Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

Npepa-č - Profil | St 7.4.2010 22:10:28

WhatWouldGeezesCatch >> a branzino 3000 (to "obyčejné) za cca 13000
(včetně pošty) (včetně pošty je i ta cena za Hyper...) plus mínus autobus.

    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 22:06:51

    pepa-č >> dobre vediet

      Npepa-č - Profil | St 7.4.2010 22:05:27

      WhatWouldGeezesCatch >> exist hyper branzino custom 2508r sa da za 14500 možná i míň.

        Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:02:27

        WhatWouldGeezesCatch >> To se mě netýká:-(( To neumím.

          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 22:01:05

          bowman >>

          http://www.digitaka.com/item.php?icid=15&id=188

          postovne zadara do celeho sveta, na to este vsak asi CLO + DPH ..
          clo neviem kolko bude a DPH asi vies kolko mate v Cz.

          Cize to bude asi tak ci tak tych 18 litrov :-)))

            Nbowman - Profil | St 7.4.2010 22:00:14

            WhatWouldGeezesCatch >> To se mi zdá slušná cena:-)) Proti tomuhle.http://www.red-fish.cz/privlacove.html Kde se to dá koupit?

              Nvagusoid - Profil | St 7.4.2010 22:00:07

              Zdravím chlapy koukám moje diskuze je stále živá tak jsem přidal anketku.Jo mimochodem Branzino už mám od vánoc doma a je děsně nadržený na zahájení.....!!!

                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 21:57:54

                exist hyper branzino custom 2508r sa da za 15 290 czk.

                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 21:55:40

                  bowman >> hej ten tenky preklapac sa ani mne nepaci :-)

                    Nbowman - Profil | St 7.4.2010 21:49:44

                    pepa-č >> Caldia je fajn.Jsem s ní také spokojen.Můžu ti napsat SZ,

                      NPiskořík - Profil | St 7.4.2010 21:47:29

                      WhatWouldGeezesCatch >> Tahle Stella se sem pravděpodobně nedostane....Japan trh...;o)

                        Npepa-č - Profil | St 7.4.2010 21:45:44

                        bowman >> předražený nechutně (umím o moc líp) a caldia není japan, ale je super

                          Nbowman - Profil | St 7.4.2010 21:43:17

                          Alfii >> Mně zase vadí na všech šímech ten tenký překlapěč.Ale je to asi o zvyku.

                            Nbowman - Profil | St 7.4.2010 21:39:36

                            WhatWouldGeezesCatch >> Myslel jsem,že píšete o těchto.Tak ne.

                              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 21:36:13

                              bowman >> ???

                                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 21:36:04

                                Alfii >> okrem toho ze R-ko je tazssie, nic nevidim ..

                                  Nbowman - Profil | St 7.4.2010 21:32:50

                                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 21:29:24

                                    Stella 2010

                                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 21:27:38

                                      Alfii >> aky je vlastne rozdiel medzi 2500 a 2508 ?

                                      Neviem ci vobec uz je v CZ.