Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

NBalounek - Profil | Po 11.4.2011 22:03:06

CHlapi , BACHA , Kary začíná mít nějak tůze vypečená pravidla !!! :o)))))))))))))

    NKary - Profil | Po 11.4.2011 21:53:31

    mpmaik >> Máme demokracii :-))
    v každým případě, kdyby se někomu povedlo zdolat na feeder nějakého místního velikána, tak by si ty body jistě zasloužil :-))

      Nmpmaik - Profil | Po 11.4.2011 21:49:07

      Kary >> K tomu bodování - ty jsi náčelník ..... ty rozhoduješ o pravidlech . Já jsem jen přispívající člen :-))))

        Nmpmaik - Profil | Po 11.4.2011 21:47:31

        Kary >> Rozesílal jse sms a ještě se neozvali, tak nevím. Zítra to obvolám a kdyžtak přihlásím.

          NKary - Profil | Po 11.4.2011 21:44:10

          mpmaik >> Co Ťinťa se ségrou , pojedou??

            NKary - Profil | Po 11.4.2011 21:43:38

            Dnes jsme trochu probírali pravidla pro nadcházející vabank a padnul návrh, aby byly ryby bodovány pro tentokrát trochu jinak. Protože je šance na pořádnou rybu a její zdolání nebude snadné tak, zde je návrh na bodové hodnocení:
            Kapr - 1cm - 40cm 3body
            40cm - 60cm 5bodů
            60cm - 80cm 10bodů
            80cm - a více 30bodů
            Jeseter - 10bodů
            co vy na to?? Nebo hoďte do placu další návrhy :-))
            V každém případě to bude mazec, kdo se nezúčastní, tak prohloupí :-))

              NKary - Profil | Po 11.4.2011 21:23:10

              Beila >> Tohle mazání nemám, to je v kompetenci jen u Já ll :-))))

                Nmpmaik - Profil | Po 11.4.2011 20:12:53

                >> Živá na vabank 17.4.
                Kary - 1 litr červů barevných
                Olda - 1 litr červů barevných
                Koblih@ - 1 litr mixu
                Maik - 1 litr mixu
                Gery - kelímek pinkis
                Radek - 1/2 litru mixu
                Mlilano - 1 litr mixu

                  Nmpmaik - Profil | Po 11.4.2011 20:10:40

                  Tak chlapci pohyb, přihlašujte se :-))
                  "Vabank vo páde"
                  Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

                  Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
                  Sraz od 12.00 hodin
                  Začátek ve 13.00 hodin
                  Konec v 17.00 hodin
                  Startovné je 250,-Kč na osobu.
                  Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
                  Sraz je na parkovišti u domku správce.
                  Pravidla lovu:
                  1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
                  2. Podběrák
                  3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
                  4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
                  Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

                  Hodnocení:
                  Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
                  ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

                  Povolený způsob lovu:
                  FEEDER

                  Seznam účastníků:
                  1)Kary
                  2)Já ll
                  3)Jožin
                  4)Gery
                  5)Radek
                  6)Olda
                  7)mpmaik
                  8)Mlilano

                    Nmasta7710 - Profil | Po 11.4.2011 19:38:21

                    Beila >> Takže bude zřejmě jedině dobře ,když nechám postavenej bivak ,aby jsi měl kde v klidu po tom drinku usnout :-))))))

                      NBeila - Profil | Po 11.4.2011 19:26:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Kary >> Přivez mi 1 litr toho to moku. Prdim na červy a hnojáky. Buděm piť.

                        NMlilano - Profil | Po 11.4.2011 19:09:35

                        Kary >> Miláno - litr mixu a připiš si mě na soupisku.

                          Ndoktor72 - Profil | Po 11.4.2011 18:02:07

                          >> Živá na vabank 17.4.
                          Kary - 1 litr červů barevných
                          Olda - přivez mi 1litr červů barevných
                          Koblih@ - litr mixu
                          Maik - litr mixu
                          Gery - kelímek pinkis
                          Radek - 1/2 litru mixu

                            Nmasta7710 - Profil | Po 11.4.2011 14:10:57

                            Jelikož už jsem nechtěl riskovat odjíždějící klacek s navi do nenávratna jsem si říkal ,že se tam podívat nepojedu :-)))))) Ale po dobrým konci tý mojí patálie jsem všechno přehodnotil a dám si přesnocku znova :-)))))) Takže už se těšim jak se budu moct podívat na opětovné sesazení mistra :-))))))

                              NKary - Profil | Po 11.4.2011 12:06:01

                              >> Živá na vabank 17.4.
                              Kary - 1 litr červů barevných
                              Olda - přivez mi 1litr červů barevných
                              Koblih@ - litr mixu
                              Maik - litr mixu
                              Gery - kelímek pinkis

                                Nmasta7710 - Profil | Po 11.4.2011 10:23:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Já ll - >> Omlouvám se za vulgární výrazy v textu :-(( Ale koleduje si o to :-)

                                  Nmasta7710 - Profil | Po 11.4.2011 10:21:59

                                  Handys >> Provokuješ čudličko ? :-))))))) Asi řeknu mladý ať ti zas poradí až budeš v koncích :-))))) A stav se mi na krámu :-))) Mám tu pytle s ledem ,tak si ochlaď ty citlivý místa na prdeli po tom vejprasku v Plzni :-)))))))))

                                    NGery - Profil | Po 11.4.2011 8:35:22

                                    masta7710 >> už vyrážím za tebou !

                                      NGery - Profil | Po 11.4.2011 8:33:03

                                      Handys >> Ááá, druhej Bohouš Císařů je tady !! :-)))))

                                        NHandys - Profil | Ne 10.4.2011 21:27:02

                                        masta7710 >> Kde jsi koupil toho kapra pěknej v sádkách ho asi hodně krmili. Na kolik tě vyšel.