Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 11:13:42

Alfii >> Co se týče Branzina tak tě můžu naprosto ubezpečit že se na něm žádný lak neloupe a není náchylný víc než kterýkoliv naviják téhle třídy bez ohledu na značku.Takovou obrovskou botu by si ani v Daiwě nemohli dovolit.Vždyť jde o prestiž.

    NAlfii - Profil | Ne 25.10.2009 11:07:10

    Nevite nekdo, kde se da Branzino osahat ?

      NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 11:05:43

      biggelow >> děkuji!

      To, že se Suverän nevyrábí, neznamená, že by Daiwa a Shimano neměly v Suveränu konkurenci.

        Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 10:59:44

        Alfii >> To je asi věc vkusu.Se Stellou jsem měl možnost si dost zachytat protože můj kamarád ji má už cca 3 roky a vlastně spolu chodíme vláčet skoro jako manželé takže jsem si mohl udělat obrázek o tomhle navijáku.Je výborný o tom není pochyb ale když jsem chytil do ruky Branzino bylo rozhodnuto.To co psal o Branzinu Anakonda neber vážně.Možná že chytil do ruky ne příliš vydařený kus a tak tuto sérii hodil komplet do jednoho pytle.Nezpozoroval jsem na něm žádný náznak požkozeného laku či jeho náchylnost na požkození a to s ním lezu i přes křoviny.Jen ti nesmí spadnout na zem.Jenže to asi žádný.:-)Jestli vybíráš mezi Stellou nebo Branzinem tak to rozhodnutí je na tobě.Obojí stojí dost peněz a s ani jedním nešlápneš vedle.Jsou to mašinky na hodně dlouhou dobu.SUVERÄN už se nevyrábí tak teď asi ani moc konkurence mít nebudou.

          NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 10:50:04

          biggelow >> já ti tedy nevím...

          :-) :-)

          Budeš se divit, ale je spousta těch, co neví. Jako má maličkost, viz. výše.

            Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 10:46:31

            Piscicapus >> Na tom už tolik nesejde:-) Takřka každý ví o který kolovrátek jde.Ne?

              NAlfii - Profil | Ne 25.10.2009 10:44:07

              biggelow >> resim take zda branzino ci stelu a zajimalo by me jak je to stim lakme u branzina zda se to neloupe a neotukava ?

                NPiscicapus - Profil | Ne 25.10.2009 10:41:24

                biggelow >> nepíše se Suvärän, ale Suverän.

                  Nbiggelow - Profil | Ne 25.10.2009 10:22:52

                  anakonda >> Kecáš nehorázné blbosti!Mám Branzino už cca rok a půl a nikde žádně vůle nemá.Chytal jsem s ním jak na moři tak ve sladké vodě a je naprosto boží.Stellu FB má můj kamarád co spolu chodíme neustále vláčet a taky není špatná ale Daiwa je Daiwa.Od dob co ABU zrušila výrobu Suväräna tak si myslím že je to momentálně nej.Jak můžeš srovnávat Branzino s Caldii X?Vždyť je to úplně jiná liga!Navíc Branzino je postaveno na stejném principu jako Saltiga akorát v menším provedení.Caldia je super ale srovnávat ji s Branzinem...to jsi hoooodně přestřelil.A za další vždycky jde o peníze a vše je super ale jen za určitou cenu jak už tady několikrát pronesl Pepa Čadek.A když tobě nešlo o peníze tak proč ses nepodíval např.na Certate nebo Infinity Q Zaion?Ty jsou taky o dost levnější než Branzino a odzkoušené profíkama kteří mají opravdu objektivní názor.Plácáš nesmysly.Já tě chápu ono je to dost peněz když u nás vychází na nějakých 15-16tisíc kč.Venku se dá sehnat levněji.P.Čadek ti určitě poradí jestli se zapojí do diskuze :-)

                    Nanakonda - Profil | Ne 25.10.2009 7:40:29

                    Mysho22 >> Dnes už není Power aero nejvyšší řada,přišly časem lepší,ale v době před 3-4 roky to byla nejvyšší řada.Není to přímo kaprový naviják,ale surfový.

                      NHugo Fisher - Profil | Ne 25.10.2009 0:09:39

                      Mr.Stick >> tak to je snad jeste horsi

                      protoze tim padem to bylo prackama

                      ale dobry je , ze porad verim, ze to casem brutalne zlomim a vsici sednou na prdel :)

                        NMr.Stick - Profil | Ne 25.10.2009 0:04:29

                        Hugo Fisher >> Jako uznávám, že včera jsem to nepochopil, to nemohlo být ani kletbou.

                          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Ne 25.10.2009 0:04:08

                          Hugo Fisher >> inak trochu by to bolo inak zavadzajuce pretoze maju approx cenu aj v EUR, USD, AUD a pri tom napisane ze shipping 0,- Checkout pomocou paypal a nikde ziadne upozornenie, tak snad to klapne.

                            NPiskořík - Profil | Ne 25.10.2009 0:03:50

                            Mr.Stick >> To nemůžeš...prosil jsem bohy za tvojí rekonvalescenci...;o))

                              NHugo Fisher - Profil | Ne 25.10.2009 0:02:55

                              Mr.Stick >> neseslal jsi nahodou nejakou takovu na me letos?

                              protoze mam pocit ze ano a timto i uzvam, ze jsi mocny Rumburak !

                                NMr.Stick - Profil | Ne 25.10.2009 0:00:26

                                Piskořík >> Tak s tím kolenem jsi to posral. Sešlu na tebe bezrybkovou kletbu.

                                  NPiskořík - Profil | So 24.10.2009 23:59:29

                                  Hugo Fisher >> Nad Fuegem by puknul dvakrát, v čele s druhým kolenem...;o))

                                    NHugo Fisher - Profil | So 24.10.2009 23:57:39

                                    Piskořík >> Mr.Stick pukne i nad Caldii :)

                                      NHugo Fisher - Profil | So 24.10.2009 23:57:24

                                      WhatWouldGeezesCatch >> ja uz jim poslal mail (asi pred pul hodinou)

                                      zda zasilaji i do CR a zda je k tomu navi i nahradni civka

                                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 24.10.2009 23:56:03

                                        Hugo Fisher >> uvidime :) popripade vratia prachy