Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NHugo Fisher - Profil | Ne 25.10.2009 12:33:44

WhatWouldGeezesCatch >> nikoli

nevim jak v japonsku, ale u nas je nedele :) .. tak hadam, ze odpovi az zitra.

    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Ne 25.10.2009 12:30:41

    Hugo Fisher >> tak uz ti odpisali?

      NHugo Fisher - Profil | Ne 25.10.2009 12:28:38

      Denny >> netusim, neb me tato podivna vec nijak neucarovala

      je to vosklivy a ma to divnou brzdu :)

        NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 12:27:32

        Hugo Fisher >> sakra,ten je hodne zachovalej,neprodava ho Jarda(Piscicapus) ? :-)))

          NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 12:24:17

          biggelow >> ano, je to tak.

          Určitě ano, dočkáš se. Nakonec jsi majitel Daiwy, takže máš držák.
          Suverän byl sice drahý, ale jeho nákup se vyplatil. Nezoufej a hledej, určitě ho seženeš a ani nevykrvácíš - i nový. Jeden doma fungl nový mám, ale...

            NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 12:23:32

            biggelow >> myslim,ze je veka skoda,ze tenhle smekac nedela Daiwa ve vice velikostech.Nevlastnim ho,jen jsem si ho zkousel v prodejne a libil se me,to ano :-)

              Nmalamut - Profil | Ne 25.10.2009 12:22:12

              biggelow >> záleží jak si nastavíš hranice :-)))) Když je tu řeč o těch ABU Suveränech, ona se ta středobrzda dělala asi ve třech provedeních a Suverän byl nejvyšší model, nebo se mýlím? Mám dojem že se prodával okolo 10000,-

                Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 12:16:24

                malamut >> Tak vidíš že jsem měl pravdu:-)

                  Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 12:15:45

                  Piscicapus >> Přesně jak říkáš.Záleží jak se o ten konkrétní kousek majitel stará.Na druhou stranu si myslím že ten kdo se o takovou mašinku stará se ho určitě nebude chtít zbavit ale chce ho mít pořád krásný čistý a hlavně funkční.Doufám jen že se jednou dočkám nějakého alespoň podobného držáku od Abu jako je Suverän.Je mi už 35 tak snad v důchodu za 30 let už nějaký od nich mít budu:-)V době kdy se hojně prodával jsem na něj neměl a teď když bych si ho i mohl dovolit tak není k mání.Myslím nový.

                    Nmalamut - Profil | Ne 25.10.2009 12:11:12

                    biggelow >> osoba samostatně výdělečně činná :-) No normálně a čestně to jde ale pak zapomeň na Branzino :-)))

                      Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 12:07:38

                      malamut >> Promiň já tuto zkratku neznám:-)Já vím že se dá i podnikat i normálně a dokonce i čestně ale v naší republice to umí velice málo lidí...bohužel.To jen tak mimo dané téma.

                        Nmalamut - Profil | Ne 25.10.2009 11:59:30

                        biggelow >> já to mám psaný v kartě co jsem, mě se ptát nemusíš. Ale pokud myslíš, že podnikání v tomhle státě znamená automatické zajištění blahobytu, není to až tak. Ale každý má možnost. Branzino bych si chtěl nadělit v únoru k polokulatinám, ale určitě ne za patnáctku.

                          NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 11:55:32

                          biggelow >> taková byla oficiální cena dovozce u prvních dovezených kusů. Pokud jde o to, jestli je to moc anebo málo, nechal bych tomu nějaký ten čas. Počkejme pár let.
                          Mimochodem, Suverän se dá sehnat i za nižší cenu. Otázkou ale je, jakou péči mu majitel věnoval.

                          Asi máš pravdu, určitě by se našli rejpalové, co by ryli a argumentovali jedním nesmyslem za druhým. Přitom jsou fakta dána.
                          Kolik má mít správný fanda této značky doma miláčků?

                          Ano, opět ses trefil. Momentální nejvyšší model nesahá Suveränu ani po paty. Opět to ale chce čas, který ukáže jak se věci mají.
                          Daiwa se mi líbí, ale obávám se, že zatím nemám nutnou potřebu si koupit nový naviják - samozřejmě se značkou Daiwa. Možná ale z nudy, která asi přijde. Po těch letech s věrným a asi i věčným Abu se není čemu divit...

                          Jednoduché je být sám sebou a plnit si sny, které jsou alespoň trochu reálné.

                          :-) :-)

                            Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 11:51:04

                            malamut >> Copak jsi policajt a sháníš zatoulané ovečky?:-)Jsem řidič z povolání.

                              Nmalamut - Profil | Ne 25.10.2009 11:47:56

                              biggelow >> podnikat nebo krást???? Čímpak se živíš nyní?????

                                Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 11:44:44

                                Piscicapus >> V současné době bych byl ochoten dát za Abu Suverän 12-13tisíc kč.Je to optimální částka nebo je to málo?Už si moc nepamatuji kolik stál kdysi ale tak nějak se to myslím pohybovalo.Já si nemyslím že by přesitili trh protože se vždy najdou rejpalové kteří by na něj neměli a tak by se ukájeli pomluvami a plácali by nesmysly založené na pouhé teorii a tím by odrazovali jiné lidi kteří by si kupovali i jiné značky takže by to bylo v podstatě jako teď.A pokud by byli fanoušci této značky stejní blázni jako já tak by jich měli doma moooc.Já hlavně nechápu proč nevymysleli důstojnou náhradu za Suveräna.Vždyť ten momentálně nejvyšší model nemůže Suveränu konkurovat ani z 10%....si teda myslím.Ono kdyby to šlo tak bych měl i od Daiwy spousty krásných navijáků jenže bych musel buďto podnikat nebo krást:-)Tak nevím co by bylo jednodužší:-)

                                  Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 11:32:48

                                  Alfii >> Myslím že jsem viděl v časáku Český Rybář email na zastoupení Daiwy u nás a tam by ti mohli poradit kde by mohl být v ČR na krámě.Počítej ale s tím že těch obchodů které tento naviják mají skladem moc nebude.Ať dobře vybereš.Dej hlavně na svůj úsudek a neboj se vlastního názoru.A hlavně nenech se zvyklat teoretickými znalostmi a nesmyslnými předsudky a názory typu jedna paní povídala protože jde především o tvoje peníze.

                                    NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 11:28:20

                                    biggelow >> ano, současná produkce skutečně stojí, až na pár výjimek, za starou bačkoru.

                                    Obávám se, že se tento naviják jen tak nerozpadne a řada majitelů si asi nikdy nekoupí jiný...

                                    ;-) ;-)

                                    Kolik jsi ochoten za Suverän zaplatit? A proč ukončili jeho výrobu? Asi proto, že když by nasytili trh, mohli by to zabalit (ber to jako nadsázku).

                                      Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 11:21:29

                                      Piscicapus >> Já jsem měl ale na mysli současnou výrobu navijáků:-)Já vím že mnoho rybářů tento naviják vlasní a vlastnit budou dokud se jim nerozpadne v rukách protože kdo se zbavuje takového navijáku je buď blázen a nebo hulí každý den trávu:-) Je spousta super dědečků navijáků jako např.Shakespeare jenže dnes už takové skvosty koupíš dost obité.Kdyby se prodával Suverän nový už bych ho měl doma ať už by stál cokoliv.Stejně nechápu proč s ním skončili.Zrušit něco co lidé berou mi přijde nelogické.