Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NOrion24 - Profil | Čt 8.3.2012 12:20:52

Niečo nove?...nejake skusenosti?...

    Nsnook - Profil | Ne 7.11.2010 16:16:29

    zdar, zajima me jestli tady nekdo vlastni daiwu exist? budu rad za kazde informace dik ... tady je fotka

      Nlu-cas - Profil | So 11.9.2010 15:37:31

      romco >> Na Slovensku, nad 100 ecok, ked ti to odchytia colnici zaplatis z ceny o 25/26% viac(19% dph, resp zachvilu 20%+ 6%(clo na rybarske nacinie). Ked to poslu inak ako SK postov, napr.: UPS,DHL,DPD..., tak pokial si to nebudes preclievat sam ale das to preclit im, tak rataj este, ked pojde iba o jednu polozku nejakych ca 10 eur navyse.

        NWalleye - Profil | So 11.9.2010 6:55:11

        WhatWouldGeezesCatch >> Jj. Cena CLA je navýšena o 1/4 z původní ceny . Vím o čem mluvím nebo jsem za zboží v hodnotě 770 dolarů mimo poštovné a balné zaplatil CLO 3700kč. Tak, jak píšeš !Bez cla je to do 150euro nebo 200 dolarů.Jedná se pouze o cenu zboží.

          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 10.9.2010 23:59:36

          romco >> neviem :) tak drahy navi som este nekupoval..

            Nromco - Profil | Pá 10.9.2010 22:27:46

            WhatWouldGeezesCatch >> dik za info samozrejme ze ked budem objeednavat z ameriki tak uz to bude nad sto pade skus napisat kolko to robi napriklad ked branzino stoji 500 eur kolko su tie poplatky naviac ci sa to oplati viac ako kupit ho na slovensku alebo tam

              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 9.9.2010 23:14:12

              romco >> ale priprav si dph a clo :)) ak je to nad 150 EUR

                Nsnook - Profil | Čt 9.9.2010 20:35:11

                romco >> cau, postovne je zahrnute v cene navijaku

                  Nromco - Profil | Čt 9.9.2010 20:14:04

                  zdravim hosi chcem sa informovat kolko stoji postovne s tej digiteky vopred dakujem

                    Nbambus - Profil | Čt 9.9.2010 19:44:12

                    Dakar >> to byla dobra odpoved.Dd ale chvalim. snad se na to taky jednou zmuzu as dodelam vejsku..D ale ty pruty se mi nelibej.DD ten navi jo:D

                      NDakar - Profil | Čt 9.9.2010 15:57:04

                      Mike >> ok

                        NMike - Profil | Čt 9.9.2010 15:46:54

                        Dakar >> jsi cvok, budu mít strach to dát do svýho auta, aby se tomu něco nestalo:-))
                        No nic, v sobotu ráno mi to půjčíš.

                          NDakar - Profil | Čt 9.9.2010 15:42:29

                          Bambus... T.maniak >> bambus - 8.9.2010 17:53:14 >> už ne.

                            Nbambus - Profil | St 8.9.2010 17:53:14

                            Dakar >> no moc pekna sestavicka. nejsi milionář.DDD

                              NRybkin - Profil | St 8.9.2010 15:52:33

                              Dakar >> No nekecej to už to máš stereo:-)

                                NDakar - Profil | St 8.9.2010 7:13:45

                                Branzino a Stella nelze srovnávat.Pro Stellu snad jen nižší cena a asi servis v ČR.Ale Branzino servis stejně nepotřebuje!

                                  Nj.sladkay - Profil | Po 24.5.2010 20:47:17

                                  vagusoid >> to nieje zbierka, to je ego :))

                                    Nvagusoid - Profil | Po 24.5.2010 20:01:43

                                    Walleye - altered ... >> Walleye - 23.5.2010 21:20:09 >> Ty tři stelly pohromadě to je nádhera fakt skvostná sbírka!

                                      Nsnook - Profil | Po 24.5.2010 0:51:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      zdar, moje morska privlacova torpeda:-)

                                        NRybkin - Profil | Ne 23.5.2010 21:53:56

                                        Walleye - altered ... >> Walleye - 23.5.2010 21:42:38 >> Ještě ty matice od brzd jsi měl porovnat:-)))

                                          NWalleye - Profil | Ne 23.5.2010 21:42:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          WhatWouldGeezesCatch >> Tak to je moje přívlačová ,,Flotila"!

                                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Ne 23.5.2010 21:36:35

                                            Walleye - altered ... >> Walleye - 23.5.2010 21:20:09 >> no ty koki ;-)

                                              NWalleye - Profil | Ne 23.5.2010 21:20:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              vagusoid - >> Daiwa když jsem se rozhodoval k mání nebyla tak jsem koupil STELLY a FIREBLOOD.

                                                N:-)vydrák - Profil | Ne 23.5.2010 19:45:27

                                                Hezká mašinka ale draháááá.Ty převody vypadají opravdu dobře.

