- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa Morethan Branzino 3000
Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?
A) a) Shimano Stellu 40%
B) b) Daiwu Morethan branzino53%
C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%
Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
sliver - Profil | Ne 25.10.2009 16:24:26
Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 16:15:08
Jen ve stručnosti k tomu mazání. Máš ještě tu diskárnu? Jak často se u ní mění olej v diferenciálech a rozvodovce?
Fakt jsi dobrej a jednička k tomu!
sliver - Profil | Ne 25.10.2009 16:05:14
Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 15:45:08
Představ si, měl jsem auru někde okolo 75%, ale s každým umáznutým údajem v kartě jsem bledl a bledl...
Představ si, mám tu pár vzorů a ten největší nemá korektně vyplněnou kartu. Vůbec mi to nevadí a je to můj idol ze všech idolů nejidolovatější. Jo a vystupuje tu pod jménem sliver a vážím si ho víc než Martina Maťáka nebo Michala Kindla.
Jsem rád, že jsem tě poznal a těším se na naše další diskuze. To myslím naprosto vážně!
Měj hezký den a buď zdráv.
Jarda
Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 15:34:25
Využil jsem i své možnosti si vybrat a vybral jsem si. Vybral jsem si to, co považuji za pro mne vhodné. To, jak se ten který jedinec projevuje, nemusí vůbec s údaji v kartě souhlasit, stejně tak i samotné údaje se skutečností. Tak jak přede mnou zmínil Karel (Denny).
Nemám důvod se za své názory stydět, natož za své myšlenky.
Nejsem frajer a ani jím být nechci, nemám to zapotřebí. Jsem prostý člověk, který nepovažuje za nutné vyplňovat prázdná políčka jen proto, že to někdo považuje za nezbytnost pro vedení diskuzí.
A možná se budeš divit, jako posera budu i nadále diskutovat na MRKu.
anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 15:14:32
anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 15:08:23
Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:55:58
anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 14:49:22
Alfii - Profil | Ne 25.10.2009 14:44:55
Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:41:47
Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:37:44
Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:37:08
:-) :-)
anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 14:36:50
Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:33:29
Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:31:09
Tak tebe bolí záda? Mě také a jak! Kolikrát si říkám, že se už nejedná o zábavu, ale o utrpení!
Už jsem dokonce uvažoval nad návštěvou lékaře!
:-( :-(
Vím, není nám dvacet a bude hůř. Ale bude i veselo, uvidíš.
;-) ;-)
Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:27:57
:-) :-)
No jo ryby, snad se nadcházející týden dostanu k vodě. Už jsem si dlouho nepovodil osmdesátku štíhle.
To není o tom, jestli umíš, nebo neumíš, ty americké ryby jsou hold divné a nežerou. Vím to zcela jistě, protože jsem to četl onehdy na MRKu.
Jitka a štiky? Počkej až budete doma, na Berounce je štik jako mrkve v mrkvárně. Určitě si ji povodí! Uvidíš.
Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:26:44
Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:23:05
:-) :-)
To mi neříkej, že se jedná o pruty o tolik lehčí než ty tvé? Vím, že nemáš žádné rákosky. No, asi si počkám a snad se jednou přesvědčím, že má zelenina navrch.
Mám rád zeleninu.
Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:21:55
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33410
Privlac s multiplikatorom31598
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Rare woblery - Rapala14053
Výroba woblerů31008
Fotky ryb pouze na přívlač107185
Lodě a jejich úprava1035
Vláčenie z člnu27208
Prívlačové prúty G.Loomis1240
Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Kde to žije - dravci
10:40Fotky ryb pouze na přívlač 107185
9:03Burza na přívlačové nástrahy 33410
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










