Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 20:38:02

xxl >> no a oto šlo.Dneska jim to chýbá

    Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 20:37:24

    Tichej >> Švejk se hodí do každý doby ))))

      Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 20:36:19


      Je pravda že to tam s kluků co za ně dělala všechno maminka za dva roky udělalo docela samostatný lidi...

        NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 20:35:10

        xxl >> mím idolem v té době byl Švejk:-)))))))))to mluví samo za sebe

          Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 20:32:46

          Káceč >> Já si druhym rokem jako výkoňák taky nestěžoval...)))

            NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 20:32:32

            Tichej >> No tak vojna některejm vskutku chybí.To je fakt.Sice dva roky pryč,ale co člověk nezískal tam,tak už nikdy a nikde.

              NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 20:30:42

              xxl >> Ani omylem.Rok a půl na teleústředně nebylo důvodem:-)))Byla jsem tam sama samotinká:-)))

                NFranta17 - Profil | Čt 10.12.2009 20:30:22

                wašek >> Musim souhlasit, možná to bude tím, že čim lepší vyjadřování, tím větší inteligence a rozhled člověka, myslim že to tak obecně platí, a kdo je inteligentní dokáže se nad věcma zamýšlet a nemyslet jenom na sebe aby urval co nejvíc ryb. Ale samozřejmě to tak nebude vždycky, i inteligentní a vzdělaný lidi dokážou bejt pěkný *ovada.

                  Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 20:29:00

                  Tichej >> JO
                  Pěkný filcky ......

                    NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 20:27:59

                    pánové ale vojnám dost dala né

                      Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 20:26:20

                      Káceč >> Nebyl ty si sviňa mazák .....?

                        NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 20:25:37

                        Káceč >> Že váháš nejhorší bylo těch prvních730 dní pak už to šlo:-))))))))

                          NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 20:16:16

                          Tichej >>Na vojně jsi asi byl a tak víš o čem píšu.

                            NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 20:14:58

                            Káceč >> :-))))

                              NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 20:13:31

                              Jinak v něčem lze MRK přirovnat k VZS.Kdo byl v cilvilu(běžném a reálném životě) neschopnej a zamindrákovanej lempl,tak se na vojně "projevil" druhým rokem.MRKmen se může "projevit" již po registraci.

                                NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 20:12:16

                                Káceč >> svatá pravda

                                  NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 20:11:37

                                  yvana >> jen tiše doufám že to zůstane na přijatelné ceně.po dlouhé době bych chtel celosvazovku bo se budu pohybovat Tábor -M.Boleslav-Plzeň-Tábor.Tak bych poznal nové vody:-)

                                    NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 20:09:26

                                    wašek >> Úroveň MRKu a jeho poslání je furt stejný.To jen někteří MRKající stále klesají a klesají....

                                      NKocháč - Profil | Čt 10.12.2009 20:03:20

                                      wašek >> tak to je perla dne, to si opravdu myslíš, že podle internetové debaty se dá soudit jak se člověk chová v reálu u vody? :o))))

                                        NPvl - Profil | Čt 10.12.2009 20:02:08

                                        Sven >> sven >> Nene , jen jsem mu tam přidal svůj sm. aby měl jasno :o§)

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888