                                                  Nsnook - Profil | Ne 23.5.2010 19:11:09

                                                  devro >> Zdar to nove certate me stalo 414 dolacu, kupoval jsem ho tady www.japantackle.com

                                                    Ndevro - Profil | Pá 21.5.2010 13:18:02

                                                    snook >> Zdravím to je ten novej model na kolik přišel když tak sz díky

                                                      Nvokounek - Profil | Pá 21.5.2010 5:52:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      črevá Brazina

                                                        Nsnook - Profil | Pá 21.5.2010 0:35:40

                                                        WhatWouldGeezesCatch >> ne www.japantackle.com

                                                          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 21.5.2010 0:33:42

                                                          snook >> od kial si ho bral digitaka?

                                                            Nsnook - Profil | Pá 21.5.2010 0:29:43

                                                            WhatWouldGeezesCatch >> Super masinka v pondeli obednavam jeste jeden

                                                              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 21.5.2010 0:27:54

                                                              snook >> fajn tak ake su prve dojmy? tackle whores sa potrebuju trosku potesit :)

                                                                Nsnook - Profil | Pá 21.5.2010 0:26:27

                                                                WhatWouldGeezesCatch >> Dnes prisel z Japonska

                                                                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 21.5.2010 0:22:28

                                                                  snook >> jak slape?

                                                                    Nsnook - Profil | Pá 21.5.2010 0:19:47

                                                                    Daiwa Certate 3000:-)

                                                                      NPiskořík - Profil | St 21.4.2010 22:24:43

                                                                      WhatWouldGeezesCatch >> No proto...už jsem začal kuckat závistí...:o)

                                                                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 21.4.2010 22:24:12

                                                                        Piskořík >> takze zatial slintajme spolu ;-D

                                                                          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 21.4.2010 22:18:43

                                                                          Piskořík >> ne to je foto z:

                                                                          http://tiny.cc/k9ml5

                                                                            NPiskořík - Profil | St 21.4.2010 22:09:56

                                                                            snook >> No tohle...ty máš dva nový "čerty"?...;o)

                                                                              Nsnook - Profil | St 21.4.2010 22:08:41

                                                                              daiwa certate 3000 -:)

                                                                                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.4.2010 13:53:18

                                                                                David. >> fakt ma svrbi kreditka, ale urcite pockam ako sa bude v praxi spravat ta magneticka tesniaca tekutina

                                                                                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.4.2010 13:49:33

                                                                                  anakonda >> Jasne, dohodnem sa s predajcom zabalim a poslem trebars aj do JP.

                                                                                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.4.2010 13:48:16

                                                                                    David. >>

                                                                                    Australska Stranka:
                                                                                    http://tiny.cc/kvunc

                                                                                    Japonska Stranka (Flash)
                                                                                    http://tiny.cc/h17yq

                                                                                    Cena Modelu 2500 na Digitaka je 264 Euro (aj s postovnym) ~ 6677 Czk :
                                                                                    http://tiny.cc/zbwt3

                                                                                      Nanakonda - Profil | Út 20.4.2010 8:19:31

                                                                                      WhatWouldGeezesCatch >> Servis plánuj na všechno. I na Rols royce.Copak se ti nemůže stát,že Ti ten naviják spadne někde na zem?A výrobní chyba se vyskytuje všude.Někde více,někde méně.

                                                                                        NDavid. - Profil | Út 20.4.2010 7:32:51

                                                                                        WhatWouldGeezesCatch >> Ahoj.Můžeš mi prosím zaslat adresu kde jsi našel tu novou Daiwu Certate model 2010?Děkuji.

                                                                                          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.4.2010 22:33:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                          vagusoid >> nemam ho, ale tento navijak by som neplanoval servisovat

                                                                                            Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 21:04:03

                                                                                            Kaporcek >> Topoľčanec - 13.4.2010 19:07:12 >> Pravda,pravdoucy Shima neni co bylo.

                                                                                              Nvagusoid - Profil | Út 13.4.2010 19:29:36

                                                                                              Hoši kde servisujete ty vaše poklady až příjde čas netuším kam a komu to branzino svěřím?

                                                                                                NTopoľčanec - Profil | Út 13.4.2010 19:07:12

                                                                                                tucnak11 >> Ja mám ten na ľavo ten starší model vo veľkosti 2500 a som spokojný šlape mi 4 roky a nebadám žiadnu zmenu na ňom. Tých 1000 klučkohodín má určite natočených. Mal som dávno aj stradika starého ale v 96 kupovaný a ten skapal po 3 rokoch a dole mal made in japan a to ako vtedy chudobný študent som dal za neho 4000 korún v tej dobe pre mňa strašný peniaz. Teraz mám na mojej najpoužívanejšej udici Mikado Nano crystal ZTX ten čierny vo veľkosti 3000 a nech si hovorí kto čo chce je to skopčený Ryobi a kópia tronfla orginál, ten mám dlhé roky tiež a stále beží bez zmeny. Čo sa týka navijáčikov daiwa Mám 3 : Laguna 2500, Capricorn 2500 a Tierra 4000. Všetky šlapú úplne bez problémov. Shimano som na prívlač mal to jedno a umrelo. Ale zas na kaprov mám LC a to nemá už 12 rokov konkurenciu na trhu.

