Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 18:05:02

Denny >> tedy Karle, ty jsi číslo a dobrák v jedné osobě!

:-) :-)

Mažu, budu tu zítra večer.

    Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 17:58:09

    anakonda >> milý Jirko, mám rád diskuze, které mají hlavu, patu a i co říci.
    Možná asi nejsem hloupý, ale o tom to není. Nikdy jsem se nesnažil manipulovat diskuzi směrem ke svému cíli. Pouze píši své názory a nemám v úmyslu jakkoli někomu škodit.

    Skutečně čteš mé příspěvku? A k tomu takovou dobu? Pozoruhodné, protože jsem zaměřen jedním směrem a jinde růžky nevytahuji.
    Jsem ale rád, že i když jsem už nějakou dobou anonym, tak tě mé příspěvky nenudily.

    Neodsuzoval bych kolegu, je tu sice krátce a mám malé podezření, přesto bych ho nechal, aby se projevil. Třeba změníš názor.

    Má anonymita má skutečně, pro mne, pádný důvod. Sice se snažím s každým vyjít, ale jsou tu i tací, kteří si najdou cesty, jak zneužít některé informace. Toto ale není jen můj názor a zkušenost.
    Ano, některé údaje nejsou na první pohled až tak důležité, ale...

    Jsem rád, že i nadále zůstáváme v kontaktu a těším se na naše povídání, které někam povede. Vážně!

    Děkuji a hezký zbytek dne.

      Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 17:40:33

      sliver - samolibý vůl >> sliver >> takže vidíš, že jsi hodný!
      Takže mám důvod tě mít rád! V Praze ne, když už, tak z GB. Tam mám navíc známého.

      Ale jsi skutečně hodný, děkuji ti!

        Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 17:38:47

        sliver - samolibý vůl >> sliver >> myslel jsem si, že když je má armáda, tak budou v něčem lepší. Nojo, ale v čem, že?
        Mám štěstí, jsem malého vzrůstu.

        Vím, pětibuch byl problémový, byl jsem upozorněn, kdežto čtyřválec natočí údajně půl mega jako nic. A spotřeba? S tím se musí počítat.
        Uvažoval jsem (bylo mi doporučeno) o kousku přímo z ostrovů. Za málo peněz, hodně muziky a na cestu nějaké náhradní díly.

          Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 17:32:45

          Zagor >> asi to bude Čína, ale pokud je konstrukce stejná jako s předky, tak bych se nebál. Byly to skutečně držáky!

            anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 17:29:21

            Denny >> Já zase nejsem moc kliďas.

              Denny - Profil | Ne 25.10.2009 17:26:13

              anakonda >> take si myslim,ze jsem zapaleny klidas :-)

                anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 17:25:30

                Denny >> Já nejsem agresivní.Jen zapálený.

                  Denny - Profil | Ne 25.10.2009 17:23:34

                  anakonda >> ale no tak,ja myslel,ze probehne tvrda diskuse a nakonec takova uplne normalni debata.Ze by se naslo vic lidi,kteri jsou ochotni se bavit normalne ? :-))))
                  Mimochodem,Jarda je lump,protoze umi rozebrat a slozit navijak a nezustane mu na stole zadnej sroubek jako me :-)))

                    anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 17:21:10

                    sliver - samolibý vůl >> sliver >> Před Tvou Aurou smekám/To myslím vážně a s úctou/.Až se někde potkáme,tak tě pozvu na pivo a vysvětlím Ti jak to s těmi kartami je.Jardu veme s sebou.

                      anakonda - Profil | Ne 25.10.2009 17:17:09

                      Piscicapus >> Milý Jardo,takto by měla probíhat diskuse.Je vidět,že nejsi hloupý.Nezapomeň ale na to,že právě chytří lidé ovlivňují diskusi jak potřebují a někdy ji dokáží i položit.Proto, jestliže se potkávám s tvým nikem už rok nebo déle a příspěvky jsou logické,v podstatě si myslím,že Tě znám,i když je tvá karta prázdná a de facto jsi anonym.Na rozdíl od diskutujícího,který se přihlásí na MRK dnes,reaguje podrážděmě na mou odpověď ze včerejšího večera,pro Morethan Branzino by položil v diskusi život a je anonym. To je přinejmenším divné.Myslím si,že právě Ty s Tvými příspěvky nemáš vůbec zapotřebí být anonymní.Nikoho nenapadáš,příspěvky mají hlavu a patu a jsou velmi slušné.Tak by to mělo být a nevím,proč bys v kartě nemohl mít vyplněné jméno a příjmení,rok narození,povolání a telefon.O nic přece nejde.Nechávám to ale samozřejmě jen na Tobě,protože neznám přesně důvody Tvé anonymity.Nic to ovšem nemění na věci,že i nadále si s Tebou budu na MRKu velmi rád psát a diskutovat. Srdečně zdravím.Jsem také úplně obyčejný kluk.

                        sliver - Profil | Ne 25.10.2009 16:48:15

                        Piscicapus >> vlastně já znám v Praze prodejce dílů i těchhle aut. Znám ho už asi 10 let, bral jsem od něho díly , je v pohodě. Můžu ti dát číslo na něj.

                          sliver - Profil | Ne 25.10.2009 16:39:53

                          Piscicapus >> defendry jsou předražené a větším lidem dělá problém místo na sedadle řidiče. Diskárna 4válec (5válec nebrat) Tdi ideál za pár peněz.

                            Zagor - Profil | Ne 25.10.2009 16:37:29

                            Pisci: Designed, engineered and tested in Germany! Ale ci to zahrnuje aj vyrobu, to neviem.

                              Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 16:35:25

                              sliver - samolibý vůl >> sliver >> jsi, nejsi hajzl. Nemám ji, ale uvažuji nad dospělým autem do nepohody. Buď diskárnu (ale tu starou, ne tu s měchama), nebo defendra anebo zůstanu u prcků a zahučím do Jimnyho.

                              Vazelíny mám dost, neboj a vím, že kdo maže, ten jede.
                              Jsem pro jednoduché stroje - proto nemusím Shimano.

                                Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 16:31:45

                                Zagor >> znám předchůdce, vlastnil jsem Quick 1202 a další. Byly skvělé, byly vyráběny v Německu a měly šneka.
                                Sice nevím kde je vyráběn ten z odkazu, ale vím, že šneka má. Líbí se mi...

                                  sliver - Profil | Ne 25.10.2009 16:31:22

                                  Piscicapus >> nejsem , jsem hajzl. Máš ju taky ? Je to spolehlivý stroj, ale vyžaduje hodně vazelíny, to by bylo něco pro tebe. Jinak dobrý a jednoduchý.

                                    Piscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 16:28:49

                                    sliver - samolibý vůl >> sliver >> díky za informaci. Jsi hodný.

                                      Zagor - Profil | Ne 25.10.2009 16:27:20

                                      Vagusoid: Ja som Stellu 4000 som kupoval v madarsku, stalo 8500,-KC