co se stane když mě chytí rybářská stráž pitlačit?

mě chytí rybářská stráž pilačit a přitom si dělám rybářský lístek v rybářském kroužku může mi v tom zabránit třeba že to řekne vedoucímu a ten mě rybářského kroužku vyloučí?Za odpovědi děkuji
Autor diskuse: DEAN - Profil , 19.11.2009 všeobecné - ostatní

Co byste udělali kdyby jste byli RS a chytli by jste malého pitláka ale v doprovodu dospělé a s rybářským lístkem osoby která by na něj dohlíželá?

A) toho mylýho bych zmlátil a tomu co ty papíry má bych je sebral39%

B) pořádně bych tomu malýmu vynadal a toho s lístkem bych upozornil ať jdou od vody pryč1%

C) asi bych to udělal domluvouřekl bych jim ať si zbalí saky paky a jdou pryč22%

D) tomu malýmu bych ještě radil jak to má dělat aby to nevypadalo divně39%

Od 19.11.2009 hlasovalo 109 čtenářů.

NDEAN - Profil | Čt 19.11.2009 21:19:38

já vždy chodím s kamarádem na ryby ale jenom se dívat já s ním v pátek jedu na řeku on už je skušený rybář a já koukám jak to dělá a snažím si toho zapamatovat co nejvíc

    Npepa-č - Profil | Čt 19.11.2009 21:16:44

    Svatá noho!

      NjindraŠ - Profil | Čt 19.11.2009 21:16:04

      DEAN >> Hele spíš ze zeptej Vašich strážných,co s Tebou udělají.V Kamenici jsou prý hodně vostrý :-))

        NDEAN - Profil | Čt 19.11.2009 21:15:47

        já vím

          NCottus - Profil | Čt 19.11.2009 21:13:48

          DEAN >> jo je ,ale moderní...
          A od jiných jsi přece již radu dostal poměrně kvalitní.

            NDEAN - Profil | Čt 19.11.2009 21:11:31

            není tu někdo RS?

              NJovánek - Profil | Čt 19.11.2009 21:11:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Když potkám na kontrole malýho kluka,tak mu spíš poradím,kam má jít,aby nebyl na očích druhejm.Já taky tak začínal.To je k tý anketě,kde mi to chybělo.

                NDEAN - Profil | Čt 19.11.2009 21:10:53

                a taky pište zajímají mě vaše názory

                  NDEAN - Profil | Čt 19.11.2009 21:07:43

                  hlasujte do ankety!!!

                    NDEAN - Profil | Čt 19.11.2009 21:07:30

                    já nwm

                      NCottus - Profil | Čt 19.11.2009 21:06:32

                      DEAN >> není nad osobní zkušenost...zkus to !
                      Budu ti fandit i o pololetí.

                        NDEAN - Profil | Čt 19.11.2009 21:05:53

                        asi máte pravdu jenom jsem chtěl znát váš názor na tom soukromáku to mám domluvený a ještě jenou se omlouvám na ten pravopis a v tý anketě taky

                          NJKL - Profil | Čt 19.11.2009 21:01:23

                          DEAN >> Tak to odnesete oba. A nedělej si legraci - tohle snad už vědět musíš. A kdyby ani tvůj ošetřovatel neměl papíry řekni porybnému že všechno pouštíš a na nesmyslné zákony kašleš, a že všichni důchodci jsou masaři a ty po sobě uklízíš. Alespoň uvidíme jestli to funguje.

                            NJovánek - Profil | Čt 19.11.2009 20:57:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vždyť si počkej,nestojí to za to. Nebo si zajdi na soukromák,tam jim jsou zákony ukradený a dělají si svoje pravidla.

                              NDEAN - Profil | Čt 19.11.2009 20:55:31

                              a kdyby na mě dohlížela osba která ten lístek má?(pardon za ty chyby ale psal jsem to ve spěchu)

                                Nbart.bm - Profil | Čt 19.11.2009 20:48:51

                                8tis na místě 50tis při přest.řízení a nebo 2 roky kuku kuku kuku :-)) k tomu odebrání výbavy a pokud ti bude míň jak 15 let tak akorát pořádný výprask doma:-))))

                                  Nbart.bm - Profil | Čt 19.11.2009 20:46:21

                                  Bobo-carp >> Boule >> zdá se mi to či snad opravdu dokáže člověk běhat po vodě:-))))))))))))

                                    N1kolda1 - Profil | Čt 19.11.2009 20:41:38

                                    nafackuje ti za pravopis

                                      Ngama - Profil | Čt 19.11.2009 19:51:26

                                      DEAN >> bez to prubnout a budes hned chytrejsi :-))

                                        NGUGU - Profil | Čt 19.11.2009 19:35:07

                                        DEAN >> jestli je to poprve,a narazíš na "grázla",tak se asi nejspíš pos**** ...:-DD něco jako bangy-jumping,nebo výskok padákem,plný adrenalin-plný slipy...:-DD