Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

Npepa-č - Profil | St 7.4.2010 22:47:17

bowman >> Věřím, že kdybys mečouna křísl do hlavy Saltigou, že ten by to nevydržel :o)))

    Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:42:33

    WhatWouldGeezesCatch >> Co jsem zjistil,tak 2508r má tělo 2000 a cívku 2500.

      Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:41:31

      pepa-č >> Věřím,že ta by to vydržela:o)))

        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 22:38:30

        pepa-č >> :-)

          Npepa-č - Profil | St 7.4.2010 22:36:51

          bowman >> vytáhnout a poté i usmrtit :-))

            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 22:35:16

            bowman >> aha mozno 2508R ma telo napr. z 3000 aby bola umoznena vacsia kapacita ?!

              Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:33:01

              WhatWouldGeezesCatch >> Dle mých skromných informací,jsou tam různě proházená těla,a cívky jsou různě velké,a hluboké.

                Npoldeci - Profil | St 7.4.2010 22:30:11

                WhatWouldGeezesCatch >> na tých miestach to nie je problém ak by aj neboli

                  Npoldeci - Profil | St 7.4.2010 22:29:15

                  bowman >> hej má trepem,priznávam:)

                    Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:24:16

                    pepa-č >> Jo to už je těžká váha:-) S tím se dá vytáhnout i mečoun:o)))

                      Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:23:02

                      poldeci >> Ale má:-)))

                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 22:22:16

                        poldeci >> a to je asi zle ne?

                          Npoldeci - Profil | St 7.4.2010 22:20:57

                          WhatWouldGeezesCatch >> 2508 nema

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 22:20:31

                            poldeci >> madlo uchopu je plast na klucke? R nema loziska v madle ci opacne?

                              Npoldeci - Profil | St 7.4.2010 22:18:26

                              a v madle úchopu bez ložisiek

                                Npepa-č - Profil | St 7.4.2010 22:17:13

                                toto je stroj - pod dvacet se dá opatřit :-))

                                  Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:13:50

                                  WhatWouldGeezesCatch >> V hloubce cívky.

                                    Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:13:08

                                    pepa-č >> Za koli by jsi uměl InfinityQ zaion 3000 ? Jen ta pro zajímavost.Díky.

                                      Npepa-č - Profil | St 7.4.2010 22:11:52

                                      WhatWouldGeezesCatch >> nevím

                                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 22:11:14

                                        pepa-č >> aky je rozdiel medzi 2508r a 2500 ?