Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

snook - Profil | Pá 21.5.2010 0:35:40

WhatWouldGeezesCatch >> ne www.japantackle.com

    WhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 21.5.2010 0:33:42

    snook >> od kial si ho bral digitaka?

      snook - Profil | Pá 21.5.2010 0:29:43

      WhatWouldGeezesCatch >> Super masinka v pondeli obednavam jeste jeden

        WhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 21.5.2010 0:27:54

        snook >> fajn tak ake su prve dojmy? tackle whores sa potrebuju trosku potesit :)

          snook - Profil | Pá 21.5.2010 0:26:27

          WhatWouldGeezesCatch >> Dnes prisel z Japonska

            WhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 21.5.2010 0:22:28

            snook >> jak slape?

              snook - Profil | Pá 21.5.2010 0:19:47

              Daiwa Certate 3000:-)

                Piskořík - Profil | St 21.4.2010 22:24:43

                WhatWouldGeezesCatch >> No proto...už jsem začal kuckat závistí...:o)

                  WhatWouldGeezesCatch - Profil | St 21.4.2010 22:24:12

                  Piskořík >> takze zatial slintajme spolu ;-D

                    WhatWouldGeezesCatch - Profil | St 21.4.2010 22:18:43

                    Piskořík >> ne to je foto z:

                    http://tiny.cc/k9ml5

                      Piskořík - Profil | St 21.4.2010 22:09:56

                      snook >> No tohle...ty máš dva nový "čerty"?...;o)

                        snook - Profil | St 21.4.2010 22:08:41

                        daiwa certate 3000 -:)

                          WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.4.2010 13:53:18

                          David. >> fakt ma svrbi kreditka, ale urcite pockam ako sa bude v praxi spravat ta magneticka tesniaca tekutina

                            WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.4.2010 13:49:33

                            anakonda >> Jasne, dohodnem sa s predajcom zabalim a poslem trebars aj do JP.

                              WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.4.2010 13:48:16

                              David. >>

                              Australska Stranka:
                              http://tiny.cc/kvunc

                              Japonska Stranka (Flash)
                              http://tiny.cc/h17yq

                              Cena Modelu 2500 na Digitaka je 264 Euro (aj s postovnym) ~ 6677 Czk :
                              http://tiny.cc/zbwt3

                                anakonda - Profil | Út 20.4.2010 8:19:31

                                WhatWouldGeezesCatch >> Servis plánuj na všechno. I na Rols royce.Copak se ti nemůže stát,že Ti ten naviják spadne někde na zem?A výrobní chyba se vyskytuje všude.Někde více,někde méně.

                                  David. - Profil | Út 20.4.2010 7:32:51

                                  WhatWouldGeezesCatch >> Ahoj.Můžeš mi prosím zaslat adresu kde jsi našel tu novou Daiwu Certate model 2010?Děkuji.

                                    WhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 13.4.2010 22:33:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    vagusoid >> nemam ho, ale tento navijak by som neplanoval servisovat

                                      tucnak11 - Profil | Út 13.4.2010 21:04:03

                                      Kaporcek >> Topoľčanec - 13.4.2010 19:07:12 >> Pravda,pravdoucy Shima neni co bylo.