Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

NOldryč - Profil | Pá 8.4.2011 8:16:44

Tak chlapci pohyb, přihlašujte se :-))
Vyhlašuji "Vabank vo páde"
Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
Sraz od 12.00 hodin
Začátek ve 13.00 hodin
Konec v 17.00 hodin
Startovné je 250,-Kč na osobu.
Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
Sraz je na parkovišti u domku správce.
Pravidla lovu:
1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
2. Podběrák
3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

Hodnocení:
Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

Povolený způsob lovu:
FEEDER

Seznam účastníků:
1)Kary
2)Já ll
3)Jožin
4)Gery
5)Radek
6)Olda

    Ndoktor72 - Profil | Pá 8.4.2011 7:30:42

    Tak chlapci pohyb, přihlašujte se :-))
    Vyhlašuji "Vabank vo páde"
    Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

    Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
    Sraz od 12.00 hodin
    Začátek ve 13.00 hodin
    Konec v 17.00 hodin
    Startovné je 250,-Kč na osobu.
    Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
    Sraz je na parkovišti u domku správce.
    Pravidla lovu:
    1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
    2. Podběrák
    3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
    4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
    Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

    Hodnocení:
    Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
    ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

    Povolený způsob lovu:
    FEEDER

    Seznam účastníků:
    Kary
    Já ll
    Jožin
    Gery
    Radek

      NKary - Profil | Čt 7.4.2011 20:21:39

      Tak chlapci pohyb, přihlašujte se :-))
      Vyhlašuji "Vabank vo páde"
      Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

      Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
      Sraz od 12.00 hodin
      Začátek ve 13.00 hodin
      Konec v 17.00 hodin
      Startovné je 250,-Kč na osobu.
      Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
      Sraz je na parkovišti u domku správce.
      Pravidla lovu:
      1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
      2. Podběrák
      3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
      4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
      Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

      Hodnocení:
      Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
      ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

      Povolený způsob lovu:
      FEEDER

      Seznam účastníků:
      Kary
      Já ll
      Jožin
      Gery

        NKary - Profil | Čt 7.4.2011 19:38:45

        Chalupáč >> Mrmláka jsem nechytil, jenom padoustve a plotice :-)))
        A potrénovat by jsme opravdu mohli - to bude silná sestava :-))

          NChalupáč - Profil | Čt 7.4.2011 19:29:58

          Kary - To jsi byl tam, jak jsme spolu telefonovali v úterý? Pokud ano, tak jedu trénovat s vámi, zajímalo by mě jestli už tam najeli mrmláci - a že jsou tam parádní!!

            NKary - Profil | Čt 7.4.2011 19:05:46

            Živá na vabank 17.4.
            Kary - 1 litr červů barevných

              NKary - Profil | Čt 7.4.2011 18:58:38

              Já ll >> :-)))))

                NJá ll - Profil | Čt 7.4.2011 18:53:04

                Kary >> Dodej dva osly a jednu kozu a husička by se také neztratila.
                Pozor pouze mladé nezkažené...:o))))

                  NKary - Profil | Čt 7.4.2011 18:47:52

                  Na vabank přijímám objednávky na živou, dovoz až na místo.

                    NKary - Profil | Čt 7.4.2011 18:46:41

                    Já ll >> Ještě ne, ale Ouřada psal, že na 99% už mají vybraný nový revír, jen čeká na schválení. Kdyby to byl ten kanál, tak to bych byl rád. Uvidíme.
                    Dnes jsem byl na tom místě, jak Láďa Chalupů a je parádní. 16.4. by jsme mohli jet potrénovat a vemem i Jožina :-))

                      NJá ll - Profil | Čt 7.4.2011 18:19:27

                      Kary >> Máš-li už info kam se přesouvají tak ji sem cvrkni.

                        Nmasta7710 - Profil | Čt 7.4.2011 18:15:13

                        Asi tam budu ze soboty na neděli přes noc ,tak se na vás už budu těšit vy závodníci :-)))

                          NKary - Profil | Čt 7.4.2011 15:03:13

                          Já ll >> Já ti to říkal, že se asi Klecany budou přesouvat. Už je to tady.

                            NGery - Profil | Čt 7.4.2011 12:50:01

                            Vyhlašuji "Vabank vo páde"
                            Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

                            Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
                            Sraz od 12.00 hodin
                            Začátek ve 13.00 hodin
                            Konec v 17.00 hodin
                            Startovné je 250,-Kč na osobu.
                            Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
                            Sraz je na parkovišti u domku správce.
                            Pravidla lovu:
                            1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
                            2. Podběrák
                            3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
                            4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
                            Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

                            Hodnocení:
                            Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
                            ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

                            Povolený způsob lovu:
                            FEEDER

                            Seznam účastníků:
                            Kary
                            Já ll
                            Jožin
                            Gery

                              NBalounek - Profil | Čt 7.4.2011 10:55:05

                              Kary >> To je otázka , jako kdyby jsi se Petra zeptal , jestli má víc jak 2 feedery To víš , že má podložku , dokonce 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o))))))))))))))

                                NKary - Profil | St 6.4.2011 21:01:02

                                Já ll >> Vůbec by mi to nevadilo, to můžem klidně domluvit na místě.
                                Petře ty máš podložku??

                                  NJá ll - Profil | St 6.4.2011 20:47:30

                                  Jelikož se na revíru vyskytují také jeseteři tak navrhuji jesetera bodově ohodnotit 10 body.
                                  Co vy na to?
                                  Ulovit ho není snadné,ale jeho skoky při zdolávání stojí za to.

                                    NJá ll - Profil | St 6.4.2011 20:37:33

                                    Vyhlašuji "Vabank vo páde"
                                    Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

                                    Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
                                    Sraz od 12.00 hodin
                                    Začátek ve 13.00 hodin
                                    Konec v 17.00 hodin
                                    Startovné je 250,-Kč na osobu.
                                    Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
                                    Sraz je na parkovišti u domku správce.
                                    Pravidla lovu:
                                    1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
                                    2. Podběrák
                                    3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
                                    4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
                                    Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

                                    Hodnocení:
                                    Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
                                    ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

                                    Povolený způsob lovu:
                                    FEEDER

                                    Seznam účastníků:
                                    Kary
                                    Já ll
                                    Jožin

                                      Nmasta7710 - Profil | St 6.4.2011 11:20:48

                                      Kary >> Ale možná bych si mohl hodit první přesnocku a počkat tam na vás :-)))

                                        Nmasta7710 - Profil | St 6.4.2011 11:19:09

                                        Kary >> S feedrem jsem těžký kopyto .....ten jsem viděl v akci jen u vás :-))))))