Karlovarsko Vabank vo pade

Karlovaráci měli by jste zájem o zahájení zimních klání ve feederu na karlovarských revírech
Startovné 50 Kč Vítěz bere vše.
Propozice dodám
Autor diskuse: Já ll - Profil , 27.12.2009 feeder - závodní sektor

NKary - Profil | St 6.4.2011 11:19:01

masta7710 >> Jezdí hodně, proto tam můžem až odpoledne, to už bude hodně lidí pryč.

    Nmasta7710 - Profil | St 6.4.2011 11:16:28

    Kary >> A neříkala p. Ondeková jak to tam šlape a jestli už chlapy jezdí ?

      NKary - Profil | St 6.4.2011 11:16:04

      masta7710 >> A krám máš v neděli zavřený, tak koukej vzít feeder a přijet chytat :-))

        NKary - Profil | St 6.4.2011 11:15:14

        masta7710 >> Byl jsem tam před chvílí, ale ne na rybách, jen domluvit podmínky a místo.

          Nmasta7710 - Profil | St 6.4.2011 11:12:38

          Kary >> Pro mě ne ...neboj ......ale možná se přijedu mrknout jak to tam teď vypadá :-))
          Už jsi tam letos byl ?

            NKary - Profil | St 6.4.2011 11:08:10

            masta7710 >> Podložku vezmu, kdyby se někdo chtěl vyfotit s něčím větším, neboj :-))

              Nmasta7710 - Profil | St 6.4.2011 11:06:14

              Kary >> Podložku už nechtěj ? :-)

                NKary - Profil | St 6.4.2011 10:58:55

                Vyhlašuji "Vabank vo páde"
                Bude to poslední vabank letošního jarního kola, tak jsem to pojal trochu svátečněji. Aby nám zůstaly pěkné vzpomínky, tak budeme chytat na soukromé vodě, plné velkých ryb.

                Vabank se uskuteční v neděli 17.4. na soukromém revíru ve Kfelích.
                Sraz od 12.00 hodin
                Začátek ve 13.00 hodin
                Konec v 17.00 hodin
                Startovné je 250,-Kč na osobu.
                Z toho je 200,-Kč povolenka k lovu a 50,-Kč je naše soutěžní motivace.
                Sraz je na parkovišti u domku správce.
                Pravidla lovu:
                1. Háčky bez protihrotu, nebo zamáčknout protihrot.
                2. Podběrák
                3. Peán, nebo vyhačkovač háčků
                4. Sumec, karas a cejn nesmí být vrácen do vody (jakákoli velikost) !!!
                Bližší podmínky lovu a popis místa je zde: http://www.kfelskyrybnik.cz

                Hodnocení:
                Stejné jako vždy - ušlechtilá ryba 3 body (kapr, sumec,amur, jeseter,úhoř)
                ostatní 1 bod (lín, plotice, karas, cejn..)

                Povolený způsob lovu:
                FEEDER

                Seznam účastníků:
                Kary

                  Ndavaprd - Profil | Út 5.4.2011 10:06:46

                  Kary >> aha, tak to je škoda, teď mě napadá, že já se vlastně ještě nepřihlásil...

                    Nmasta7710 - Profil | Út 5.4.2011 9:24:03

                    mpmaik >> Asi stejně jako my :-)))) Ale usnout se nevyplatilo :-)))))))))

                      Nmpmaik - Profil | Po 4.4.2011 20:09:05

                      masta7710 >> Já šel s mladou okolo , a popravdě tolik rybářů jsem tam dlouho neviděl. :-)))) Ale moc nechytali , většina tam chrápala :-)))

                        NKary - Profil | Po 4.4.2011 18:12:09

                        davaprd >> Beroun nejedu, jsem v práci. :-(((( Jo a dík za gratulaci :-))

                          Nmasta7710 - Profil | Po 4.4.2011 11:29:39

                          mpmaik >> Kromě spálenýho ksichtu a těla od kulí nahoru nebylo vlastně nic :-(((

                            NBeila - Profil | Ne 3.4.2011 22:47:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Kary >> Jéééééés mister fader, to je ono. Maso já rád, zelanina no nevím.

                            Spíše de o dobrou zábavu a srandu.

                              Ndavaprd - Profil | Ne 3.4.2011 21:47:19

                              Kary >> takže nám tu vzniká novej Pavlík "Pepek Veliký" příjmy gratulaci, je třeba prohánět pana šiditele jen co to jde, my jsme si taky užili úžasnou rybačku, co Beroun, jedeš?

                                NKary - Profil | Ne 3.4.2011 21:14:02

                                Beila >> Tím "jezerem" nazýváš tu lichoběžníkovou louži v zatáčce???? :-))

                                  NMlilano - Profil | Ne 3.4.2011 20:48:39

                                  Kary >> Také bych radši 17.4. V sobotu jedu na oslavu narozenin.

                                    NBeila - Profil | Ne 3.4.2011 20:31:38

                                    Kary >> 16.4. jsou závody na Chranišovském jezeru, tak 17.4. ano

                                      Nmpmaik - Profil | Ne 3.4.2011 20:14:06

                                      masta7710 >> Tak jak jste dnes dopadli ? Chytli jste kromě bronzu i něco jiného :-)))

                                        NKary - Profil | Ne 3.4.2011 19:56:49

                                        Já ll >> Taky vyhrát na plavanou mě moc netěší, příští vabank bude zase feederovej :-)))