Jak chytáte na pstruhových revírech kapry?

Čaues lidi, může se chytat kapr na pstruhových vodách i v době hájení lososovitých ryb (od 1. prosince do 15. dubna)? Povolenku mám platnou od 1.1. do 31.12. Do kdy vracíte pstuhové povolenky?
Autor diskuse: Sladecek - Profil , 25.12.2009 všeobecné - ostatní

NSven - Profil | Pá 25.12.2009 21:04:07

Remi Gaillard >> wildfish >> I v Příboru platí, že se povolenka odevzdává do 15 dnů ode dne ukončení její platnosti.
Platnost roční pstruhové povolenky končí 31.12. Skutečnost, že je pstruhová voda "Bližšími podmínkami " od 1.12. hájená, nemá na délku platnosti žádný vliv.
Některé MO a to bude zřejmě případ i vaší organizace, chybně vyznačují platnost povolenky a uvádějí konec platnosti 30.11. Vyžadují pak vracení povolenek do 15.12. Jejich jednání nemá oporu v žádném předpisu a proto ho není třeba ani respektovat.

    NMrknato - Profil | Pá 25.12.2009 20:56:09

    Sven >> Jistě, ale to jsou centrální BP, které pohřbila iniciativa Jč. a možná i Zč. ÚS. Platí ještě vůbec? Kdo je na územních revírech garantuje?

      Nwildfish - Profil | Pá 25.12.2009 20:51:28

      u nas moravsko slezkem kraji se musi odevzdavat povolenka do 15 prosince nevim jak je to v jinčích krajích

        NSven - Profil | Pá 25.12.2009 20:49:44

        Mrknato >> nikolivěk. Je to RŘ pro rok 2010 http://www.rybsvaz.cz/?page=legislativa/rybarsky_r​ad_2010 :-)

          NMrknato - Profil | Pá 25.12.2009 20:37:12

          Sven >> To možná cituješ pomístní BP..... neníliž pravda?

            Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 25.12.2009 20:18:55

            Ka-vec >> "zakladatel otázky je starší jak ty..."

            V tomhle případě je to jenom přitěžující okolnost...

              Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 25.12.2009 20:17:25

              Na této a jiných otázkách lze jasně demonstrovat, že věk nutně neznamená sečtělost a inteligenci. V případě jako je tento věk celý průser akorát mocní na entou.
              A úcta? Sorry, nelze se jí ohánět v takových případech.

                N16 Juraj 16 - Profil | Pá 25.12.2009 20:16:33

                Bosanac >> děkuji za zastání :-)

                  NBosanac - Profil | Pá 25.12.2009 20:11:44

                  Ka-vec >> Nemusi mit ani minimalni uctu k nekomu kdo je bud negramotny nebo natolik liny aby precetl RR/BP .

                    N16 Juraj 16 - Profil | Pá 25.12.2009 20:09:48

                    Ka-vec >> tak jo ale nemusej sem ty zanedbatelný otázky přibývat a to že sem mladší znamená že nemůžu vyjádřit svůj názor ??

                      NKa-vec - Profil | Pá 25.12.2009 20:04:42

                      16 Juraj 16 >> 1. zakladatel otázky je starší jak ty a proto bys k němu měl mít aspoň minimální úctu a né na něj hned do volů, jako kdybyste spolu chodili každej den na pivo
                      2. dalo by se tu najít tolik dementích a zbytečnejch otázek, že tohle je zanedbatelny

                        N16 Juraj 16 - Profil | Pá 25.12.2009 19:55:25

                        Ka-vec >> proč ??

                          NSven - Profil | Pá 25.12.2009 19:51:18

                          Sladecek >> III. Lov na pstruhových rybářských revírech



                          Na pstruhových rybářských revírech se zakazuje lov všech druhů ryb od 1. ledna do 15. dubna a od 1. prosince do 31. prosince.
                          Takže kapříci to musí vydržet do 16.dubna.

                          Povolenku je třeba řádně vyplněnou, odevzdat do 15 dnů od skončení doby její platnosti, tedy do 15. ledna

                            NKa-vec - Profil | Pá 25.12.2009 19:51:09

                            16 Juraj 16 >> Nějakej voprsklej ne?

                              N16 Juraj 16 - Profil | Pá 25.12.2009 19:50:41

                              Mrknato >> no tak se tu sejde 10 odpovědí a konec lepší by bylo to napsat do diskuze ... pstruzi

                                Nmedvěd - Profil | Pá 25.12.2009 19:50:13

                                16 Juraj 16 >> nebude lepší si o tom něco přečíst ?Třeba Bližší podmínky a pod.

                                  NMrknato - Profil | Pá 25.12.2009 19:48:54

                                  16 Juraj 16 >> to není až tak nesmyslná otázka.....

                                    NMrknato - Profil | Pá 25.12.2009 19:48:26

                                    kakr >> Může, pokud vrátíš P povolenku do 15.1. ..... , někdo ji ale vrací do 14.12. .. proč asi?

                                      N16 Juraj 16 - Profil | Pá 25.12.2009 19:47:52

                                      tvl proč se nezeptáš v diskuzi muškaření a pstruzi a zakládáš nesmyslnou otázku ??

                                        Nkakr - Profil | Pá 25.12.2009 19:43:08

                                        Sladecek >>
                                        Nemůže.
                                        Do 15. ledna.