Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 13:27:07

bowman >> hej kupit loziska je jedna vec a dokazat to vymenit druha, ked som videl nakres agu garcia soron-a tak som hned zavrhol akekolvek montovanie :-)

    Nbowman - Profil | Čt 8.4.2010 13:18:04

    WhatWouldGeezesCatch >> Ta cena není nijak závratná.I kdyby jsi měnil 4-6 ložisek tak to jde ufinancovat.Otázkou je,zda se seženou přesné rozměry ložisek,které jsou v navi,a celkový efekt z celé operace.

      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 13:07:21

      bowman >> znie to zaujimavo, tiez popisuje cenu jedneho keramickeho loziska so zlavami 4 USD

        Nbowman - Profil | Čt 8.4.2010 13:05:09

        WhatWouldGeezesCatch >> To zní hodně zajímavě.Co všechno rybáři nevymyslí.Už dříve jsem si všiml,že v některých zemích je tuning navijáků velmi oblíbený.Je to asi tím,že rybařina jako taková je pojata podstatně jinak než u nás.

          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 12:53:16

          Naky tipek na tackletour.net popisuje ako si z hon kongu kupuje keramicke loziska, potom vymiena v navi CRBR a tie obycajne za keramiku, heh.

            Nbowman - Profil | Čt 8.4.2010 11:48:55

            pepa-č >> :-)))))))

              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 11:42:53

              Daiwa Bradia za 149.99 USD + postovne

              http://www.tacklewarehouse.com/promo/daiwa.html

              Promotion Code = daiwabradia

                Npepa-č - Profil | Čt 8.4.2010 11:38:35

                Slaná voda to je prevít, to ona vám zničila naviják. Používejte Calgon (pan Bláha polocopyright)

                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 11:26:02

                  bowman >> tak tak

                    Nbowman - Profil | Čt 8.4.2010 11:18:34

                    WhatWouldGeezesCatch >> To s tím Branzinem a slanou vodou jsem četl už dříve.Přišlo mi to jako že chlapec zapoměl,že se musí přeci jen občas opláchnout sladkou vodou.Ty nánosy soli byly zřejmé.

                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 10:44:20

                      .

                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 10:12:46

                        snobacek >> je tam pouzita magneticka tekutina (vyvinulo NASA) ktora zabranuje vode dostat sa okolo hriadela do vnutra, skoda ze nie je tymto osetreny uplne cely navijak .. uplne vodotesny

                          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 10:10:25

                          snobacek >> no udajne to ma prist v aprily na trh v JP,
                          som zvedavy na prve reakcie pouzivatelov resp. nejaku tu tackle recenziu,
                          kazdopadne vyzera skvele, mnam.

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 23:33:24

                            Branzino je originalne navijak urceny na lov Japonskych Sea Bass-ov:

                            http://en.wikipedia.org/wiki/Suzuki_(fish)

                              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 23:30:21

                              Len nie Branzino a slana voda:

                              http://www.tackletour.net/T3Forum/viewtopic.php?t=​​26346

                              (toto mohlo byt sposobene zlou starostlivostou o navi)

                                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 23:24:22

                                sranda ze na strankach daiwy su navi:

                                v kategorii Sea Bass:
                                1)exist hyper branzino custom
                                2)MORETHAN BRANZINO

                                v kategorii "Freshwater Lures (Trout bus) only spinning":
                                1) EXIST STEEZ CUSTOM
                                2) EXIST Nativecustom 1003H
                                3) Ignis
                                4) Presso

                                v kategorii "Spinning 1000 - 4000 REAL FOUR Model"
                                1) EXIST HYPER CUSTOM
                                2) EXIST
                                3) CERTATE HYPER CUSTOM
                                4) Luvias
                                .
                                .
                                New: Caldia, Freams, Certate 2010

                                  Nbowman - Profil | St 7.4.2010 23:06:46

                                  WhatWouldGeezesCatch >> Jj máš pravdu.Mám v tom už hokej.Exist hyper custom 2508 má tělo 2000 a cívku 2500.Proto má jen 200gramů.

                                    Nmatch-oun - Profil | St 7.4.2010 22:58:08

                                    pepa-č >> hade ;-)

                                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 22:49:46

                                      bowman >>

                                      exist hyper branzino custom 2508r

                                      google to prelozil inak ako ten excite:

                                      http://translate.google.com/translate?u=http://all​​.daiwa21.com/fishing/item/reel/spin_rl/exist_hb/​index.h​tml&sl=ja&tl=en&hl=&ie=UTF-8

                                      a hovori sa tam:

                                      Combines rotor body and spool sizes No. 2500 No. 3000 R winding up that significantly and custom power.
                                      `- cize je to kombinacia 2500 a 3000.

                                      klucka je kratsia o 5mm oproti 2500R a madlo je tvaru T