Nevyplněná karta člena MRKu

Je to sice hloupost a zbytečnost... Ale z jakého důvodu nemáme všichni vyplněni všechny údaje v kartě??? Když vstoupím do diskuze a přečtu si něčí přízpěvek,nebo mi někdo napíše SZ, tak se rád podívám co je to za rybáře, kde rád chytá atd... Myslím že to nedělám jen já. Všichni rybáři jsou/jsme si rovni, tak proč jsou/jsme někteří tak tajní a anonymní????
Autor diskuse: Leoš - Profil , 8.11.2009 všeobecné - ostatní

Na přání braťa zo slovenska:))): jak casto sa kukate do profilu?

A) furt?13%

B) ked naštve abo zaujme?81%

C) zriedka?4%

D) nikdy?2%

Od 8.11.2009 hlasovalo 214 čtenářů.

Nplavan - Profil | Ne 8.11.2009 14:36:09

noční ryba >> já taky věřím na dobrotu lidí, ale povinně vyplňovat údaje, to néééééé. Protože ne každá člen Mrku je člověk :-))))))

    NJKL - Profil | Ne 8.11.2009 14:32:27

    pepa-č >> Svět - byť nereálný - je tvořen reálnými jedinci. Pokud ne je třeba se ptát po jeho smyslu. Nereálná debata nereálných subjektů v nereálném světě o reálných tématech?

      NKáceč - Profil | Ne 8.11.2009 14:30:21

      Za důležitej údaj považuji věk.To proto,jestli mám dotyčného jedince poslat se učit nebo ho rovnou poslat do prdele.

        Npepa-č - Profil | Ne 8.11.2009 14:29:49

        JKL >> ale tohle není reálný svět. Tohle je net. Nic víc.

          Nnoční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 14:28:26

          plavan >> já zas věřím na dobrotu a že to nikdo nezneužije-))

            NJKL - Profil | Ne 8.11.2009 14:28:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            pepa-č >> Ono nejde ani tak o nahlížení na názory a příspěvky - já prostě rád vím s kým mluvím - kdekoli, včetně netu. Chápu nezveřejnění kontaktu včetně adres - to skutečně může být zneužitelné - ale jméno? To bychom za chvíli mohli chodit v kuklách. Anebo v maskách.

              NPetrasek - Profil | Ne 8.11.2009 14:28:12

              pepa-č >> že ty máš hromadu nemanželských dětí a nechce se ti je počítat:-)))))

                Nsven - Profil | Ne 8.11.2009 14:28:09

                plavan >> SZ

                  NLeoš - Profil | Ne 8.11.2009 14:27:15

                  Budu tu až večer tak se chlapci prosím nehádejte....
                  Čaues

                    Npepa-č - Profil | Ne 8.11.2009 14:26:27

                    Mr.Stick >> a co Hugo Fisher? Taky trošku trapná a bezpředmětná reflexe okolí, které dotyčný vnímá neustále jako nepřítele? :-)

                      NMr.Stick - Profil | Ne 8.11.2009 14:23:13

                      Nevyplněné karty mě až tak netankují, nakonec sám ji zrovna ukázkovou nemám ... vadí mi jen, když tam někdo nemá jméno. To už je trošku trapná a bezpředmětná reflexe okolí, které dotyčný vnímá neustále jako nepřítele.

                        NLeoš - Profil | Ne 8.11.2009 14:20:58

                        A už se to tu mele, to jsem tomu zase dal:))

                          NRváč - Profil | Ne 8.11.2009 14:20:14

                          mit vyplnenou kartu bych rekl, ze je slunost. kdyz to nekdo neudela je to jen jeho vec, ale taky se tak na nej divam.

                            NFranta17 - Profil | Ne 8.11.2009 14:19:17

                            Ať si tam každej má/nemá co chce, ale jestli se tu někdo chce zapojovat do diskusí, a jiných rubrik, myslím že je lepší aby tam měl alespoň základní údaje o sobě, už kvůli důvodu, který je v nadpisu fora.

                              Nsven - Profil | Ne 8.11.2009 14:18:58

                              noční ryba >> SZ

                                Nplavan - Profil | Ne 8.11.2009 14:17:17

                                Sven >> sven >> o těch špatných zkušenostech mi povídej.

                                  Npepa-č - Profil | Ne 8.11.2009 14:17:01

                                  JKL >> budeš mé názory a zápisy nahlížet jinak, když budu mít v kartě Hubert Ignác von Honenlohe und Thurn und Taxis a že jsem se narodil v roce 1843, nebo když tam budu mít Tonda Novák a 1998?

                                    Nplavan - Profil | Ne 8.11.2009 14:16:21

                                    pepa-č >> zapomněls na vyfocenou občanku s potvrzením od Policie ČR :-))))

                                      Nnoční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 14:16:06

                                      Sven >> sven >> a jaké špatné zkušenosti myslíš?

                                        Nsven - Profil | Ne 8.11.2009 14:14:52

                                        Souhlasím s názorem pepy-č. Je to každého volba. Původně jsem měl v kartě téměř vše, po špatných zkušenostech tam nemám téměř nic. Nick neměním, takže každý ví s kým má tu čest. Pokud má někdo zájem o bližší kontakt, je možné využít SZ.