- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa Morethan Branzino 3000
Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?
A) a) Shimano Stellu 40%
B) b) Daiwu Morethan branzino53%
C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%
Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:19:32
To je v pytli, něco s tím musíme udělat. Je smutné tě vidět smutného, protože má Jitka vše oranžové a ty jen dlouhý prut na jerky.
:-) :-)
NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 14:19:27
A muzu rict,ze je fakt co se vlastnosti tyka,hodne dobrej.Zadna zvejka a citis na tom paradne zabery,lita to z nej jako z praku :-)
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:16:57
A je to opravdu z bio vláken? Výrobce (nevzpomenu si na jméno) to ale tvrdí.
NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 14:15:54
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:15:07
Ten můj, ač ještě nebyl u vody, už ale natočil spousty kilometrů. Ale je na druhou stranu je zaběhnutý, to tedy jo.
A aura? No počkej, řada zdejších si na ni potrpí a dělá možné nemožné, aby byli co možná nejmodřejší a dosáhli 150%...
Ale jak tak koukám, tobě je aura šumafuk.
:-) :-)
NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 14:13:02
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:10:16
:-) :-)
Hmmm, koukal jsem se a jsou to hezké pruty. Hergot, škoda, že tu nemá Daiwa krámek. Možná je to ale štěstí...
;-) ;.-)
Nedávno jsem koukal do katalogu Cabelasu a našel tam zajímavé pruty z mrkve(?). Mají hezkou barvu a asi budou bio, a to dnes frčí, nejen u nás. Jenže ta cena. Víš co by to bylo zeleniny!
Viděl jsi ty pruty?
Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 14:09:42
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 14:04:24
Ale když si vyplníš kartu, je velká pravděpodobnost, že ti rychleji bude narůstat aura!
:-) :-)
Suverän určitě seženeš, toho se nebojím. Zatím se dá totiž bez problémů na internetu sehnat. Ovšem za čas to bude možná oříšek za velké peníze.
NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 14:01:58
Co se tyka toho prutu,tak nejdriv jsem chtel stejnou znacku,sluselo by jim to :-))
Ale,pak jsem drzel dva jine proutky od Daiwy a opravdu me ucarovaly,jeden je Mike Iaconelli a druhy fuego,jeste bych rad vyzkousel,aspon na suchu,ten Zilion :-)
http://www.daiwa.com/Rod/freshwater.aspx
Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 13:57:48
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:51:55
;-) ;-)
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:49:51
Jsem přesvědčen, že anakonda není špatný a jeho příspěvky rád čtu. Navíc psané slovo zní jinak než slovo mluvené, že?
;-) ;-)
Kdybych náhodou někdy Suverän(y) prodával, tak si snad vzpomenu. Ale stárnu a co bude za deset/dvacet let, to nevím...
:-) :-)
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:44:50
Copak to bude za proutek, smím-li se ptát? Vím, jsem zvědavej jako malej Jarda...
:-) :-)
Cože?! Nebude to Shimano, ale Daiwa? Mě snad omyjí?
:-) :-)
Tak to znám, také si občas vzpomenu, že bych potřeboval to a tam to!
A co na to Jitka?
:-) :-)
Přesně tak a znovu to opakuji, na jerky co možná nejkratší pruty! Je to tak! A mohu to psát denně a je to prd platné.
:-) :-)
Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 13:44:39
Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 13:40:15
NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 13:39:00
NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:38:59
;-) ;-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NRare woblery - Rapala14053
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107185
NLodě a jejich úprava1035
NVláčenie z člnu27208
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Kde to žije - dravci
12:08NFotky ryb pouze na přívlač 107188
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
