                                                                                                  Npepa-č - Profil | Út 13.4.2010 9:37:42

                                                                                                  tekltjúning je horší než automaty (copyright sliver)

                                                                                                    Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 9:35:44

                                                                                                    Kaso >> Ja take kdysi a teras,vlačak Dragoš a navijaky Daiwy.No Dragoš mohl by si trohu věnovat na UL vlačku jedna se o pruty ne s vklejanou špicou jen klasika.Tam to hibi.Stavi se to buh vi,teras je sam podvod.

                                                                                                      NKaso - Profil | Út 13.4.2010 9:21:58

                                                                                                      tucnak11 >> Nie len STELLA padá dole,ale aj celé Shimano. Na kvalitu zabudli. Ja som býval "shimanista",ale už nikdy viac.

                                                                                                        Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 8:57:29

                                                                                                        Je ještě Branzino Custom Novinka.Take jisem měl ho v ruce Bielsko Biale Fishing-Mart.jen jisem bečel.

                                                                                                          Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 8:51:55

                                                                                                          Aco se jedna Morethan nemam ho jen měl jisem v ruce a to je rozdil Stella nevim co se stalo jen pada dolu.

                                                                                                            Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 8:49:59

                                                                                                            Kaporcek >> Topoľčanec - 12.4.2010 20:38:46 >> Ktery maš ten pomaranč a nebo starši braha,ja mam oba.a chytam na staršiho 4 sezonu ten dostava nejvice zabrat jak na vlačku s těžšima gumami tak na Feedr,mladšiho mam na ul vlačku.

                                                                                                              NTopoľčanec - Profil | Po 12.4.2010 20:38:46

                                                                                                              Takže Stellu som mal v sobotu v ruke stála 600 EUR ale to sklamanie bolo veľké. Podľa mňa úroveň strednej triedy daiwa ja mám asi naj naviják Daiwa Capricorn a pripadali mi kvalitou zhodné. A keď je banzino top výrobok od daiwy tak to musí byť úúúúúúúúúúúúplne niekde inde ako tá Stella.

                                                                                                                Nbowman - Profil | Po 12.4.2010 20:06:40

                                                                                                                WhatWouldGeezesCatch >> Nehledejte v tom žádnou vědu.Pasují na něho normální cívky z CaldieX.

                                                                                                                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.4.2010 20:00:58

                                                                                                                  bigzee >> podla tohoto:

                                                                                                                  http://all.daiwa21.com/fishing/item/ize/op_parts_i​​e/rsc_s/index.html

                                                                                                                  das na EXIST HYPER BRANZINO CUSTOM 2508R

                                                                                                                  Air 2506 2506 Blue / Red Air 2508 Air 2500

                                                                                                                  t.j.: od 2 279 do 2500 Czk, co je uz priatelnejsie..



                                                                                                                    Nbowman - Profil | Po 12.4.2010 19:58:37

                                                                                                                    bigzee >> Na chytání ti stačí jedna.Do vitríny možná dvě.Nevím?

                                                                                                                      Nbigzee - Profil | Po 12.4.2010 19:54:54

                                                                                                                      záleží jestli to chceš na chytání nebo do vitríny....

                                                                                                                        Nbowman - Profil | Po 12.4.2010 19:52:53

                                                                                                                        WhatWouldGeezesCatch >> :o)))))

                                                                                                                          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.4.2010 19:49:58

                                                                                                                          bowman >> :-))

                                                                                                                            Nbowman - Profil | Po 12.4.2010 19:48:26

                                                                                                                            bigzee >> Na co potřebuješ náhradní cívku? Ještě jsem nikdy cívku neztratil.

                                                                                                                              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.4.2010 19:26:16

                                                                                                                              bigzee >> to je fakt blby :)

                                                                                                                                Nbigzee - Profil | Po 12.4.2010 19:15:50

                                                                                                                                blbý je že náhradní cívka na Branzino stojí kolem 4200,- :-)))

                                                                                                                                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.4.2010 18:18:51

                                                                                                                                  10% zlava na tacklewarehouse.com :

                                                                                                                                  http://www.tacklewarehouse.com/?MALONE=1

                                                                                                                                    Npepa-č - Profil | Čt 8.4.2010 15:05:32

                                                                                                                                    WhatWouldGeezesCatch >> pokud technicky zvládněš vyměnit např, tkaničky na kopačkách, zvládněš i toto. Mají-li správné rozměry je to snazší než si vyměnit kroužek na klíčích.