Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

Nvagusoid - Profil | Út 13.4.2010 19:29:36

Hoši kde servisujete ty vaše poklady až příjde čas netuším kam a komu to branzino svěřím?

    NTopoľčanec - Profil | Út 13.4.2010 19:07:12

    tucnak11 >> Ja mám ten na ľavo ten starší model vo veľkosti 2500 a som spokojný šlape mi 4 roky a nebadám žiadnu zmenu na ňom. Tých 1000 klučkohodín má určite natočených. Mal som dávno aj stradika starého ale v 96 kupovaný a ten skapal po 3 rokoch a dole mal made in japan a to ako vtedy chudobný študent som dal za neho 4000 korún v tej dobe pre mňa strašný peniaz. Teraz mám na mojej najpoužívanejšej udici Mikado Nano crystal ZTX ten čierny vo veľkosti 3000 a nech si hovorí kto čo chce je to skopčený Ryobi a kópia tronfla orginál, ten mám dlhé roky tiež a stále beží bez zmeny. Čo sa týka navijáčikov daiwa Mám 3 : Laguna 2500, Capricorn 2500 a Tierra 4000. Všetky šlapú úplne bez problémov. Shimano som na prívlač mal to jedno a umrelo. Ale zas na kaprov mám LC a to nemá už 12 rokov konkurenciu na trhu.

      Npepa-č - Profil | Út 13.4.2010 9:37:42

      tekltjúning je horší než automaty (copyright sliver)

        Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 9:35:44

        Kaso >> Ja take kdysi a teras,vlačak Dragoš a navijaky Daiwy.No Dragoš mohl by si trohu věnovat na UL vlačku jedna se o pruty ne s vklejanou špicou jen klasika.Tam to hibi.Stavi se to buh vi,teras je sam podvod.

          NKaso - Profil | Út 13.4.2010 9:21:58

          tucnak11 >> Nie len STELLA padá dole,ale aj celé Shimano. Na kvalitu zabudli. Ja som býval "shimanista",ale už nikdy viac.

            Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 8:57:29

            Je ještě Branzino Custom Novinka.Take jisem měl ho v ruce Bielsko Biale Fishing-Mart.jen jisem bečel.

              Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 8:51:55

              Aco se jedna Morethan nemam ho jen měl jisem v ruce a to je rozdil Stella nevim co se stalo jen pada dolu.

                Ntucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 8:49:59

                Kaporcek >> Topoľčanec - 12.4.2010 20:38:46 >> Ktery maš ten pomaranč a nebo starši braha,ja mam oba.a chytam na staršiho 4 sezonu ten dostava nejvice zabrat jak na vlačku s těžšima gumami tak na Feedr,mladšiho mam na ul vlačku.

                  NTopoľčanec - Profil | Po 12.4.2010 20:38:46

                  Takže Stellu som mal v sobotu v ruke stála 600 EUR ale to sklamanie bolo veľké. Podľa mňa úroveň strednej triedy daiwa ja mám asi naj naviják Daiwa Capricorn a pripadali mi kvalitou zhodné. A keď je banzino top výrobok od daiwy tak to musí byť úúúúúúúúúúúúplne niekde inde ako tá Stella.

                    Nbowman - Profil | Po 12.4.2010 20:06:40

                    WhatWouldGeezesCatch >> Nehledejte v tom žádnou vědu.Pasují na něho normální cívky z CaldieX.

                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.4.2010 20:00:58

                      bigzee >> podla tohoto:

                      http://all.daiwa21.com/fishing/item/ize/op_parts_i​​e/rsc_s/index.html

                      das na EXIST HYPER BRANZINO CUSTOM 2508R

                      Air 2506 2506 Blue / Red Air 2508 Air 2500

                      t.j.: od 2 279 do 2500 Czk, co je uz priatelnejsie..



                        Nbowman - Profil | Po 12.4.2010 19:58:37

                        bigzee >> Na chytání ti stačí jedna.Do vitríny možná dvě.Nevím?

                          Nbigzee - Profil | Po 12.4.2010 19:54:54

                          záleží jestli to chceš na chytání nebo do vitríny....

                            Nbowman - Profil | Po 12.4.2010 19:52:53

                            WhatWouldGeezesCatch >> :o)))))

                              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.4.2010 19:49:58

                              bowman >> :-))

                                Nbowman - Profil | Po 12.4.2010 19:48:26

                                bigzee >> Na co potřebuješ náhradní cívku? Ještě jsem nikdy cívku neztratil.

                                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.4.2010 19:26:16

                                  bigzee >> to je fakt blby :)

                                    Nbigzee - Profil | Po 12.4.2010 19:15:50

                                    blbý je že náhradní cívka na Branzino stojí kolem 4200,- :-)))

                                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 12.4.2010 18:18:51

                                      10% zlava na tacklewarehouse.com :

                                      http://www.tacklewarehouse.com/?MALONE=1

                                        Npepa-č - Profil | Čt 8.4.2010 15:05:32

                                        WhatWouldGeezesCatch >> pokud technicky zvládněš vyměnit např, tkaničky na kopačkách, zvládněš i toto. Mají-li správné rozměry je to snazší než si vyměnit kroužek na klíčích.