- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Club Demi
http://www.rybarsky-katalog.cz/club-demi-10.html
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NM@1r - Profil | Pá 26.2.2010 22:46:03
NM@1r - Profil | Po 21.12.2009 19:54:03
Nvicx - Profil | Po 21.12.2009 19:31:41
NM@1r - Profil | Po 21.12.2009 19:19:31
Nvicx - Profil | Po 21.12.2009 19:09:13
ak mas na mysli mat matchku s ockami na hor, to je blbost. ockami nadol a otocit lozisko. neviem najst na nete schemu navijaka, takze ak ju mas v krabici, kludne ju odfot a daj sem. pozrieme kde je to lozisko.
NM@1r - Profil | Po 21.12.2009 17:53:13
Nvicx - Profil | Po 21.12.2009 14:50:24
NM@1r - Profil | Po 21.12.2009 14:36:13
NM@1r - Profil | Po 21.12.2009 11:11:55
NM@1r - Profil | So 19.12.2009 4:46:19
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 21:51:04
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 21:27:41
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 21:18:19
dalsia vec je ta, ze ak by to bol nejaky zazrak, tak sa to pouziva masovo. na nete som nenasiel jediny clanok, takze asi to nebude ziadna slava. inak tak mi napadlo, ze mozno to je klasicky JDM (japan domestic market - urcene pre japonsko) produkt a v tychto koncinach tak nikto nechyta. ako napriklad specialne bice co robia japoncici na pevnu plavacku na lososy. tu o takom niecom neni ani pocut.
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 21:05:29
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 20:43:35
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 19:11:03
NWroum - Borek - Profil | Čt 17.12.2009 18:59:40
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 18:24:28
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 18:09:39
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 17:30:37
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 16:59:57
s multi chytam uz nejaky ten rok. kedysi davno som sem napisal aj clanok. myslim, ze to co pises nieje celkom pravda. dokazat by som ti to mohol iba v pripade, ze by som mal tento navijak doma a nafotil ti to.
1. ak ho otocis pod prut, bude sa s nim dat lovit presne ako s centrepinom - tak isto sa uchopi prut. pozri si nejake clanky - odkazy v otazkach o centr., nebudem to teraz hladat.
2. vlasec ti nema preco prekazat. bude od prutu aspon 4cm, podla toho ako je navijak velky a ma plnu cievku. prst nema 4cm hrubku.
3. dovod na pouzitie je prave plynule brzenie, ktore pri normalnom navijaku dosiahnes iba spatnym odvijanim.
4. ak si uz lovil s MP aj s centrepinom, tak vies, ze to porovnanie, ze mu nesiaha po kotniky je hlupost. trecia brzda na MP je presne ten isty princip ako trecie piny na centrepine. tieto piny mas na drahsich modeloch ako robi napr J W Young. (lacnejsie modely ako okuma a pod toto nemaju) na obrazku su to tie hrubsie spajdle v takmer horizontalnej polohe, ked srobom nastavujes vysku trenia.
myslim, ze dalej ti nieco dokazovat aj tak nedospeje k ziadnemu vysledku. ak teda veris, ze shimano nevie co pise o vlastnych navijakoch, tak klobuk dolu. ak to vies lepsie ako oni, mal by si ich upozornit na chybu v katalogu, urcite ti budu vdacny. kvoli tomu, ze nieco nepoznas, este to neznamena, ze to neexistuje. :-)
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 16:46:20
NWroum - Borek - Profil | Čt 17.12.2009 16:31:21
A chytat s bolonezou ockama hore technicky nejde - vlasec by drel o prut uz pri malym ohybu diky velkejm mezeram mezi ockama a jejich vzdalenostem...
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 16:10:38
vychadzajme z toho centrepinu. tak isto ma kratku nozicku ako muskarske navijaky, alebo klasicke MP a predsa sa pouziva na plavanu. dlzka nozicky ma tak isto velmi velky vplyv na polohu okraja cievky voci ukazovaku, ktorym dobrzdujes pri splavavani, aby ti plavak nepredbehol nastrahu. tam je kratka, resp. ziadna nozicka vo vyhode.
hladal som na nete nejake info o love s Demi a nic som nenasiel. ani v prospech jedneho, alebo druheho.
kazdopadne je ten navijak na pravu ako aj na lavu stranu, co sa da dosiahnut otocenim jednocestneho loziska. z toho vypliva, ze v pripade namontovania pod prut ho mozes tocit ako normalny navijak. nema ukladac silonu a je jeno ktorou stranou je otoceny, takze nevidim ziaden problem v tom, aby bol pod prutom a tocil ako normalny navijak. predpokladam, ze nepisali by tam specialne techniku s bolognezou, keby to nebolo mozne.
Lov s bolo ockami hore som este nevidel, necital o tom a pride mi to prinajmensom velmi divne.
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 16:09:33
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 15:47:44
NWroum - Borek - Profil | Čt 17.12.2009 15:46:15
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 15:27:46
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 15:22:03
centrepin tiez mozes mat v oboch poziciach :-)
tato daiwa sa mi pozdava na lov s bolo podstatne vhodnejsia. a to je uz fakt kombinacia centre.+MP
http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=ja&u=http://all.daiwa21.com/fishing/item/reel/chinu_rl/viking_50p/index.html&prev=/search%3Fq%3Ddaiwa%2Bviking%2B50%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26hs%3DIKq%26sa%3DG
NWroum - Borek - Profil | Čt 17.12.2009 15:00:08
Nvicx - Profil | Čt 17.12.2009 14:54:43
oproti centrepinu ma tato konstrukcia vyhodu tu, ze je to viac multiplikator ako centrepin z coho plynu jasne vyhody. viac info najdes v otazkach tu http://www.mrk.cz/search.php3?kde=otazky&kw=centrepin
NM@1r - Profil | Čt 17.12.2009 14:46:43
Ngama - Profil | Čt 17.12.2009 11:07:27
Nfoxxx - Profil | Čt 17.12.2009 10:46:32
Tento mininaviják je typický pro Evropu, spolu lehkými teleskopickými pruty pro bologneský styl rybaření. Vlasec se napíná a upravuje jednoduše spřažením s delšími pruty, avšak naviják Club Demi si získává oblibu také u rybářů, kteří jej používají pro rybaření pomocí velmi lehké vláčecí návnady. Vratná brzdová páčka.
NProki - Profil | Čt 17.12.2009 9:08:19
Kde to žije - všechna témata
21:32NBoilies TB baits- chytací řada 45
19:39NATTs hlásiče a ATTx příposlech 552
17:20NRybáři a vinařství 929
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....
















