Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

Jovánek - Profil | St 13.4.2011 13:15:57

Lazar >> No já bych řekl,má tam velmi slušný výběr krmení,koulí a ostatních takových věcí. Nějaké oblečení,trošku prutů a skoro žádný naviják. Sice je to kámoš,ale kolikrát jsem mu říkal,že by mněl mít větší výběr prutů a navijáků. Jinak si taky celkem slušně vybereš i z ostatních věcí,jako jsou háčky,splávky,vlasce a ostatní.

    Lazar - Profil | St 13.4.2011 13:11:24

    mpmaik >> Můžu se taky zúčastnit těch závodů,ikdyž nejsem z karlovarska?
    A ještě jedna otázka,mám dojem,že tam je zapotřebí podložka,To na závodech neplatí?

      Lazar - Profil | St 13.4.2011 13:09:04

      Kary >> Neděláš náhodou v krámu v Ostrově u nějakýho Sýkory? Jaký máš názor na ty jeho věci a vybavenost prodejny?

        Beila - Profil | St 13.4.2011 12:52:25

        Balounek >> Co si mě bereš do tlamy, mě dady všichni znají jako mííííru milovnééééého člověka.Až tě dostanu do ruky tak tě roztrhám na kusy, ryby chytat neumíš, červy kámošům prodáváš jak chceš mě za 130,- Kč a jiným jenom za 85,- Kč k sobě na chatu do Rankovic mě nepozveš ale kraken tam i spí.Až tě uvidim na závodech v Chranišově tak mi zaplatíš panááááka.

          Gery - Profil | St 13.4.2011 10:35:21

          masta7710 >> to právě budu spolehat na tebe :-)))))

            masta7710 - Profil | St 13.4.2011 10:33:35

            Gery >> Všechno bude přichystaný .....jenom spíš hledej návod ,jak se umístit na nejvyšší příčce :-))))))

              Gery - Profil | St 13.4.2011 10:29:09

              masta7710 >> v pátek bych se u tebe stavil tak kolem poledne. Budeš to mít pro mne nachystaný ?

                Gery - Profil | St 13.4.2011 10:26:42

                Ty jóóó,tady to začíná bejt hustý. To chce klid Kary, a co se týče těch pravidel je mi to jedno. Chci si zachytat a pokecat. Petr to vždy naplánuje dobře, aspoń mě to vždy tak vyhovovalo.

                  Balounek - Profil | St 13.4.2011 10:00:38

                  Kary >> Tak sorry , já jsem to bral jenom jako takové KOČKOVÁNÍ , kdybych věděl , že z toho budeš mít takový TRAUMA , tak jsem tě vynechal ! Kdo mě zná , tak ví , že jsem takovej RYPÁČEK , ale nikdy to nemyslím vážně a problémy máš asi ty , když takový prkotiny neumíš udejchat ! ? ! Kdyby to každej bral jako ty , tak to by musel být třeba VOJTA na pranýři každý den !!! Tak ať ti to HRČÍÍÍ :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))

                    Kary - Profil | Út 12.4.2011 18:56:44

                    Balounek >> Mně se zase moc nelíbí, když pořád rejpeš. Já za tvoje problémy fakt nemůžu. Tak buď tak laskav a už mě vynech z repertoáru. Dík moc.

                      Balounek - Profil | Út 12.4.2011 15:24:10

                      Kary >> Na Tobě se mi strašně líbí , že nikdy nezklameš a chytneš po každý na první šlápnutí !!! :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                        Louda - Profil | Út 12.4.2011 11:43:05

                        Beila >> to jedině že by jsi chytal ligu bo já na Butov nejezdím chá chá -)))

                          mpmaik - Profil | Út 12.4.2011 11:04:17

                          Tak chlapci pohyb, přihlašujte se :-))
                          "Vabank vo páde"
                          Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

                          Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
                          Sraz od 12.00 hodin
                          Začátek ve 13.00 hodin
                          Konec v 17.00 hodin
                          Startovné je 250,-Kč na osobu.
                          Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
                          Sraz je na parkovišti u domku správce.
                          Pravidla lovu:
                          1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
                          2. Podběrák
                          3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
                          4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
                          Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

                          Hodnocení:
                          Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
                          ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

                          Povolený způsob lovu:
                          FEEDER

                          Seznam účastníků:
                          1)Kary
                          2)Já ll
                          3)Jožin
                          4)Gery
                          5)Radek
                          6)Olda
                          7)mpmaik
                          8)Mlilano
                          9)pepa27
                          10)klema





                          >> Živá na vabank 17.4.
                          Kary - 1 litr červů barevných
                          Olda - 1 litr červů barevných
                          Koblih@ - 1 litr mixu
                          Maik - 1 litr mixu
                          Gery - kelímek pinkis
                          Radek - 1/2 litru mixu
                          Mlilano - 1 litr mixu

                            Kary - Profil | Út 12.4.2011 6:22:56

                            Balounek >> Barevný i bílý budou a na rozdíl od tebe je budu mít živý a ne jako tu hrůzu co jsi onehdá donesl do Role.
                            A pokud vím, tak závody v Chranišově jsou v sobotu, tak že to jsou jen výmluvy :-)))

                              Beila - Profil | Po 11.4.2011 23:50:36

                              Balounek >> Jak to 130,-Kč minule jsi je prodaval za 85,-Kč A to byli asi jedlí.

                                Balounek - Profil | Po 11.4.2011 23:22:23

                                Kary >> Já bych jel , ale taky musím do CHranišova , ze stejnýho důvodu jako Vojtěch !!! To víš , že mi mrzí , že neuvidím jak se tam všem omlouváš , že ty barevný červy nemáš !!!Anebo jak vysvětluješ , proč jsou tak drahý , když u Králíčka stojí litr 130 KČ . :o)))))))))))))))))))))))

                                  Beila - Profil | Po 11.4.2011 23:13:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Louda >> Tebe ty prďolo seřežu kdy si vzpomenu, jen počkej zajíci na podzim na Hráchách

                                    Louda - Profil | Po 11.4.2011 22:58:51

                                    Beila >> to máš jedno kde dostaneš na prdel -)))

                                      Beila - Profil | Po 11.4.2011 22:56:10

                                      Kary >> Musím to zhodnotit protože já v sobotu jdu na gulášovky do Chranišova
                                      to je povinost,proto že oni jezdí zase k nám na Kocandu.

                                        Kary - Profil | Po 11.4.2011 22:07:25

                                        Balounek >> A jéjé naše rejpna. Hele ty kecálku, s tím návrhem přišel Petr a myslím, že není špatný. Ale co kdyby jsi se přihlásil, a ukázal nám, že kromně kecání a rejpání umíš i chytat ryby. To asi ne viď, na to jsi posera :-)))))