co se stane když mě chytí rybářská stráž pitlačit?

mě chytí rybářská stráž pilačit a přitom si dělám rybářský lístek v rybářském kroužku může mi v tom zabránit třeba že to řekne vedoucímu a ten mě rybářského kroužku vyloučí?Za odpovědi děkuji
Autor diskuse: DEAN - Profil , 19.11.2009 všeobecné - ostatní

Co byste udělali kdyby jste byli RS a chytli by jste malého pitláka ale v doprovodu dospělé a s rybářským lístkem osoby která by na něj dohlíželá?

A) toho mylýho bych zmlátil a tomu co ty papíry má bych je sebral39%

B) pořádně bych tomu malýmu vynadal a toho s lístkem bych upozornil ať jdou od vody pryč1%

C) asi bych to udělal domluvouřekl bych jim ať si zbalí saky paky a jdou pryč22%

D) tomu malýmu bych ještě radil jak to má dělat aby to nevypadalo divně39%

Od 19.11.2009 hlasovalo 109 čtenářů.

Nbart.bm - Profil | St 25.11.2009 21:01:18

kakr >> asi proto že starej koukal a nezakročil.dle RŘ by správně měl.Asi proto.

    Nkakr - Profil | St 25.11.2009 20:55:38

    omambik >>
    Doprovod ale žádný přestupek nespáchal tak za co mu vzít noty? Mladej lovil bez papírů (pytlačil) to beru. Ale starej??

      Nomambik - Profil | St 25.11.2009 20:50:09

      kakr >> Jasně jsem napsal jak byla otázka položená tak jsem odpověděl, pokud by byla rozepsá konkrétně a detailně asi bych odpovědwl jinak, těch možností je asi několik ,ale to asi víš sám. Nevím jak je to u vás , ale kdyby doprovod chytal na 2 pruty a doprovázenej mladej čekatel pytlačil jak by jsi se ty jako RS zachoval ty , asi velkoryse co.

        Nhelmanss - Profil | St 25.11.2009 20:49:01

        ja sem jako pytlak nikdy nechytal protoze tady mne nejblizsi rybnik je fakt levnej a pytlacit je temer nemozny jenom v rohu u rakosu se chvili pytlacilo pak RS vykopali diru a nalili ji vodou a kdo tam chtel tak se propad :D

          Nbart.bm - Profil | St 25.11.2009 20:46:24

          seredan >> oni srdce nemají.

            Nseredan - Profil | St 25.11.2009 20:44:53

            Ruku na srdce.kdo z vás nezačínal jako mladý pytlák.
            Osobne, keby mlady chyti napr.kapra by som si ho napisal na seba ,aby mu šmejdy jak nekery z vas nerobili problemy

              Nbart.bm - Profil | St 25.11.2009 20:39:41

              koukám že máte někteří velká ramena a kdyby došlo na lámání chleba tak stáhnete krovky a hrajete si na neviditelného.hold to už je česká povaha.

                Nhunter 1 - Profil | St 25.11.2009 20:35:05

                Řekl bych že máme vítěze na nejstupid otázku!!!!NEPITLAČ!!

                  Nkakr - Profil | St 25.11.2009 20:34:26

                  omambik >> das
                  Za co bys starýmu papíry sebral?

                    Ndas - Profil | St 25.11.2009 20:30:04

                    starýmu sebral papíry a mladýmu udělal ty ty ty a sebral vercajk.

                      Ndas - Profil | St 25.11.2009 20:27:06

                      vy máte učebnu u rybníka?.)))

                        Nomambik - Profil | St 25.11.2009 20:02:55

                        DEAN >> Otázka je položená jednoduše a jednoznačně, takže stejná odpověď mladýho pytláka bych nahlásil na svaz i do školy a doprovodu bych sebral noty

                          NJovánek - Profil | St 25.11.2009 20:01:02

                          bart.bm >> Zde je to tak,mermomocí někteří musí na někom najít chyby,bez toho by to nešlo.Bohužel.

                            Nloda30 - Profil | St 25.11.2009 19:55:26

                            bart.bm >> Jsou věci, které nelze přejít bez povšimnutí.

                              Nbart.bm - Profil | Pá 20.11.2009 19:24:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Proč se navážíte do pravopisu?Pokud si přečtete cely příspěvek i s odpovědmi tak zjistíte že se za svůj pravopis omlouvá.Tady nemáte řešit písmo ale otázku a k té se vyjadřovat.

                                Ndědáček - Profil | Pá 20.11.2009 18:48:44

                                Nic. Pochválil bych malého i velkého. Nějak se to ti malí musí naučit!

                                  Nyvana - Profil | Pá 20.11.2009 18:38:24

                                  já jsem zaučovala vnuka do rybařiny,jenom se učil nahazovat,ale viděla jsem že má výdrž,po týdnu jsem mu s čistým svědomím dala návnadu,taky chodil do kroužku papíry neměl,teď je z něho dobrý rybář,první rybařinu dostal ode mě a jsem ráda,že je taky rybář,dřív mohl mít malý klučík papíry,ale rodiče s ním neměli čas chodit,tak jsem jich za ta léta vzala pod křídla dost a mám radost,když je vidím po létech u vody rybařit a hlásí se ke mě.Proto by si každý měl vzpomenout jestli se vždycky zachoval přesně podle rybářského řádu.

                                    Npjarmil - Profil | Pá 20.11.2009 18:31:26

                                    Martin02 >> dobre ty.-)))

                                      NBest Carp - Profil | Pá 20.11.2009 18:26:25

                                      já bych mu jednoznačně rozbil držku :-D

                                        Nsven - Profil | Pá 20.11.2009 18:18:04

                                        DEAN >> přál bych Ti abys dopadl jako já :-))) http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=9600