Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

sliver - Profil | Ne 25.10.2009 16:24:26

Piscicapus >> zatím jsem s ňou najel 300 000 a olej měnil vždy po stovce. Občas zkontroluju hladinu.

    Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 16:15:08

    sliver - samolibý vůl >> sliver >> jůůů, ty jsi skutečně nepřekonatelný a máš oči všude. Vybral jsem si dobře.

    Jen ve stručnosti k tomu mazání. Máš ještě tu diskárnu? Jak často se u ní mění olej v diferenciálech a rozvodovce?

    Fakt jsi dobrej a jednička k tomu!

      sliver - Profil | Ne 25.10.2009 16:05:14

      anakonda >> když už si tu o mně pisci otírá hubu, tak ti taky něco napíšu. Pisci je mým velkým vzorem hlavně v údržbě navijáků ( zejména při jejich mazání ) a bavíme se spolu již velmi dlouho, i když se vůbec neznáme a já se zdráhám vůbec uvěřit, že existuje. V debatách nám to ale nijak nepřekáží. Nevím, jaký vliv může mít vyplněná zdejší karta na diskuze. Něco jiného jo ofšem karta u dochtóra.

        Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 15:45:08

        anakonda >> také nabývám dojmu, že jsi sympaťák. Také proto beru tvá slova jako slova přátelská!

        Představ si, měl jsem auru někde okolo 75%, ale s každým umáznutým údajem v kartě jsem bledl a bledl...
        Představ si, mám tu pár vzorů a ten největší nemá korektně vyplněnou kartu. Vůbec mi to nevadí a je to můj idol ze všech idolů nejidolovatější. Jo a vystupuje tu pod jménem sliver a vážím si ho víc než Martina Maťáka nebo Michala Kindla.

        Jsem rád, že jsem tě poznal a těším se na naše další diskuze. To myslím naprosto vážně!

        Měj hezký den a buď zdráv.
        Jarda

          Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 15:34:25

          anakonda >> cituji: "... kdo je členem MRKu má možnost se dozvědět s kým má tu čest v diskuzi,protože má možnost se podívat do karty diskutujícího."

          Využil jsem i své možnosti si vybrat a vybral jsem si. Vybral jsem si to, co považuji za pro mne vhodné. To, jak se ten který jedinec projevuje, nemusí vůbec s údaji v kartě souhlasit, stejně tak i samotné údaje se skutečností. Tak jak přede mnou zmínil Karel (Denny).

          Nemám důvod se za své názory stydět, natož za své myšlenky.
          Nejsem frajer a ani jím být nechci, nemám to zapotřebí. Jsem prostý člověk, který nepovažuje za nutné vyplňovat prázdná políčka jen proto, že to někdo považuje za nezbytnost pro vedení diskuzí.
          A možná se budeš divit, jako posera budu i nadále diskutovat na MRKu.


            anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 15:14:32

            Piscicapus >> Jsi sympaťák v diskuzi.Vyplň si kartu.Budeš takový frajer jako Michal Kindl nebo Martin Maťák.To jediné mi u tebe chybí.Myslím to velmi přátelsky.Nemáš se za co stydět máš auru 50% a to je opravdu hodně.Srdečně zdravím a už musím letět.

              anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 15:08:23

              Denny >> Jasně,já vím.Jsi stejně starý jako já a kartu máš vyplněnou také.Na vybavení v kartě nezáleží,ale jméno příjmení,povolání a kontaktní telefon nebo e-mail,to by měla být samozřejmost.Jak můžeme korektně diskutovat s anonymem?A anonym je každý,kdo tyto položky nemá v kartě vyplněné.Tato debata se rozpředla poté co jsem zde zkritizoval Nejdražší přívlačový Naviják Daiwa Morethan Branzino.A v době kdy jsem psal kritická slova na adresu tohoto navijáku nebyl ještě biggelow na MRKu přihlášen.Přihlásil se anonymně dnes, a hned se opřel do mé kritiky.Mohu si jen myslet,že jsem popíchl touto kritikou jednoho z prodejců Daiwy,který se to tu snažil potom zažehlit.Pánové.Nejsem už dávno malý kluk.První den přihlášený,anonym,první příspěvek zachraňující Daiwu Morethan Branzino a pak se za Daiwu v diskusi bije vyčtenými argumenty z katalogu.

                Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:55:58

                anakonda >> mas pravdu,ja znam dost lidi,na ktere mam tel,ICQ nebo SKYPE a sam take nic netajim,jen jsem to napsal jako moznost.I na Jardu (Piscicapus) mam jiny kontakt nez pres MRK a myslim,ze kdyz tam proste clovek neco neuvede,neni to proto,ze by chtel neco ukryvat.Jsou lide,kteri uvedou spoustu veci,vybaveni chycene ryby atd. a jini to nepovazuji za podstatne.

                  anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 14:49:22

                  Denny >> To je pravda,jestli máš z něčeho mindrák a nutí tě to lhát tak to tak uděláš.Jestli jsi rovnej normální chlap,tak tě to ani nenapadne.A pak dáš otázku na MRK,že bys něco potřeboval a někdo Ti bude chtít zatelefonovat a nedovolá se Ti, protože číslo je smyšlené.Když jsem se obracel na kluky z MRKu v minulosti telefonem o radu tak jsem se vždy dovolal. Potřeboval jsem poradit něco od Pepy Čadka,od Michala Kindla, Martina Maťáka a jiných a bylo to bez problémů.Proto je to klub MRKu,abychom se mezi sebou znali a mohli se na sebe obracet.Nejsme konspirující odbojová organizace za 2.světové války.Tam byla anonymita na místě. Anonymní jsme pro širokou veřejnost,protože nepřihlášený nás napoprvé neidentifikuje.

                    Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:41:47

                    anakonda >> v podstate s tebou souhlasim az na takovou jednu malickost,do karty si muzu vlastne vsechno vymyslet,myslim,ze to opravdu neni podstatne,kdo tam co ma.

                      Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:37:44

                      Denny >> hergot, to je báječná představa. Mám úplně husí pokožku.

                        Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:37:08

                        Denny >> vůbec se tomu za pár let nebudu bránit. Najmeme levnou pracovní sílu, která za nás vykoná veškerou dřinu a nám zbude i trocha času na rozjímání, kochání se přírodou a dumání nad žitím.

                        :-) :-)

                          anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 14:36:50

                          Piscicapus >> Ne není to dětinské.Mrk je uspořádán tak,že každý,kdo je členem MRKu má možnost se dozvědět s kým má tu čest v diskuzi,protože má možnost se podívat do karty diskutujícího.To ostatní nepřihlášení návštěvníci nemají.Tím se stává diskuze anonymní pouze pro nepřihlášené,ale nikoliv pro členy MRKu.Je to velmi zásadní věc pro to,aby se v debatách neobjevovaly anonymní vulgarity či skrytá reklama prodejců.Toto je vymyšleno správně a v případě,že byste pánové chtěli diskutovat anonymně,protože se za své názory stydíte,tak já z toho raději vystoupím,neboť to nemá cenu.Názor nebo myšlenka bez autora.To prosím není možné. A jestli jsi frajer a nebojíš se diskutovat, tak si vyplň kartu také.Jestli jsi posera, tak na Mrku nediskutuj.Také si všimni,že všichni,co v rybařině něco znamenají mají normálně vyplněnou kartu a nestydí se za to.Někteří si nedávají ani nick.

                            Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:33:29

                            Piscicapus >> treba z nas budou vlackari-bobkari,ale vlastne proc ne :-)

                              Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:31:09

                              Denny >> s těmi pruty budeš muset něco udělat. Delší prut je prostě delší prut.

                              Tak tebe bolí záda? Mě také a jak! Kolikrát si říkám, že se už nejedná o zábavu, ale o utrpení!
                              Už jsem dokonce uvažoval nad návštěvou lékaře!

                              :-( :-(

                              Vím, není nám dvacet a bude hůř. Ale bude i veselo, uvidíš.

                              ;-) ;-)

                                Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:27:57

                                Denny >> tak ty nejsi smutný, protože má Jitka lepší pruty? Teda, ty jsi ale tvrďák...

                                :-) :-)

                                No jo ryby, snad se nadcházející týden dostanu k vodě. Už jsem si dlouho nepovodil osmdesátku štíhle.
                                To není o tom, jestli umíš, nebo neumíš, ty americké ryby jsou hold divné a nežerou. Vím to zcela jistě, protože jsem to četl onehdy na MRKu.
                                Jitka a štiky? Počkej až budete doma, na Berounce je štik jako mrkve v mrkvárně. Určitě si ji povodí! Uvidíš.

                                  Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:26:44

                                  Piscicapus >> ja mam vetsinou kratke proutky,kolem dvou metru a tohle je opravdu o moc lehci.Jenze po nekolika hodinach hazeni me stejne pripada,ze hazim s lesenarskou trubkou jak me boli zada,no uz me neni dvacet :-)

                                    Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:23:05

                                    Denny >> tak až budete doma, tak jednou v noci Jitce ten prut vezmeš a u vody mi ho půjčíš, jo? Za to, že ti půjčím Suveräna, jo?

                                    :-) :-)

                                    To mi neříkej, že se jedná o pruty o tolik lehčí než ty tvé? Vím, že nemáš žádné rákosky. No, asi si počkám a snad se jednou přesvědčím, že má zelenina navrch.
                                    Mám rád zeleninu.

                                      Denny - Profil | Ne 25.10.2009 14:21:55

                                      Piscicapus >> ja ale vubec nejsem smutny,teda mohlo by byt lip,uz jsem nechytil poradnou rybu ani nepamatuju :-) Ale to me opravdu moc netrapi,porad rikam,ze ryby tam jsou,jen to proste neumim.Ja bych ale ted spis nejakou peknou zubatici pral Jitce,na ostatni ryby ma stesti.ale na stiky bohuzel ne.