jak vázat marmyšku

dobrej chci se zeptat jak vážete marmyšky ve kterách je vyvrtaní dírka díky
Autor diskuse: mata 199 - Profil , 10.12.2009 všeobecné - ostatní
5 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NAnýzový dědek - Profil | Pá 11.12.2009 19:03:16

Tyto kapkove marmyzky vazu dvojitym Grinerem nebo Rapala uzlem.

    NPawell - Profil | Pá 11.12.2009 11:49:36

    U hodně marmyšek jsem se setkal s tím, že mají ostré hrany v té dírce. Musí se zbrousit, aby se nepředřel vlasec. Proto u některých marmyšek do té dírky vlepuji očko udělané odštípnutím kusu ramínka malého háčku s očkem. Lépe se to potom i do toho očka váže.

      NKa-vec - Profil | Čt 10.12.2009 18:55:09

      Jako háček s lopató :)

        NAldes - Profil | Čt 10.12.2009 18:45:28

        co takhle

          NGeorgino - Profil | Čt 10.12.2009 18:40:20

          Martin C >> mata 199 >> Provlíknu vlasec dírkou od shora dolů (háčkem nahoru) a navážu jako klasickej háček s lopatkou