Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NPiskořík - Profil | So 24.10.2009 23:55:56

Hugo Fisher >> Podle mě je hezčí ale ta závist kolegů z Poo je přeci k nezaplacení...;o)

    NHugo Fisher - Profil | So 24.10.2009 23:53:44

    WhatWouldGeezesCatch >> sorry, beru zpet

    receno jinak - posilaji i do CR? :)

      NHugo Fisher - Profil | So 24.10.2009 23:53:18

      WhatWouldGeezesCatch >> zkontroloval sis, ze posilaji na Slovensko?

      neb Ceskou republiku v seznamu zemi nemaji ..

        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 24.10.2009 23:49:16

        snook >> jo .. shipping = 0 JPY

          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 24.10.2009 23:48:41

          Mysho22 >> objednal som 3000 .. co uz :-)

            NHugo Fisher - Profil | So 24.10.2009 23:48:01

            Piskořík >> a jeste dodam, ze Fuego neni tak pekny :)

              NHugo Fisher - Profil | So 24.10.2009 23:45:36

              Piskořík >> fuego stoji o 70 dolaru vic ..

                Nsnook - Profil | So 24.10.2009 23:45:24

                A to je cena i z dopravou??

                  NPiskořík - Profil | So 24.10.2009 23:44:59

                  Hugo Fisher >> Kup si Fuego...ta už má lepší kličku a vypadá líp než Caldie.

                  A co získáš navíc? Mršťa ti jí bude závidět a možná i Pepa...:o)

                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 24.10.2009 23:41:20

                    snook >> tu je lacnejsie (3000) :

                    http://digitaka.com/item.php?icid=8&id=143

                      Nsnook - Profil | So 24.10.2009 23:33:43

                        NMysho22 - Profil | So 24.10.2009 23:33:25

                        WhatWouldGeezesCatch >> Jaaaaaaj tak toto nie a už mi to bude vrtať gebulou za tie prachy a ešte aj nahradna cievka no asi jedna Caldia 2000 pojde domov

                          NHugo Fisher - Profil | So 24.10.2009 23:32:29

                          WhatWouldGeezesCatch >> ja koukam spis na dolary .. prijdou mi lepsi nez eura.. :)

                          jinak ano, za ty penize je to zadarmo. Jen ja mam rad dabl klicku .. ale zase dle specifikaci se zda ta 2506W malinkata (ctu li dobre).

                          PS: abych vyvratil budouci dotazy, Morethan Branzino 3000 jsem fakt nekoupil. Magor nejsem. Alespon zatim ne.

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 24.10.2009 23:29:20

                            Hugo Fisher >> 3000-ka za 119.49 EUR ! asi sa potesim pod stromcek :-) Krasa fakt. a je to Real Four uz .. pekny upgrade spravili.

                              NHugo Fisher - Profil | So 24.10.2009 23:27:03

                              WhatWouldGeezesCatch >> prave po ni jeste posilhavam

                              bud 2500, nebo 3000 nebo 2506W

                              za ty prachy je to nadhera !

                                NMysho22 - Profil | So 24.10.2009 23:25:35

                                WhatWouldGeezesCatch >> do riti a ja zrovna neviem po Japonsky :-(( Caldiu mám tiež ale pre EU trh a strojek to je celkom obstojný :-))

                                  NPiskořík - Profil | So 24.10.2009 23:24:03

                                  Mysho22 >> Aj mě...sakra...:o/

                                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 24.10.2009 23:23:22

                                    Inak zaujimave, pozrite si novu caldiu ktora vysla 2009.09

                                    http://all.daiwa21.com/fishing/item/reel/spin_rl/c​aldia/index.html

                                      NMysho22 - Profil | So 24.10.2009 23:18:04

                                      Piskořík >> jeden z dovodov čo ma odradil od Luviasa :-(((