Veletrh v Brně

Ahoj všichni,
ráda bych věděla, kdo všechno bude na veletrhu v Brně příští rok na jaře? Chystám se tam a zajímá mě, koho tam můžu potkat tady z MRK.
Autor diskuse: Barynka - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NBarynka - Profil | St 17.2.2010 23:03:49

Florish >> jeď tramvají č. 1, směr Bystrc a vystup na zastávce na vchod G2, přejdeš lávku, zaplatíš vstupný a vejdeš do té "haly".

    NFlorish - Profil | St 17.2.2010 18:00:43

    Vitali >> jj dík ... :) a kde to tam přesně je ?? Chtěl bych se tam letos zajet podívat.

      NVitali - Profil | St 17.2.2010 17:57:11

      Florish >> 21.3. - 28.3.2010

        NFlorish - Profil | St 17.2.2010 17:52:02

        Zdarec, prosim vás, napište mi nekdo od kdy do kdy je ten veletrh ... dík :)))

          NMartin... - Profil | Čt 19.11.2009 21:46:16

          Mitchell >> :o))

            NMitchell - Profil | Čt 19.11.2009 21:44:59

            Martin... >> ze to ses ty tak chlebicek :-)

              NMartin... - Profil | St 18.11.2009 23:20:01

              Mitchell >> no kávičkou nepohrdnu, ale ještě k tomu nějaký koláček nebo tak podobně :o))

                NMitchell - Profil | St 18.11.2009 23:17:15

                Martin... >> kavu :-)

                  NMartin... - Profil | St 18.11.2009 23:02:01

                  Mitchell >> no Tvoje rady mě brzou přivedou na dlažbu :o)) a copak bys mohl nabídnout?

                    NMitchell - Profil | St 18.11.2009 23:01:47

                    Martin... >> taky nic nevydrzis je to uplne v pohode odstojis si 10 hodin a pohodicka:-)

                      NMitchell - Profil | St 18.11.2009 23:00:28

                      Barynka >> Martin to zodpovedel za me ano budu tam prodavat a rozdavat rady :-D

                        NMitchell - Profil | St 18.11.2009 22:59:43

                        Martin... >> to vis ze nabidnu neboj urco se neco najde

                          NBarynka - Profil | St 18.11.2009 19:06:22

                          Martin... >> :)) to teda věřím...ty jo skoro celej den na nohách a ani si nesedneš:(( to bych tam asi dlouho nevydržela

                            NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:54:24

                            Barynka >> většinou se stojí a chodí...to pak máš další týden nemocenskou na nohy :o))

                              NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:52:50

                              Martin... >> tak to jo:) a to tam celej den stojíte nebo sedíte jo??

                                NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:50:10

                                Barynka >> to myslím je otevřené od 9 ale kluci nastupují na krámy už okolo 8 aby to stihly rozdělat atd

                                  NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:48:34

                                  Martin... >> jj a od kolika od rána?? promin že se tě tak vyptávám ale potřebuju informace:)

                                    NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:44:23

                                    Barynka >> myslím že kolem 6 večer ale nejsem si už jistý....letos to tak myslím bylo

                                      NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:42:16

                                      Martin... >> a v kolik to tam zavírají?

                                        NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:41:52

                                        Barynka >> většinou až po zavíračce....trvá to tak hodinku až dvě

                                          NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:39:32

                                          Martin... >> a kdy to tak balíte ?? jako v kolik večer?

                                            NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:38:08

                                            Barynka >> většinou je to pohoda ty první dny ale pátek, sobota a neděle je fakt šichta. Jinak se tam prodává skoro všechno co daná firma má v nabídce

                                              NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:35:31

                                              Martin... >> tak to teda klobouk dolů:)) ty se tam mušíš ale nadřít co?? a co tam prodáváte všechno?

                                                NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:33:50

                                                Barynka >> to nee...zákazníci jsou vesměs příjemní ale občas je jich tolik že nestihneš se ani za celý den najíst a ani napít

                                                  NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:32:06

                                                  Martin... >> ty jo to může být fakt super:)) já vím, jak zákazníci dokážou být nepříjemní

                                                    NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:20:10

                                                    Barynka >> no je to opravdu makačka aby si uspokojila zákazníky...občas se stane menší nehoda atd...ale chci jít do toho boje znova

                                                      NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:16:43

                                                      Martin... >> jj tak to jo:)) taky bych tam ráda prodávala... to musí být fakt dobrý:))že?

