Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:19:32

Denny >> no jo, holky. Udělají vše, aby jim to šlo k sukni, botám i kabelce. No a nám zůstanou oči pro pláč, že?

To je v pytli, něco s tím musíme udělat. Je smutné tě vidět smutného, protože má Jitka vše oranžové a ty jen dlouhý prut na jerky.

:-) :-)

    NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 14:19:27

    Piscicapus >> Jardo ja fakt nevim,je to neuveritelne lehke,nebo jsem zvykly na ty sve klacky :-))
    A muzu rict,ze je fakt co se vlastnosti tyka,hodne dobrej.Zadna zvejka a citis na tom paradne zabery,lita to z nej jako z praku :-)

      NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:16:57

      Denny >> ano, ano, to je ono! To chci! To musím mít!
      A je to opravdu z bio vláken? Výrobce (nevzpomenu si na jméno) to ale tvrdí.

        NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 14:15:54

        Piscicapus >> Jitka ho "osadila" navijakem podobne barvy od Daiwy a ma ted tady lepsi vybaveni nez ja :-)

          NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:15:07

          biggelow >> proč ne? Je spousta lidí, co nakoupí větší množství a pak prodávají. Dokonce i z některých skladů se dá sehnat ještě novotou vonící.
          Ten můj, ač ještě nebyl u vody, už ale natočil spousty kilometrů. Ale je na druhou stranu je zaběhnutý, to tedy jo.

          A aura? No počkej, řada zdejších si na ni potrpí a dělá možné nemožné, aby byli co možná nejmodřejší a dosáhli 150%...
          Ale jak tak koukám, tobě je aura šumafuk.

          :-) :-)

            NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 14:13:02

            Piscicapus >> no tak jestli myslis tohle,tak to opravdu znam,ma ho Jitka a mohu rict,ze je to hodne dobrej klacek.

              NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:10:16

              Denny >> to je samozřejmé a počítám s tebou. Dokonce budeš mít víajpí kartičku...

              :-) :-)

              Hmmm, koukal jsem se a jsou to hezké pruty. Hergot, škoda, že tu nemá Daiwa krámek. Možná je to ale štěstí...

              ;-) ;.-)

              Nedávno jsem koukal do katalogu Cabelasu a našel tam zajímavé pruty z mrkve(?). Mají hezkou barvu a asi budou bio, a to dnes frčí, nejen u nás. Jenže ta cena. Víš co by to bylo zeleniny!
              Viděl jsi ty pruty?

                Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 14:09:42

                Piscicapus >> No nový Suverän určo neseženu.To dost pochybuji.Poroste mi aura?A k čemu je to dobré?Bude chléb levnější?Pokud ne tak mě ta aura nezajímá:-)))

                  NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:04:24

                  biggelow >> to je život a to jsou lidi. Jsme tací, jací jsme. Přesto nemá smysl dělat věci, co nás nebaví anebo s chutí se tlačit do něčeho, co "musíme".

                  Ale když si vyplníš kartu, je velká pravděpodobnost, že ti rychleji bude narůstat aura!

                  :-) :-)

                  Suverän určitě seženeš, toho se nebojím. Zatím se dá totiž bez problémů na internetu sehnat. Ovšem za čas to bude možná oříšek za velké peníze.

                    NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 14:01:58

                    Piscicapus >> no tak na rozebirani vyuziju tvych sluzeb :-)
                    Co se tyka toho prutu,tak nejdriv jsem chtel stejnou znacku,sluselo by jim to :-))
                    Ale,pak jsem drzel dva jine proutky od Daiwy a opravdu me ucarovaly,jeden je Mike Iaconelli a druhy fuego,jeste bych rad vyzkousel,aspon na suchu,ten Zilion :-)
                    http://www.daiwa.com/Rod/freshwater.aspx

                      Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 13:57:48

                      Piscicapus >> No vždyť já si to o něm ani nemyslím.To se občas stane že se dva i více lidí najednou nedohodnou.Ale nebudu si kvůli němu vyplňovat kompletní kartu když to není nutné pro registraci a pro vstup do diskuze.Takže z toho nic nebude stejně jako z toho Suveräna.A ten mě fakt mrzí.Byla to jedinečná šance jak ho získat nový:-(((

                        NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:51:55

                        biggelow >> nemáš mi za co děkovat, pouze jsem napsal co a jak. A jak jsem již napsal, anakonda určitě není špatný kluk.

                        ;-) ;-)

                          NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:49:51

                          biggelow >> údaje v kartě mne nechávají v klidu. Pro plnohodnotný život jsou nepodstatné.

                          Jsem přesvědčen, že anakonda není špatný a jeho příspěvky rád čtu. Navíc psané slovo zní jinak než slovo mluvené, že?

                          ;-) ;-)

                          Kdybych náhodou někdy Suverän(y) prodával, tak si snad vzpomenu. Ale stárnu a co bude za deset/dvacet let, to nevím...

                          :-) :-)

                            NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:44:50

                            Denny >> jak to? Mít ho doma, tak na něm nezůstane šroubek suchý! Nový nenový, mám v ruce šroubováky a šťourám se do aleluja!
                            Copak to bude za proutek, smím-li se ptát? Vím, jsem zvědavej jako malej Jarda...

                            :-) :-)

                            Cože?! Nebude to Shimano, ale Daiwa? Mě snad omyjí?

                            :-) :-)

                            Tak to znám, také si občas vzpomenu, že bych potřeboval to a tam to!
                            A co na to Jitka?

                            :-) :-)

                            Přesně tak a znovu to opakuji, na jerky co možná nejkratší pruty! Je to tak! A mohu to psát denně a je to prd platné.

                            :-) :-)

                              Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 13:44:39

                              Piscicapus >> Zapomněl jsem ti poděkovat že jsi se mě zastal.Děkuji.

                                Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 13:40:15

                                Piscicapus >> No tak já nevím co jsem mu měl napsat:-)Například ty tam toho v té kartě taky moc nemáš a nikdo tě za to neseřve:-)Málokdo tam má nějak obsáhlé informace ale proto mi ještě nemusí vyhrožovat že si semnou nebude psát.Ale teď vážně.Kdyby si ten nový Suverän někdy prodával měl bych opravdu zájem.Jsem jeho fanoušek.

                                  NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:39:54

                                  Cardinal >> skvělé!

                                    NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 13:39:00

                                    Piscicapus >> no ja vlastne nevim,moc jsem ho nevyzkousel :-)Bylo me ho lito dat na prut,ktery jsem v te dobe mel k dispozici,tak ceka na jeden slibeny proutek.Budes se asi divit,ale nevyhlednul jsem si Shimano ale Daiwu :-) Taky jsem zjisstil,ze bych asi potreboval jeste jeden prut na jerky,myslel jsem si puvodne,ze ten comam je dost kratky, NENI !! :-)))

                                      NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:38:59

                                      anakonda >> nechci skákat do vaší diskuze, ale od jisté doby také nemám vyplněnou kartu a podmiňovat diskuzi s někým tím, že až si vyplní kartu, je i na lékaře dětinské.

                                      ;-) ;-)

                                        NCardinal - Profil | Ne 25.10.2009 13:37:04

                                        ..ak by niekoho zaujímali šematické plánky starších navijakov, stačí si vybrať z ponuky na pravej starne. Ja len tak, až by bola dlhá chvilka. http://www.scandicfishing.com/start/