Dunaj v prosinci

Zdravim vsechny, zvlast ty, co maji zkusenost se zimnim, prosincovym Dunajem; od Komarna po Sturovo. Kdybyste mi mohli napsat, jake jste a s cim (technika lovu, navnada) meli uspechny nebo co planujete pro letosni konec roku, budu vam vdecny. Diky za vsechny odpovedi.
Autor diskuse: Atto - Profil , 7.12.2009 všeobecné - ostatní
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nmilannm - Profil | Po 7.12.2009 18:04:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dajú sa uloviť aj zubáče , len treba poznať miesta a chodiť.Občas skočí aj šťučka alebo boleň.
Teraz chodím len na mieňov.

    Nkranex - Profil | Po 7.12.2009 17:47:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jedine na tazko s cervami abo malymi rybickami na miene..vsetko ostatne je passe...

      Nmilannm - Profil | Po 7.12.2009 17:39:14

      Dunaj nezamrzne , iba v ramenách . To by musela byť riadna kosa , aby zamrzol.

        Nwildfish - Profil | Po 7.12.2009 17:21:09

        a nebude nahodou možna koncem prosince dunaj zamrznutý