Mazurská jezera poraďte

zdravím. zná někdo z Vás tyhle vody?beru za vděk za jakékoli informace
Autor diskuse: Tichej - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní
3 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMára85 - Profil | Ne 28.2.2010 17:15:33

Nemáte někdo zkušenosti s kapry na této lokalitě?? Děkuji za jakoukoliv odpověď

    Nb.gun - Profil | Ne 13.12.2009 16:39:50

    Nějaké starší informace ...
    www.mrk.cz/diskuse.php?id=116635
    www.mrk.cz/diskuse.php?id=3530

    ... nebo se zkus zeptat člena MRKu s přezdívkou tucnak11 ...
    www.mrk.cz/clen.php3?id=6439

      NHarry - Profil | Ne 13.12.2009 9:16:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Cau, asi před deseti lety jsem byl na mazurech na dovolené s rodiči a samozřejmě jsem s otcem zkoušeli i něco lapit, nevím jak to tam je s povolenkama a tak, my jsme to tenkrát jen tak sem tam zkoušeli na vláčku - miliony malých okonků do 15 cm, většího nic, ale místní vykládali historky o velkých štikách, úhořích a pod. Jinak co si pamatuju tak okouni těchto velikostí se tam normálně prodávali živí v obchodě. Poměrně důležitá info je, že mazury jsou plné raků, což znamená, že chytání na cokoliv masitého na položenou (rybka, žížala) je skoro nemožné. Každopádně je tam krásně, ale jak říkám, my jsme tenkrát větší rybu neviděli ani z dálky.