Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NAlfii - Profil | St 7.4.2010 21:25:53

tedka sem mel v ruce vetsinu navijaku daiwa a dost casto me vadila titerna brzda na druhou stranu EXIST 2508 o vaze 190g byl luxus, ale ta nova stella..... sakra kde ji uz maji ? :)))

    Nbowman - Profil | St 7.4.2010 21:21:57

    WhatWouldGeezesCatch >> Je to spíš o náklonosti k té které značce.Pěkný jsou všechny.-)))

      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 21:18:45

      certate 2010

        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 7.4.2010 21:14:20

        Co si myslite v pomere cena / vykon, kvalita ?

        Morethan Branzino = ~ 447 Eur

        Certate = ~ 280 Eur

        Certate 2010 = ~ 266 Eur
        ( http://daiwa.globeride.co.jp/special/10f_show/prod​ucts/certate.html )

        Stella 2007 = ~ 523 Eur

        Stella 2010 = ~ 550 eur
        ( http://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info/la​​​nguage/en/manufacturers_id/11/products_id​/10374/​shimano​/10-stella-1000s.html )

        Steez = ~ 396 Eur

        ?

          NHugo Fisher - Profil | Čt 5.11.2009 21:30:55

          WhatWouldGeezesCatch >> ja uz ho mam nejakou dobu .. uz ani nevim, proc to trvalo. Jo, uz vim. Dlouho jsem cekal na ten jejich kod co prisel spolecne s tou platbou. Nebo jak to bylo..

          Jinak ne, do niceho jsem nesel. Trochu se mi obratily finance opacnym smerem ..... (tj. nejsou)

            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 5.11.2009 21:24:02

            Hugo Fisher >> no jo ..ak ma clovek internetbanking tak sa da paypal sprevadzkovat za cca 2 az 3 dni. Tak co, siel si do niecoho?

              NHugo Fisher - Profil | Čt 5.11.2009 21:15:31

              WhatWouldGeezesCatch >> jeste bych upresnil, ze NEMUSI mit embosovanou kartu, staci elektronicka (mne to slape s Visa Electron)

              a pak, ze proces zprovozneni paypalu trva cca 14 dni .. (alespon tot ma zkusenost)

                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 5.11.2009 21:03:27

                Kaso >> navod:

                1) vybav si embosovanu debetnu kartu napr. mastercard (embosovana je taka ktora ma vystuple cisla na karte, s touto sa da platit na internete v zadu ma 3 miestny bezpecnostny kod)

                2) vytvor si paypal ucet

                https://www.paypal.com/sk/cgi-bin/webscr?cmd=_regi​stration-run

                Kliknes potom na:
                [PERSONAL]

                a vyplnis udaje potrebne ..

                3) v paypal ucte si zaregistruj svoju debetku z bodu 1. na to aby ju overili ze ta karta je tvoja, odoberu ti okolo 1,50 $ to uvidis v internetbankingu alebo na vypise o 2 dni a tuto sumu presne musis zadat v paypale .. oni ti potom nasledne poslu tych 1.5$ spat a kartu budes mat overenu.

                4) na digitaka.com vlozis co chces do kosika a urobis "checkout", presmeruje ta to na stanku paypalu, kde uvidis aj cenu ktoru ides platit v Yenoch. Na paypal sa prihlasis pomocou email a hesla
                a uistis sa ze tam vidis korektnu svoju postovu adresu, ak chces inu adresu jednoducho ju pridas (tato sa zobrazi predajcovi a ten ti to tam posle), dalej uz len potvrdis platbu a cakas cca 7 dni.

                  NKaso - Profil | Čt 5.11.2009 20:55:14

                  WhatWouldGeezesCatch >> Tak dík,ale takéto veci ja neovládam. Som stará škola...

                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 5.11.2009 20:47:15

                    Kaso >> http://www.digitaka.com/list.php?icid=8

                    ale platba iba pomocou Paypal.

                      NKaso - Profil | Čt 5.11.2009 20:44:51

                      Bláža >> A jak to odtial objednám? Daj niaku adresu.

                        NBláža - Profil | Čt 5.11.2009 20:31:09

                        Kaso >> Myslím , že Japonsko ....

                          NKaso - Profil | Čt 5.11.2009 20:28:59

                          WhatWouldGeezesCatch >> čo je to JP? Dík.

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 5.11.2009 19:52:46

                            Bláža >> to jo, to je extrem

                              NBláža - Profil | Čt 5.11.2009 19:43:00

                              WhatWouldGeezesCatch >> No on psal 199 Euro , to asi ano ....

                                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 5.11.2009 19:36:37

                                Caldia draha? momentalne z JP aj s postovnym za 120 Euri.

                                  NBláža - Profil | Čt 5.11.2009 18:40:34

                                  Kaso >> Tak Caldii nemám , ani jsem ji ještě neměl v ruce , ale zdá se mi hodně drahá, já měl SOL za 200$

                                    NRasto. - Profil | Čt 5.11.2009 13:16:02

                                    Kasso za 199 bol by si blazon :-) Na Internet pristup mas tak to vyuzi.Vsade levnejc jak na Slovensku

                                      NKaso - Profil | Čt 5.11.2009 11:58:54

                                      Bláža >> Asi to nechám tak,počkám kým sa to rozsype a možno to aj vydrží. Ked to tak spravili,tak snád vedia čo robia. A s Caldiou máš skúsenosť? V karpmánii majú 3000 po 199evri.

                                        NBláža - Profil | St 4.11.2009 21:23:00

                                        Kaso >> Zbytečně tam toložisko necpi , asi tam není moc potřebné , a je tam velká pravděpodobnost zanesení písku , , takže by stejně dlouho nevydrželo , nebo jen stálé čištění . Neřešil bych to dokud není nutné .