Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:29:47

Gery >> Těma už ne .....ty jsem prodal za 300 :-)))))))))))

    NGery - Profil | St 13.4.2011 21:22:50

    masta7710 >> jojojo řečičky,to krmíš těma zelenejma červama co ti tam zůstal ten litránek ??

      Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 21:09:50

      Gery >> Musim si je předcházet ....Jinak se na mě vybodnou :-))))))

        NGery - Profil | St 13.4.2011 21:06:08

        masta7710 >> hele, to je doping !!! Ty rybyčky normálně uplácíš, tak to tedy nééé !!!

          Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 20:35:43

          Gery >> Já už tam budu od soboty :-))))) Ale docela by mě dostalo ,kdybych si to zakrmil a losnul fleka na druhý straně :-))))))

            NGery - Profil | St 13.4.2011 20:28:00

            masta7710 >> tak se přihlaš, to se ještě určitě u vody dořeší. Vid´ Kary ?

              Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 20:21:30

              Mě se docela líbil ten systém bodování podle cm :-)) To bych i uvažoval o zápisu :-)))))))

                Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 20:19:20

                Gery >> No jestli ještě nezkusíš ty koule tak už jedině ZASE spodní příčka :-)))))))

                  NGery - Profil | St 13.4.2011 20:11:38

                  Beila >> to je ono !!! Tak to se budu činit. !!! :-)))) Kary ty se doslova překonáváš !!

                    NBeila - Profil | St 13.4.2011 20:09:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Kary >> Koukám že se ta cena už velmi připravuje.

                      NGery - Profil | St 13.4.2011 20:07:01

                      Kary >> co to je ?

                        NKary - Profil | St 13.4.2011 19:22:08

                        Ještě jsem připravil takovou malou cenu za největší ulovenou rybu :-))

                          NKary - Profil | St 13.4.2011 19:03:47

                          Lazar >> Ano, dělám tam. A kluci ti odpověděli co se zboží týče. :-))

                            NKary - Profil | St 13.4.2011 19:01:39

                            Tak chlapci pohyb, přihlašujte se :-))
                            "Vabank vo páde"
                            Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

                            Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
                            Sraz od 12.00 hodin
                            Začátek ve 13.00 hodin
                            Konec v 17.00 hodin
                            Startovné je 250,-Kč na osobu.
                            Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
                            Sraz je na parkovišti u domku správce.
                            Pravidla lovu:
                            1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
                            2. Podběrák
                            3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
                            4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
                            Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

                            Hodnocení:
                            Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
                            ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

                            Povolený způsob lovu:
                            FEEDER

                            Seznam účastníků:
                            1)Kary
                            2)Já ll
                            3)Jožin
                            4)Gery
                            5)Radek
                            6)Olda
                            7)mpmaik
                            8)Mlilano
                            9)pepa27
                            10)klema
                            11)Láďa K.

                              NBeila - Profil | St 13.4.2011 18:05:30

                              Lazar >> Jako podložku použí velký igelitový pytel,kopyto,pysk a kurňa už jsou tady i vyjmenovaná slovesa.

                                Nmpmaik - Profil | St 13.4.2011 17:09:14

                                Lazar >> Zůčastnit se můžeš , budeš určitě vítán. Co se týká podložky tak si určitě poradíme . Určitě jich tam několik bude a když bude potřeba tak si vypomůžem.
                                Pokud to myslíš vážně , zkopíruj ten seznam a připiš se na konec a v neděli se budem těšit :-))

                                Co se týká té prodejny ..... všude v okolí jsou krámky větší ale dle mého názoru co se týká bižuterie, nabídky anglánů, krmení, vlasců, háčků tak asi nemá konkurenci a to hlavně nabídkou a cenou . Většinu peněz za sezonu utratím právě za onu bižu , takže mě ta menší nabídka prutů a navijáků nevadí :-)))

                                  NGery - Profil | St 13.4.2011 15:52:50

                                  Lazar >> se tam napiš a přijed´.

                                    NGery - Profil | St 13.4.2011 15:52:00

                                    masta7710 >> Jo to už tady bylo, jeden na mušky a druhý na koule. :-))) co mě ještě čeká na těch rybách ? :-))))

                                      Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 14:35:36

                                      Gery >> Na mě spoléhat nemůžeš :-))))) Já bych tě uvrtal do koulí :-)))))))

                                        Nmasta7710 - Profil | St 13.4.2011 14:34:52

                                        Už se perou ? :-))))))