- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fishing & Hunting
Jsou tam sice pořady,na které se dá koukat,ale po chvíli vysílání následuje tak dlouhá sekvence reklam a upoutávek,že mne to velice brzy otráví.
Nelíbí se mi "sportovci",kteří střílejí ryby harpunou-neumím to obdivovat a přijde mi to zákeřné stejně jako střílení zvěře.
Maskáčový manekýn pózující nad parožím vyhaslého jelena a rozplývající se nad jeho kondicí,kterou právě ukončil a lodyhami paroží,které už neporostou....to můj obdiv nevzbudí.
Kecy myslivců o tom,jak se o zvěř starají a jak rozumně hospodaří a regulují odstřel-mne nikdy nepřesvědčily.
Po tom,co stříleli ožralí kámošovi v ohradě mezi koňma a když na ně vylítnul,tak ho málem zastřelili,si o nimrodech myslím svoje.
Nepatří ovšem pochopitelně všichni do jednoho vreca.
Dvě blondýny,které jedou provětrat merliny s krvelačným výrazem a o pauze zastřelí všechno,co se na břehu pohne (i leguány),jsou pro mne krávy.
Celkově jsem zklamán i když jsou tam slušné pořady o feederu,plavané,vláčce i kaprařině,ale vše je většinou strašně uděláno na efekt.
Jaké jsou vaše názory?
Agresívní tupouny,vulgární urážeče a promitivní provokatéry,budu eliminovat-pokud to uznám za nutné pro udržení mantinelů slušnosti.Ty určím demokraticky já.
Nemusíme se sebou navzájem souhlasit (všichni ani nemůžeme), ale diskuse by měla mít nějakou úroveň spočívající ve formě i váze argumentů.
Zajímá mne hlavně,jak pořad působí na "odbornou veřejnost",což do jisté míry a aspoň ohledně ryb jsme.
TV kanál Fishing § Hunting vnímám takto:
A) Jednoznačně skvělý-bez výhrad2%
B) Super,ale ještě očekávám zlepšení2%
C) Slušný průměr3%
D) Jsem zklamán,ale zlepšení už neočekávám4%
E) Po pár týdnech sledování už nemá co nabídnout43%
F) Reklamní shit2%
G) Příliš mnoho krvelačných a zabíjecích témat1%
H) Nemám možnost sledovat34%
I) Kanál dobrý pro zimní měsíce5%
J) Nelíbí-nesleduji vůbec2%
Od 1.11.2009 hlasovalo 288 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
makass - Profil | Ne 29.5.2011 15:24:27
Grasel - Profil | Ne 29.5.2011 12:00:21
miroB12 - Profil | Ne 29.5.2011 11:53:13
CarpHunder - Profil | Po 19.7.2010 15:51:56
solich76 - Profil | Po 19.7.2010 15:48:08
standas - Profil | Po 19.7.2010 15:00:28
Azbest - Profil | Po 19.7.2010 14:53:37
Furt dokola stejný pořady a reklamní spoty.
Nemám na to nervy čekat na novej desetiminutovej zázrak mezi okoukanou veteší.
standas - Profil | Po 19.7.2010 14:49:08
Azbest - Profil | Po 19.7.2010 14:38:44
Gandy - Profil | Po 19.7.2010 14:36:04
standas - Profil | Po 19.7.2010 14:30:17
Ivo - Profil | Čt 10.12.2009 16:37:34
Azbest - Profil | St 9.12.2009 20:27:04
Pivoň šumavský - Profil | St 9.12.2009 20:22:46
Azbest - Profil | St 9.12.2009 12:53:42
Prostě oni jsoiu životaschopní sami o sobě-to vidím,jako podstatný.
Pokud chceš,tak si místo kdyby,dosaď "až".
Nehodlám vydávat svoje názory za dogmata,ale já jsem o to přesvědčen a jsem si jist tím,co říkám.
Světlé zítřky lidstva skutečně nevidím-vůbec.
Pivoň šumavský - Profil | St 9.12.2009 10:40:09
Azbest - Profil | Út 8.12.2009 22:11:19
Nebýt energie která pohání úplně všechny fabriky,špitály, školy, vědecká pracovistě, domovy a úplně všechno,tak jen velice málo z nás by se dokázalo přizpůsobit tomu,co by nastalo-včetně mnohem větší mortality násilím a nemluvím o umrznutí,hladu,nemocech...atd.
A black out jednou přijde,protože spotřeba stoupá,ale zdroje nikoli.
Alternativní zdroje nemají zdaleka takovou výtěžnost,jako jádro a uhlí a je otázkou hledání, bude-li čím je časem nahradit.
Jinak je člověk rozmazlenej tak,že těm pralesním tvorům,jejichž životem by nechtěl (a většinou ani nedokázal) žít, nesahá ani po kotníky.
Tam nejsou žádní rentéři a walstreeti-všichni se v kontaktu se životem nacházejí velice zblízka-tedy i se smrtí,jež je jeho nedílnou součástí a jen my jsme od ni odděleni velice uměle.
boyscout - Profil | Út 8.12.2009 21:37:20
pavel68 - Profil | Út 8.12.2009 18:49:13
Azbest - Profil | Út 8.12.2009 18:47:44
Azbest - Profil | Út 8.12.2009 18:27:49
pavel68 - Profil | Út 8.12.2009 18:25:44
Azbest - Profil | Út 8.12.2009 18:24:24
Káceč - Profil | Út 8.12.2009 18:22:20
Azbest - Profil | Út 8.12.2009 18:17:46
Azbest - Profil | Út 8.12.2009 18:16:50
Kdo prahne po moci,penězích,kdo lže a podvádí na tisíc způsobů....inteligence nemá jen kladné atributy.
A to všechno z nenažranosti,lenosti,rozmazlenosti....jen kdyby nám na jednu zimu vypli elektriku,plyn a teplo....by se vidělo jak jsme na tom se životaschopností.
Ale i tohle jsou (předpokládám),obecně známé pravdy:-))
Káceč - Profil | Út 8.12.2009 18:13:08
Pivoň šumavský - Profil | Út 8.12.2009 18:06:43
Červené karty: jambo
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 24.5 °C | 45 cm | 0.10 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
19:34Podběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 86
19:05Trofeje - lín obecný 1
17:56Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56Poradna: Muškaření 3852
17:53V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 2
17:42Rybáři a vinařství 933
15:57Lov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43Čluny Raptor 805
14:16Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:27Jezero Štít A , místo R1 3
13:18Boilies TB baits- chytací řada 50
8:43ATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
Co je nového - všeobecné
16:24Bleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64