                                                        NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:15:13

                                                        Barynka >> spíš realita...když se neuvolní tak budu jen jako návštevník a doufám že budu mít hoodně času na procházku a pokec s klukama a holkama :o))

                                                          NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:12:39

                                                          Martin... >> tak to je drsný

                                                            Nmity - Profil | St 18.11.2009 18:08:38

                                                            Rád bych jel do Brna. Ale mám to asi 350km :( Tak snad klapne aspoň ta Praha. Tam bych se měl snad podívat

                                                              NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:06:23

                                                              Barynka >> joo bude tam prodávat...já doufám taky že se mi nějaké místečko uvolní

                                                                NBarynka - Profil | St 18.11.2009 18:05:33

                                                                Mitchell >> to jo ty tam budeš prodávat nebo co??:)

                                                                  NMartin... - Profil | St 18.11.2009 18:02:42

                                                                  Mitchell >> to víš...prašule mě hřejí v kapsičce...doufám že mi něco dobrého nabídneš na stánku

                                                                    NMitchell - Profil | St 18.11.2009 17:58:37

                                                                    Barynka >> najdes me na stanku Max Carp

                                                                      NMitchell - Profil | St 18.11.2009 17:58:20

                                                                      Martin... >> tobe to dneska nejak mluvi :-DDD

                                                                        NBarynka - Profil | St 18.11.2009 17:41:46

                                                                        Mitchell >> a kde tě najdu kromě toho, že bych tě našla nalitýho pod pultem:D:D jak tady píše Martin...

                                                                          NMartin... - Profil | St 18.11.2009 16:25:28

                                                                          Mitchell >> jj to vím...nalitýho pod pultem :o))

                                                                            NMitchell - Profil | St 18.11.2009 15:52:07

                                                                            Barynka >> to kazdopadne bude super

                                                                              NMitchell - Profil | St 18.11.2009 15:51:08

                                                                              Martin... >> votom zadna ty vis kde me najdes :-)

                                                                                Ncuchak - Profil | St 18.11.2009 13:45:42

                                                                                Barynka má svůj vlastní názor.

                                                                                  NBarynka - Profil | St 18.11.2009 13:41:47

                                                                                  1kolda1 >> jj je dobrý, že mám možnost tam přespat:)

                                                                                    NMartin... - Profil | Út 17.11.2009 22:42:28

                                                                                    Mitchell >> tak to je super že Tě tam uvidím :o))

                                                                                      N1kolda1 - Profil | Út 17.11.2009 22:33:00

                                                                                      Barynka >> měj se, budeš čumět.. ještě že na to máš dva dny :)

                                                                                        NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 22:31:50

                                                                                        1kolda1 >> no tak já tam jdu příští rok poprvý:)) jsem zvědavá, tak nic já už jdu spát, ať zítra vstanu do školy:( dobrou noc

                                                                                          N1kolda1 - Profil | Út 17.11.2009 22:27:53

                                                                                          Barynka >> já plánuju na kapříky stojan podložku apod. teoreticky lehátko ale to nevim nevim... jinak nějaký drobnosti a pak jen na čumendu :) letos sem tam byl poprvý a ani sem to všechno nestihnul projit

                                                                                            NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 22:22:35

                                                                                            1kolda1 >> no obojí :D něco tam koupím a taky se hlavně těším k tomu akvárku:)) a ty?

                                                                                              N1kolda1 - Profil | Út 17.11.2009 22:19:39

                                                                                              Barynka >> a co ty tam? jen tak na čumendu? nebo nějaký plány na novou výbavu?

                                                                                                NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 22:14:47

                                                                                                Mitchell >> tak to by bylo super:)

                                                                                                  NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 22:14:27

                                                                                                  1kolda1 >> ok:)

                                                                                                    NMitchell - Profil | Út 17.11.2009 22:13:44

                                                                                                    Me tam potkas tak na 110% procet budu tam kazdy den

                                                                                                      N1kolda1 - Profil | Út 17.11.2009 22:11:59

                                                                                                      Barynka >> klidně pokud budu stíhat ;)

                                                                                                        NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 22:10:43

                                                                                                        1kolda1 >> no tak se tam určo někde uvidíme:)

                                                                                                          N1kolda1 - Profil | Út 17.11.2009 22:08:53

                                                                                                          Barynka >> jo takhle tka to jo, já tam mám příbuzný tak tam jedu přes víkend

                                                                                                            NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 22:06:48

                                                                                                            1kolda1 >> budu tam 2 dny jednu noc přespím u bráchy na ubytovně:)

                                                                                                              N1kolda1 - Profil | Út 17.11.2009 22:05:50

                                                                                                              Barynka >> teda snad jo, ale měl bych bejt, ty tam budeš celou dobu?

                                                                                                                NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 22:03:27

                                                                                                                1kolda1 >> super:)

                                                                                                                  N1kolda1 - Profil | Út 17.11.2009 22:00:54

                                                                                                                  já tam budu určitě asi v sobotu

                                                                                                                    NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 21:58:00

                                                                                                                    Kose >> no možná zkusím na rybku...ještě nevím ale samozřejmě bez lanka:) jinak by to žádnej nevzal:)) no já nejsem v žádným případě masař!! já bych ho pustila:))

                                                                                                                      NKose - Profil | Út 17.11.2009 21:53:17

                                                                                                                      Barynka >> candatka bych si dal tak mi nejakyho mirovyho chytni:) a jak na vlacku nebo na rybku budes chytat?

                                                                                                                        NBarynka - Profil | Út 17.11.2009 21:50:06

                                                                                                                        Kose >> jj já jdu na ryby až v pátek a přesd víkend:)) ale nejvíc se těším na pátek, protože v pátek to jdu zkusit na candoša a tak doufám, že se něco podaří, protože teď už je na candáty zima a to je nej:))

                                                                                                                          Červené karty: Hromy