- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nevyplněná karta člena MRKu
Na přání braťa zo slovenska:))): jak casto sa kukate do profilu?
A) furt?13%
B) ked naštve abo zaujme?81%
C) zriedka?4%
D) nikdy?2%
Od 8.11.2009 hlasovalo 214 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NLumír - Profil | Út 10.11.2009 13:01:51
Já jsem jen svobodně vyjádřil, jaký dojem na mě dělá tak či tak vyplněná karta. Nic víc, nic míň. Samozřejmě, že pokud se dotyčný s "hubeně vyplněnou" kartou chová slušně a vyjadřuje se v mezích slušnosti, není to takový problém. Individua, co berou svůj pohyb na MRKu jako dobrodružství, při kterém je třeba šít do všech kolem sebe ale kvůli anonymitě už z toho titulu odsoudím.
NPike-Pájka - Profil | Út 10.11.2009 12:45:56
Jinak si osobně myslím (a každý to bude vidět jinak), že plně vyplněná karta nutná vůbec není. Pokud se někdo vyjadřuje slušně a normálně, jistě není třeba znát jeho jméno. Pokud bude někdo chtít znát detaily o dané osobě, může se na něj obrátit přes SZ a dotázaný mu může dle uvážení požadované informace poskytnout.
Jinak několikrát jsem tu zažil případ, kdy se v diskuzi spražená osoba (například kritizovaná za chování k rybě či jiné výstřelky) odregistrovala a zaregistrovala zcela dle zde naznačených požadavků pod jiným jménem. Začala si tady své bolístky léčit a foukat a chovala se jako kanál. A sice úplná a příkladná registrace, jen pod vymyšlenými údaji, byla v tu ránu k ničemu. Pomohlo až srovnání IP adres.
Takže můj názor je ten, že registrace s plně vyplněnou kartou by měla být zcela dobrovolná, anonymní reakcím to stejně nezabrání a v případě zájmu lze plno věcí řešit přes SZ.
NLumír - Profil | Út 10.11.2009 12:38:06
Ale pro MRK - omlouvám se MM - není až tak důležitá kvalita, ale kvantita přispěvatelů a přístupů. A popsaný princip registrace by sice kvalitu pravděpodobně pozvedl, počet přístupů by ale byl rozhodně snížen. A na tom nemá nikdo zájem.
Jediná cesta je tedy stávající způsob. Možná jsem totálně naivní, ale pořád si myslím, že i při stávajícím způsobu se můžu jako inteligentní člověk podepsat. Neříkám poskytnout email nebo telefon - to je blbost.
To, že si kartu někdo záměrně vyplní sice úplně, ale smyšleně, je věc druhá. Přemýšlím k čemu to přirovnat - třeba v nemocnici. Budu jako doktor bojkotovat povinnost nosit na oddělení identifikační jmenovku jen proto, že se někdo může obléct do bílýho mundůru a doma si vytisknout jmenovku falešnou? Jasně že to je možný, ale to přece není důvod, abych ji nenosil já.
Připouštím, že je to dost oslí můstek, ale určitou analogii v tom vidím, ne?
Npoldeci - Profil | Út 10.11.2009 12:34:14
...v diskusiách vystupujem tak isto ako aj v bežnom živote:ak mám náladu poradím ak nie tak to určitým spôsobom určite prenášam do diskusie a nesnažím sa tu zo seba robiť poloboha z vyplnenou kartou-aj u lekára založená karta automaticky neznamená že sme zdraví .howgh!
NSla - Profil | Út 10.11.2009 12:32:44
Nskruff - Profil | Út 10.11.2009 12:31:27
NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 12:22:51
NPike-Pájka - Profil | Út 10.11.2009 12:22:08
A zcela upřímně, není sebemenší problém se zaregistrovat pod zcela smyšleným jménem, vyplnit si kartu do posledního detailu nesmysly a holedbat se tu, jak jsem elementárně slušný a přitom plácat nesmysly.
Takže summary za mne, stávající systém registrace nemá pro mne sebemenší váhu. Pokud by to bylo děláno systémem Aukro.cz, kdy ti přijde doporučeně registrační kod na potvrzení poštou a pak by byla monitorována případná změna jména a adresy, dalo by se o nějaké neanonymitě mluvit.
Věřím, že se jmenuješ Lumír, ale co když si Karel..........
NLumír - Profil | Út 10.11.2009 12:14:56
Když se někdo není schopný podepsat pod svoje příspěvky, dá se to vysvětlit řadou způsobů.
Co si ale rozhodně nemůžu o takovým člověkovi myslet?
Že je rovnej, bez jakýchkoliv mindráků či splínů.
Že je v reálným světě bez štítu monitoru a klávesnice schopný stát si za tím, co píše v anonymitě na internetové diskuzi.
Chci-li s někým diskutovat, je uvedení pravdivého jména elementární slušnost, se kterou slušný člověk nemůže mít problém.
NAnýzový dědek - Profil | Út 10.11.2009 11:50:38
Nfoxxx - Profil | Út 10.11.2009 11:45:53
NGeneticist - Profil | Út 10.11.2009 11:32:27
NAzbest - Profil | Po 9.11.2009 17:15:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
I podle mne je nevyplněná karta indikátorem nevěrohodnosti a projevem strachu-předposranosti.
Není mi jasné,čím komu může ublížit pravdivý údaj o tom,
1)kolik je mu let(nahlížejícímu naopak napoví hodně o tom,jestli mluví se školákem,studentem,dospělým,či senilním)
2)Od kdy chytá ryby(možná informace o zkušenostech)
3)Bydliště(stačí město,nebo blízké větší město)
4)Délka registrace zde
5)Povolání za důležité nepovažuji i když může vypovídat o vzdělání,případně zaměření
6)Pochopitelně už vůbec nic nebezpečného není na rybářských údajích ohledně specializace,vybavení,atd
Sám mám vyplněny tyto údaje (pravdivě) od začátku a to včetně jména,protože to mi přijde jako elementární slušnost a nepotřebuju se skývat za zkratky ani jiné kraviny.
Klidně mám i telefon.Finanční poradce posílám do prdele stejně rychle po telefonu,jako doma u dveří stejně,jako jehovisty a další agitátory.
Nejsem zrovna beránek,aleže bych se schovával,aby mne někdo nemohl najít...to je trochu suchý a právě toto spousta netových reků dělá.
Tajení vlastní podoby také neuznávám-vnímám ho taky jako přizdisráčství.
To je MŮJ NÁZOR.
Netvrdím,co je správné,co není správné jako mnozí zde nejmoudřejší a dogmaty oplývající.
Já to vidím a vnímám sám za sebe takthle.
Nepovažuju se taky (jako někteří) za virtuální osobu ve virtuálním světě.
Jsem reálná osoba v reálném světě a to i zde.Znám dost lidí sem chodících osobně na to,abych se tak mohl cítit.
Proto se i chovám naprosto stejně,jako v reálu.
Nevidím v tom problém.Chudinkové,kteří sem chodí realizovat (nejlépe anonymně) protože v běžném životě se nechytají jsou mi trochu k smíchu a trochu k politování.
NGeneticist - Profil | Po 9.11.2009 15:59:19
NLeoš - Profil | Po 9.11.2009 15:48:51
N2Livecrew - Profil | Ne 8.11.2009 22:57:10
Kde to žije - všechna témata
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










