Sortiment obchodů s RP

Zdravím všechny rybáře, rybářky, pytláky apod. Zajímalo by mě, co všechno Vám chybí v rybářských prodejnách?
Autor diskuse: dandeo - Profil , 27.11.2009 všeobecné - ostatní
22 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

N.U.x.a. - Profil | So 5.12.2009 13:17:06

já si nevyberu ani v jednom obchodě v Plzni zchází mi tam úplnš všechno

    NMatos - Profil | So 5.12.2009 13:05:13

    chybí mi věci na plavačku

      Nsplavek - Profil | Čt 3.12.2009 19:19:21

      Tam,kam chodím převážně nakupovat,mají vše,po čem mé rybářské srdce prahne.Spíš chybí něco mě a to dostatečné finanční krytí.

        Nxmac - Profil | Čt 3.12.2009 7:57:58

        esoxboy >> jj je v pohodě :)

          Nxmac - Profil | Čt 3.12.2009 7:56:39

          facit >> na netu si najdeš rybářské potřeby - Na soutoku :))

            Nesoxboy - Profil | Čt 3.12.2009 2:43:50

            xmac >> pravdu má ten chlapec a neni blbá páč taky chytá

              Nfacit - Profil | Čt 3.12.2009 0:50:44

              xmac >> Chytrá a hezká??? Těžko uvěřit. No říká se že zázraky se dějí. Pošli adresu, po výplatě si pojedu udělat Ježíška :-)))

                Nxmac - Profil | Út 1.12.2009 0:45:26

                facit >> Tak to u nás by se ti líbilo :))), tady jednu máme a navíc i dost chytá, takže tomu rozumí :)) (Na soutoku Mělník)

                  Nfacit - Profil | Út 1.12.2009 0:41:26

                  No jednoznačně mi chybí pěkné mladé prodavačky. :-)

                    NMP-E65mm - Profil | Út 1.12.2009 0:03:29

                    Drobnosti jako hačky, bročky, splávky, ale i krmení kupuju v kameném obchodě, výběr dostačujicí mým potřebám. Pruty + navijáky + woblery kupuju přes e-shop kvuli cenám.

                      Nseredan - Profil | Po 30.11.2009 23:24:16

                      S e-shopu už nekupujem nič.tovar potrebujem ohmatat takže len obchody.a vadia my nekrestanské ceny nekerych produktov z ktorych vela stoji za hovno.

                        NMetax - Profil | Po 30.11.2009 22:47:30

                        Sven >> sven >> Souhlas..

                          Nsven - Profil | Po 30.11.2009 22:31:07

                          Pro mé potřeby tam chybí téměř vše. Např.plavačkový sortiment téměř nevedou, kvalitní vlasce a háčky na feeder v požadovaných velikostech jsou jak v dobách minulých, silně podpultové zboží atd. atd. Dále mi vadí snaha některých prodejců, vnutit neprodejný šunt začátečníkům, silná podrážděnost v případě jakékoli kritiky nebo reklamace zboží a neochota, vzrůstajíci v přímé úměře k výši rybářské erudovanosti zákazníka. Proto nakupuji z 99% z e-shopů.

                            NBernard - Profil | Po 30.11.2009 22:10:07

                            podívej se sem http://www.bristolangling.com/default.aspx, chybí mi takový obchod s tímto výběrem. Ceny by mohly být i o něco vyšší, když budou vyváženy poskytnutím kvalitních služeb obchodu.

                              Nesoxboy - Profil | Po 30.11.2009 21:48:25

                              už haldu let scháním multik pod prut kličku na levou ruku a točení dopředu jako klasickej smekáč a takový plasťáky typu corbos nebo comander na mysli nemám a pak samo přijatelné ceny

                                NPextr - Profil | Pá 27.11.2009 18:36:45

                                dandeo >> Mě nechybí nic kromě červů. Někdy je maj vyprodaný a to mě docela naštve.

                                  NDejF - Profil | Pá 27.11.2009 18:35:25

                                  u některých kamenných prodejen především solidní ceny ...

                                    NPvl - Profil | Pá 27.11.2009 18:30:12

                                    Chybí mi možnost zakoupení ryby na jídlo :o§)

                                      NFil@s - Profil | Pá 27.11.2009 18:22:21

                                      Mě osobně nechybí nic, to co potřebuji, je běžně k dostání. Spíš mě vždy omámí to nepřeberné množství věcí...

                                        NHumpa - Profil | Pá 27.11.2009 17:55:17

                                        dandeo >> Občas chybí ta ochota poradit.

                                          Nfoxxx - Profil | Pá 27.11.2009 17:51:46

                                          dandeo >> Asi ani nic...:-) Vše se dnes dá přes dodavatele objednat,pokud zboží není skladem...

                                            Nmilos123 - Profil | Pá 27.11.2009 17:49:56

                                            pro mě je největším problémem sortiment na plavanou