Co jste našli pod stromečkem?

Co jste dostali letos od Ježíška? Přikládejte i fota nejen s rybářskou tématikou.
Autor diskuse: Zdenall - Profil , 25.12.2009 všeobecné - ostatní

Co jsem našel pod stromečkem

A) Pod stromečkem jsem našel vše co jsem si přál61%

B) Byl jsem spokojený,bylo jen pár nevhodných dárů9%

C) Čekám na otevření obchodů a některé dárky půjdu vaměnit0%

D) Pod stromečkem jsem neašel nic co jsem si přál,jelikož jsem celý rok zlobil30%

Od 25.12.2009 hlasovalo 88 čtenářů.

jarda 2004 - Profil | Út 29.12.2009 18:53:19

Kocháč >> Tak jsem začal organizovat stoleček postupně a precizně a je to velice šikovná záležitost.Až jsem nevěříl že to do něj všechno narvu a ono se to podařilo a ještě je tám místo opravdu zajímavá věc.

    MíraP - Profil | Út 29.12.2009 18:46:25

    Taky jsem byl hodný :) Spro Triple XXX 2,85m + Tica Cybernetic GG100

      honza271 - Profil | Ne 27.12.2009 17:36:51

      Moje hračky paráda Ježíšek měl dobrý výběr ;-).. díky všem za vše

        Benny - Profil | Ne 27.12.2009 17:25:35

        No ja som si nasiel to co som si kupil navyjak na feeder a feeder teleskop a manzelka ma este prekvapila 30ojrovou poukazkou do jedneho rybarskeho obchodu a tak vysoka spokojenost

          bambus - Profil | Ne 27.12.2009 17:22:51

          Acrewmog >> daval sem 10 ,15 ale i 20g

            patlal - Profil | Ne 27.12.2009 16:52:07

            Kyselinár >> Nemůžeš...nebudou dárečky ani jehličí .-)

              Cavaluzzo - Profil | Ne 27.12.2009 16:50:46

              Nový pokojík na ryby JRC STI 1 Man

                Kyselinár - Profil | Ne 27.12.2009 16:50:18

                patlal >> lepší už byť nemôžem ako som,,,toto je nefér :-)

                  patlal - Profil | Ne 27.12.2009 16:48:14

                  Kyselinár >> měl si být hodný jako já a taky by si měl pod stromem krásné věci a né jen nasr.... víš co .-)

                    Kyselinár - Profil | Ne 27.12.2009 16:44:33

                    patlal >> ako ti závidím :-) mne ihličie nepedá...

                      patlal - Profil | Ne 27.12.2009 16:43:13

                      Kyselinár >> jehličí..

                        Kyselinár - Profil | Ne 27.12.2009 16:42:38

                        patlal >> a nič iné?

                          patlal - Profil | Ne 27.12.2009 16:38:50

                          Dárky..

                            Rytíř - Profil | Ne 27.12.2009 16:37:37

                            Zlejšek >> no,asi bude někde na čističce:-))))))))

                              Zlejšek - Profil | Ne 27.12.2009 16:35:50

                              Rytíř >> Řízkovník??? Nemáš sazeničku?

                                kukkYn_ - Profil | Ne 27.12.2009 16:24:41

                                Rváč >> fakt to vypada jak rikas :-D

                                  Rytíř - Profil | Ne 27.12.2009 16:15:59

                                  Rváč >> to udělaš potom:-))))))))

                                    Rváč - Profil | Ne 27.12.2009 16:12:54

                                    Na prvni pohled to vypadalo jako ho...a:-D kdyz sem se podival bliz, tak to vypada lip. ale radsi bych ty rizky sezral, nez je davat na stromek

                                      Rytíř - Profil | Ne 27.12.2009 15:52:32

                                      Jak se vam chapci libi tento stromek?:-))))))))

                                        Zdenall - Profil | Ne 27.12.2009 9:53:21

                                        nahodil >> cinkni si sem http://www.milobrno.cz/

                                          nahodil - Profil | So 26.12.2009 21:49:36

                                          čau všem, poradíte, kam jít v Brně zítra nakoupit?? dneska jsem potrhal hromady gum a zítra nemám skoro co házet do vody:-(
                                          připomínám, že zítra je neděle:-(

                                            1kolda1 - Profil | So 26.12.2009 21:10:24

                                            Tondas >> neni zač

                                              lovec3 - Profil | So 26.12.2009 20:31:25

                                              PLCH - ® -je to nejaka nemecka menej znama znacka, mam ju v 5,5 mm. Od hatsana je super vec a dobry kanon mod135. Inak hatsan celkovo dobra znacka...

                                                Jettys - Profil | So 26.12.2009 19:38:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                dvojku

                                                  jarda 2004 - Profil | So 26.12.2009 19:34:09

                                                  Kocháč >> No je to divné ale já ho měl v plánu z jara a on ježíšek byl jsem překvapenej jak malé dítko.

                                                    Kocháč - Profil | So 26.12.2009 18:33:53

                                                    jarda 2004 >> Tak jsi si ten stolek nakonec pořídil? :o)

                                                      Tondas - Profil | So 26.12.2009 18:33:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      Dnes jsem dostal dodatečně ještě jeden dárek od 1kolda1,děkuji moc!:-)

                                                        Frantos - Profil | So 26.12.2009 18:28:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                        Zdenall >> ahoj, co se týče rybářské tématiky, tak jsem dostal toto...:-)...aáááá spokojenost....

                                                          Uvalak - Profil | So 26.12.2009 17:59:26

                                                          :)

                                                            caprmachine - Profil | So 26.12.2009 17:46:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            vsechno co jsem si pral a jeste spacak navíc :-D

                                                              Franta17 - Profil | So 26.12.2009 17:42:11

                                                              Co se rybařiny týče tak přívlačovej podběrák, smáčky, pouzdro na rybářské doklady a kalendář s rybářskou tématikou. Feeder si asi budu muset koupit sám.

                                                                Kord@ - Profil | So 26.12.2009 17:12:00

                                                                JohnMcE >> To DVD co jsi dostal je fakt na .....!!Čekal jsem trochu víc. :-)
                                                                Ale pod stromečkem určitě potěšilo!

                                                                  Kandat - Profil | So 26.12.2009 17:10:02

                                                                  A jeste tento batoh

                                                                    Kandat - Profil | So 26.12.2009 17:09:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                    Ten jezisek jich asi rozdal opravdu hodne. Ja mam taky cernou :-)))

                                                                      PLCH - Profil | So 26.12.2009 17:08:29

                                                                      lovec3 >> Jaka to je vzducharna? já taky dostal vzduchovku......Hatsan 55s 4,5. Je to docela síla, s puškohledem jsem celkem v poho sundal petku na 50m.

                                                                      Jinak jsem do rybařiny dostal knihu Okoun, Pruhovaný bandita........za tu sem fakt rád.

                                                                        Zdenall - Profil | So 26.12.2009 17:04:32

                                                                        JohnMcE >> s těma rukama máš pravdu,jinak už se také těším až ji provětrám.Ať se daří

                                                                          JohnMcE - Profil | So 26.12.2009 17:02:46

                                                                          Zdenall >> Nenakupovali jsme to spolu? Já ho mám také v černé, v zelené už neměli moji velikost...tak si to užij na rybách...už se vidím, jak si do takové suprové mikči budu utírat ruce od ryb...

                                                                            Zdenall - Profil | So 26.12.2009 17:00:11

                                                                            JohnMcE >> já taky ,ale v černé barvě