Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:07:54

Denny >> děkuji!

To mě nenapadlo, ale jak tě znám, tak na něco přijdeš. Mohli by jsme to zpeněžit a za získaný peníz si pořídit nanukárnu. Co ty na to?

:-) :-)

    NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:05:54

    biggelow >> nedělám drahoty. Skutečně ne, věř mi.
    Jen jednou jsem udělal tu chybu, že jsem prodal 99% výbavy a dodnes lituji a říkám si jaký jsem to byl a jsem čučuraráček!

    ;-) ;-)

      Nanakonda - Profil | Ne 25.10.2009 13:05:49

      biggelow >> A neprodáváš náhodou ty nebo někdo z tvých blízkých rybářské potřeby?

        NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 13:03:33

        Piscicapus >> diky,take pozravujeme.Bryndak s beruskou,no budeme to muset poradne probrat,vis jak to chodi,nekdo se toho chyti a zanedloho se to bude prodavat jako nezbytna soucast rybarske vybavy :-)

          NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 13:02:01

          Hugo Fisher >> nic si z toho nedělej, také se nevyznám, občas ani v sobě...

          ;-) ;-)

          Kdepak, druhá série je téměř shodná, ale ten z první série má nejlepší chod. Když si dáš ucho na patku, je to i slyšet. To ševelení šneku je jiné, hezčí.

          :-) :-)

          Aha, jsi spíš na tu modernu.Třeba se časem usadíš a oblíbíš si třeba Shimano... (ha ha ha, vážně se směji! :-) :-) )

          Jsou věci, které se ani v největší nouzi nedávají z ruky!!! Fakt!

            Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 13:01:58

            Piscicapus >> Ideální velikost.Děláš drahoty viď?:-) Já bych ho neprodal ani zanic a kdyby mě začal jak jsi psal nudit tak bych si ho určitě nechal jako památku na jeden nadčasový kousek rybářského šperku.Ale ty jsi jiný ty ho budeš chtít prodat a ještě nabídneš i dobrou cenu...viď?:-)))

              Nanakonda - Profil | Ne 25.10.2009 12:58:55

              biggelow >> Zklidni se hochu.Nesmysly nekecám ani neplácám.Měl jsem ten naviják v ruce přesně tak jak jsem to popsal.U navijáku za 15000 nesmí být vůle na kličce.Zde byla.Jestli ten tvůj naviják vůli nemá tak buď rád,ale ten co jsem držel v ruce já, vůli měl.Proto jsem si ho také nekoupil.Ono je to tak,že v obchodech mají tyto drahé navijáky vždy po jednom kusu,takže není z čeho vybírat.Ukážou jeden a ber nebo neber.Caldii jsem srovnal pouze v tom smyslu,že nemá vůle na kličce a je celokovová a proto jsem si ji koupil.Ono je totiž mnohem důležitější co člověk vidí,když ten naviják drží v ruce než. to co se píše v reklamních letácích či katalogu.V tomto případě to skutečně není o penězích,kdybys mne znal tak bys to nenapsal.Nemá cenu abych Ti popisoval co mám nebo nemám za vybavení,o tom to skutečně není.Nejsem ani Daiwista ani Shimanista i když navijáky obou firem vlastním.Některý typ navijáku se prostě povede a jiný méně.Od toho mám hlavu na krku a v té hlavě své představy o navijáku,pakliže neodpovídá naviják představám není to otázka peněz a to mi věř. A srovnávat se dá vše.Můžeš srovnávat Oktavii s Mercedesem Rols roys s fábií a i když budeš mít peníze na to,aby sis koupil Rols roys,koupíš si třeba raději tu Fábii,protože pro manželku na nákupy nebo pro tebe na ryby to bude lepší a bude ti to více vyhovovat.Srovnání je velmi důležité.Bohužel kritický pohled a srovnání mi v tvojich příspěvcích chybí.Zaslepenost pro jeden výrobek,jednu značku,jednoho člověka,to je problém. Jo a vyplň si pořádně kartu Mrku.Jinak nemá cenu diskutovat -jseš anonim.

                NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 12:57:43

                biggelow >> ano, je nový. Ještě nebyl u vody, ale občas jsem ho vzal do ruky a točil a točil a točil. Tak dobře,točím si s ním i nadále.

                Mám ho ve velikosti 4000, ale jak jsem psal, dejme těmto kouskům čas.
                A peníze? Hmmm

                  NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 12:55:01

                  Denny >> milý Karle, ani jsem tě dnes ještě nepozdravil. A ani Jitku. Tak se nezlob a činím tak nyní. Zdravím!

                  Ty jsi hodný, vážně! Už se na to těším a připravuji se na to. Dokonce i vysaji koberce, abych našel zatoulané součástky.

                  :-) :-)

                  Bryndáka budeš mít s beruškou. Bude po mladém a samozřejmě bude vypraný.
                  Snad ho najdu.

                  :-) :-)

                    NHugo Fisher - Profil | Ne 25.10.2009 12:53:48

                    biggelow >> jsem na mrku jen a pouze proto, abych levne koupil, draho prodal a pozde platil faktury (Basnici copyright)

                    :)

                      NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 12:50:25

                      biggelow >> neznam nikoho jineho nez Jardu,ktery by je teoreticky mohl mit :-)

                        Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 12:49:12

                        Denny >> Jako myslíš nových???

                          NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 12:48:06

                          biggelow >> no osobne si myslim,ze Pisciapus jich ma vic,jen mlzi :-)

                            Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 12:47:46

                            Hugo Fisher >> Ty jsi mi ale šmelinář!:-)

                              NHugo Fisher - Profil | Ne 25.10.2009 12:44:44

                              Piscicapus >> ja se v tom fakt vubec nevyznam. Jak to tak chapu, tak druha serie je lepsi a tim padem drazsi? :)

                              Jinaj je to zajimavy, ale rozhodne po tom netouzim. Mam rad spis nejposlednejsi vystrelky, nez pokrokovou historii. Takze ja osobne bych ho vlastnit vubec nemusel.

                              Leda by to slo pak dobre prodat :)))

                                Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 12:44:00

                                Piscicapus >> Ty máš doma fungl nový Suverän???A to mi říkáš až teď???Po tom co jsem se tady veřejně vybrečel že ho nemám???V jaké velikosti ho máš a za kolik by se dal???

                                  NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 12:43:11

                                  Piscicapus >> Jardo dik :-))))) Ja te za to necham promazat veskere strojky,ktere mam :-))
                                  Bryndak bych prosil nejakej stylovej,treba s vysitou rybou :-)

                                    NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 12:40:42

                                    Denny >> neboj, až mi bude nejhůř a budu rozprodávat vercajk, vzpomenu si na tebe.

                                    Jo a až budeme u vody, tak tě nechám si zatočit. I šňuptych ti půjčím. Tedy bryndadlo...

                                    :-) :-)

                                      NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 12:38:45

                                      Hugo Fisher >> ten je ještě z první série.

                                      A že je to krasavec, viď?

                                        NDenny - Profil | Ne 25.10.2009 12:37:42

                                        Hugo Fisher >> no vzhledove me take moc nezaujal,ale nikdy jsem ho v ruce ani nedrzel a verim,ze je to hodne dobrej strojek.