- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Svazový revír pouze na sportovní rybolov?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NSlaughter Maniak - Profil | Ne 8.11.2009 20:19:13
Juraj >> pomatený přímo v hlavě panáčku.....
GUGU >> myslim že i "všežravci" si vybíraj nemělo by to tedy lepší Chyť a Vybírej / Catch and Select???
NJarda Š. - Profil | Ne 8.11.2009 20:17:25
NGUGU - Profil | Ne 8.11.2009 20:01:05
NMartinmtb - Profil | Ne 8.11.2009 19:54:05
NLee-Haney - Profil | Ne 8.11.2009 19:42:28
sven >> Jo, láska prochází žaludkem, ale ne kapřím.... tím prochází jen bolelíz, šneci a škeble, tedy pěkné svinstvo.
A co si myslíš že žereš ty ze supermarketů za potraviny?Není to o nic menší svinstvo jak to co žere kapr...
Mimochodem zase tu bliješ ty svoje nesmysly karatisto.Tvoje představa jak se musí vody zbarvit kaprří krví aby bylo dobře je taky krásná a můžu se tě na něco zeptat?To si vážně myslíš že čím víc se těch kaprů zmasí tím se víc bude sadit původní ryba?Ať přemýšlím jak přemýšlím ,ale tahle rovnice mi nějak nevychází,protože zákon trhu je ten že poptávku se vždycky snaží pokrýt nabídkou,takže čím víc lidí bude chtít masit kapry tím je potřeba víc jich nasadit.Kdyby se masilo s mírou tak by se snad nemuseli překračovat plány sazení kapra někdy i o 100% vůči normálu,ale to ty si nedokážeš spočítat.
Ano,moje představa že by víc lidí začalo kapry pouštět a snad by to pak určité lidi trklo že těch kaprů se tolik sadit nemusí je více jak utopie,ale určitě je to reálnější jak tvoje názory zmaste každého kapra ať zbyde místo pro jiné ryby.Takhle se problém určo nevyřeší,stejně jako naivita že se do funkce člověka co má vliv na skladbu obsádky dostane člověk co hledí na souměrnost obsádky.Vždyť by ho ta nynější základna roznesla na kopytech....
Ke K70 z tvého pohledu je zbytečné se bavit,meleš stále dokola to samé a nejsi schopen akceptovat určité věci.Netvrdím že v něčem bys nemohl mít pravdu,bohužel ty to napíšeš tak že to určité procento pravdy se obalí v těch tvojich sračkách bez duše....
Slaughter Maniak
Než něco napíšeš tak první zauvažuj.To co tady píšeš bys mohl těžko praktikovat zde.Asi jsi zapoměl že rybařina se neskládá z toho dojít k vodě chytit hned rybu co člověk chce a hned je mírová a ušlechtilá abys nestihl podle tebe nesmyslně popichat ty druhé.Ono by se to dalo realizovat snad u dravců,u kapra,u pstruhů,ale rybařina není jen o ušlechtilých rybách,takže by to dopadle asi takhle.Pujdu lovit s feedrem a v teoretické rovině nachytám 7 kg menších ryb,ale s mírou ,nebo ty co nemají stanovenou míru v počtu třeba 35 které nechci,ale musím je vzít a zabít a jít pryč od vody.Co se tím vyřeší?Víš jak by ty vody vypadali v takovém tlaku rybářů který u nás je?
Tohle není o tom kdo ryby pouští a kdo je bere,ale o tom jak se k té rybě chová při dotažení ke břehu.Ze začátku jsem kapry podebíral a dával na podložku,zbylé ryby jsem šetrně odháčkoval přímo ve vodě i když to byly ryby které někdo opravdu nemusí.Pak jsem si uvědomil že by bylo lepší všechny ryby odháčkovat ve vodě a podebírat jen větší,abych neriskoval utržení vlasce při manevrech u břehu.A ač nejsem naivka a chápu že i já jsem některé ryby zabil věřím tomu že jsem jich zabil o dost míň jak člověk co chytne mírovou a hned jde domů,protože ono se stačí podívat jak se takový člověk chová k rybě která není podle jeho představ....
Dneska je blbost tvrdit jak je CHaP ušlechtilé,o to totiž vůbec nejde,jde jen a jen o to jak se člověk chová k rybě když ji má u břehu a na břehu.
Extremismus byl vždy na škodu a stejně jak je blbost někomu přikazovat ChaP tak je blbost ho zakazovat.
Kapr je tradiční česká ryba na stole a to by se nemělo potlačovat,ale jde o to že vše by šlo s mírou a třeba díky te míře by snad šlo do budoucna něco změnit......
NMartinmtb - Profil | Ne 8.11.2009 19:39:35
NSlaughter Maniak - Profil | Ne 8.11.2009 19:32:22
NMartinmtb - Profil | Ne 8.11.2009 19:23:20
NIvo - Profil | Ne 8.11.2009 18:43:34
Ntomashr - Profil | Ne 8.11.2009 18:39:38
NSlaughter Maniak - Profil | Ne 8.11.2009 18:39:01
NMartinmtb - Profil | Ne 8.11.2009 18:32:04
NJuraj - Profil | Ne 8.11.2009 17:25:32
NJuraj - Profil | Ne 8.11.2009 17:21:06
NSlaughter Maniak - Profil | Ne 8.11.2009 17:12:12
Ndědáček - Profil | Ne 8.11.2009 16:51:58
Ndědáček - Profil | Ne 8.11.2009 16:47:13
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...











