Fotky Peter Ač

Jak se vám líbí fotky od Petera Ače.
Autor diskuse: masato1 - Profil , 3.11.2009 všeobecné - ostatní

Netipa - Profil | So 7.11.2009 20:42:00

Patrně nesleduju aktuální rybářské modly, páč nemám ponětí kdo to je. Očividně mi ujíždí v tomto ohledu vlak, jelikož vlastně neznám skoro žádného rybáře, který je zmiňován ať už kdekoliv. Každopádně jsem přesvědčen, že fotografie Petra Ače budou výborné

    mládě - Profil | So 7.11.2009 20:34:59

    Mám od něj knihu Tajný život ryb, která je plná krásných fotek....

      masato1 - Profil | So 7.11.2009 20:06:58

      Taky super foto

        patlal - Profil | Čt 5.11.2009 20:10:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Podvodní fotky jsou všechny super a hlavně pro nás rybáře.Tady fotečky jednoho známeho,ten má také cit.
        http://www.uw.watzek.cz/

          draveček - Profil | Čt 5.11.2009 20:00:14

          Je to bezpochyby borec,který se jen tak nerodí.Má pro svou zálibu opravdu velký talent.

            patlal - Profil | Čt 5.11.2009 19:57:45

            flekos >> FLEKOS >> Ferari je na houby,a ani neni moc pěkné....je to jen přežitek a sugesce,nic hezkého na něm není.

              patlal - Profil | Čt 5.11.2009 19:54:36

              Jsou fakt dost špatné

                Smetana - Profil | Čt 5.11.2009 19:51:06

                pěkné

                  splavek - Profil | Čt 5.11.2009 19:49:38

                  Líbí.

                    Dulf - Profil | St 4.11.2009 15:18:49

                    Jak jsem ho poznal dobrej a velmi zábavnej člověk.A hlavně taky šikovnej fotograf.

                      loda30 - Profil | St 4.11.2009 10:42:34

                      Bezkonkurenční, super fotky.

                        Hamon - Profil | St 4.11.2009 7:19:09

                        fotky su nadhene. Klobuk dole.

                          Čendík - Profil | St 4.11.2009 7:09:06

                          Jeho fotky jsou úžasné.

                            Salmon - Profil | St 4.11.2009 7:01:17

                            Suprové fotky, co víc dodat!

                              Maxxx - Profil | St 4.11.2009 1:20:57

                              Paráda

                                otik1 - Profil | Út 3.11.2009 23:12:08

                                je to proste odbornik,,klobuk dole,,,

                                  jarda 2004 - Profil | Út 3.11.2009 22:54:02

                                  masato1 >> Fotky excelentní moc zajímavé.

                                    kranex - Profil | Út 3.11.2009 22:09:41

                                    doktora poznam osobne,napriek veku je to supr chlapik do pohody...

                                      lukša - Profil | Út 3.11.2009 22:03:19

                                      Nemáte někdo jeho fotky v plném rozlišení, už dlouho sháním fotky dravců jako pozadí na plochu ale nic pořádnýho v dostatečném rozlišení nemohu sehnat.

                                        FLEKOS - Profil | Út 3.11.2009 21:43:16

                                        masato1 >> Boze,co je to za otazku?Ze by se nekomu nelibilo Ferari?

                                          foxxx - Profil | Út 3.11.2009 21:40:42

                                          masato1 >> Pan Peter Áč má pěkné fotky,proti tomu snad ani nejde říct nic špatného...
                                          Jeho profil: http://www.peterac.sk/home/profil.html

                                            Červené karty: patlal