Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

NGery - Profil | Ne 10.4.2011 19:56:29

masta7710 >> ok, zkusím to hned ráno.

    Nmasta7710 - Profil | Ne 10.4.2011 19:10:54

    Gery >> Jsem tu od devíti ,ale zítra asi už tak od půl .... A pěkný sice jsou ,ale na plavačku bych se s bodíkama nechytal :-))))

      NGery - Profil | Ne 10.4.2011 18:54:00

      Že jsem o té dezinfekci tady psal, Beila tam už posílá sanitku ! :-)))))

        NOldryč - Profil | Ne 10.4.2011 18:50:37

        Kary >> Živá na vabank 17.4.
        Kary - 1 litr červů barevných
        Olda - přivez mi 1litr červů barevných

          NGery - Profil | Ne 10.4.2011 18:50:21

          Tak to jsou pěkný kousci, počasí se ti taky vydařilo. Zítra se stavím jen na chvilku,mám práci. Celý víkend jsem dělal dřevo a chci to dodělat. V úterý bych chtěl na ryby. Vyzkoušet matchu. Jsi tam od kolika v krámku ?

            Nmasta7710 - Profil | Ne 10.4.2011 14:59:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Gery >> Takže : Po deseti minutách u vody jeden pašák 73 cm a dál to šlo cca po dvou hodinách od 62 do 74 cm. Chytal jsem jenom na pelety Compot NHDC a boilie Nutric Acid vel. 20 mm. Ale myslim ,že je to vcelku jedno co tam hodíš :-))) Jinak až se stavíš ,tak ti odvyprávim story Jak jsem ve dvou vteřinách přišel o klacek s navi za 7500 kč :-))))))) Nakonec vše naštěstí napravila loď a dlouhý hrábě hned po ránu :-)))))))

              NKary - Profil | Ne 10.4.2011 14:13:12

              Beila >> Takové autíčko jsme měli, když jsem byl malý Pavlíček :-)))
              Jakto, že jsi se ještě nepřihlásil Vojtíšku, rád tě uvidím :-))

                NBeila - Profil | So 9.4.2011 19:58:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kary >> Chlapci zajistil jsem i sanitku, kdyby náhodou některý lekl nebo se lekl.

                  NGery - Profil | So 9.4.2011 19:08:06

                  Scad >> takovou tam zrovna nemaj, byl jsi dneska někde ?

                    NScad - Profil | So 9.4.2011 19:03:28

                    Gery >> správně a budeš mu moc dát i umělý dýchání,přes tu masku :-))))

                      NGery - Profil | So 9.4.2011 18:59:45

                      Kary >> no já jen aby pak majitel nekoukal blbě. :-))))

                        NGery - Profil | So 9.4.2011 18:58:50

                        masta7710 >> dej pak vědět a hlavně na co berou, pak mi to řekneš. Stavím se u tebe v pondělí.

                          NGery - Profil | So 9.4.2011 18:56:51

                          Scad >> jo a vezmu si sebou tu novou lékarničku která je stejně k hovnu v autě.

                            NScad - Profil | So 9.4.2011 16:19:17

                            Gery >> A ještě nezapomen obvaz a škrtidlo,kdyby ti náhodou začal krvácet :-D wole :-D

                              NKary - Profil | So 9.4.2011 13:01:57

                              Gery >> Neber to zas tak vážně. Po našich feederovejch háčcích je tak nepatrná ranka, že ten kapr ti ještě poděkuje. Tohle platí pro kapraře a jejich háky. Já tam chytal na NK800 vel. 10 a bohatě to stačilo.
                              Ale na krámu jsem, klidně se stav na kefe :-))

                                Nmasta7710 - Profil | So 9.4.2011 11:47:48

                                Jedu dneska hodit jednu malou noční na Kfelech ,tak jsem zvědavej jestli už se to tam hejbe :-) Po víkendu dám vědět :-)

                                  Nmasta7710 - Profil | So 9.4.2011 11:42:45

                                  Gery >> Nebo skoč do lékárny ....je to na stejný brdo ,jenom za to zaplatíš míň :-)

                                    Nmasta7710 - Profil | So 9.4.2011 11:37:47

                                    Gery >> Stav se u mě .....pučim ti jí ....

                                      NGery - Profil | So 9.4.2011 11:12:36

                                      Kary, jsi tam v krámku v pondělí ? Četl jsem podmínky na Kfelský rybník a je tam potřeba dezinfekce. Máš tam něco ?

                                        NBalounek - Profil | Pá 8.4.2011 11:26:46

                                        Kary >> Já si objednávám , jestli tedy můžu , 2 litry červených červů , ale jenom jestli máš GODZILU , 1 litr hnojáků a 3-krát rousnice , ale jenom kanadské , ne nějaké polské sběračky !!! Tak čus a spoléhám na Tebe !!! :o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))