Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NZagor - Profil | Út 3.11.2009 18:30:25

Blaza: aha, jasne :). Ja chodim na Husitsku nedaleko tej opravne

    NBláža - Profil | Út 3.11.2009 18:25:21

    Zagor >> Ano psal jsi , že tam chodíš osobně , ale posílal jsi odkaz na nějaký e-shop . Na ten reaguji , já bych si to nelajznul , těch ložisek je strašně moc.

    ;o)

      NZagor - Profil | Út 3.11.2009 18:20:59

      Blaza: citaj pozorne :)

        NBláža - Profil | Út 3.11.2009 17:38:28

        Zagor >> No vybírat ložiska na e-shopu je docela vopruz , radši jsem zajel do speciálky , ty jsou všude . Teda skoro...

          Nkebator - Profil | Út 3.11.2009 14:33:50

          Kaso >> ja mam Horne Srnie cca. 6 km od domu. ak by si chcel, mozno by som Ti helfol, i ked neviem teraz ako :-))))))))

            NZagor - Profil | Út 3.11.2009 14:32:40

            Kaso: Je viac predajcov, ale ja to kupujem tu http://www.tobex.cz/eShop-loziska/kontakt-cz-lozis​ka-a-gufera.htm chodim tam osobne, ale zrejme bude fungovat aj e-shop

              NKaso - Profil | Út 3.11.2009 10:25:19

              Zagor >> Prosim ťa a kde by som zohnal to kovovo ložisko pod cievku? To na tú osku. Mám advantage a chcel by som to vymeniť. Dík.

                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 21:44:07

                Bláža >> Zagor >> Hmm, hmm :))

                  NZagor - Profil | Po 2.11.2009 21:26:24

                  No maloobchodna cena mensieho loziska (do rolnicky) co bezne kupujem je 50-100 kc podla kvality. Toto je vacsie tj bude lacnejsie. V kazdom pripade kusok plastu stoji haliere :)

                    NBláža - Profil | Po 2.11.2009 21:26:22

                    WhatWouldGeezesCatch >> No , kupoval jsem nové kuličkové zapouzdřené ve speciálce do rolničky na kaprák . Vyráběné u nás pouze pro Japonsko , ale objednali ho , a vyšlo na necelých 200Kč . Tak se podívej do rolničky a uvidíš jaký je to prcek . Velikostí se to moc lišit nebude od toho , co jsem kupoval.

                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 21:18:56

                      Zagor >> to lozisko pracuje zaroven ked je v akcii brzda? to by ma fakt zaujimalo preco zvolili plast v tomto pripade... kolko take kovove lozisko stoji .. max do 50Kc.

                        NZagor - Profil | Po 2.11.2009 20:17:15

                        Vagusoid: na miesto Branzino uz by som radsej kupoval certate hyper custom. Prevody su rovnake, hlavny rozdiel je cievka. A keby Ti jedna cievka nestacila, tak nahradna na Certate stoji cca 100 dolarov a na Branzino cca 250 dolarov!

                          NZagor - Profil | Po 2.11.2009 20:13:23

                          k lozisku pod cievkou: lacnejsie modely tam maju umelu hmotu, Sol podla fotky ma kov (ale stale nie lozisko) a najdrahsie modely tam maju naozaj lozisko. Komu by to vadilo na lacnejsich modeloch, je to velmi jednoducho pristupne miesto, tak to jednoducho vymeni za kovove lozisko.

                            NZagor - Profil | Po 2.11.2009 20:08:25

                            k ABS cievke: podla mojho nazoru ta ABS cievka hlavne je dobra preto, lebo vdaka tvaru a potom k tvaru navinu z cievky nepada samovolne silon a hlavne snura a tym padom sa nemota. Co sa tyka dlhsich hodov vdaka ABS cievky, tak to sa mi nechce verit. Inak lepsie Shimana namotavaju snuru tiez do tvaru V.

                              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 18:50:02

                              Bláža >> jo dik :)

                                NBláža - Profil | Po 2.11.2009 18:47:27

                                WhatWouldGeezesCatch >> Tak to posílám

                                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 18:25:02

                                  Bláža >> daj foto bez cievky :-)

                                    Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 18:23:26

                                    WhatWouldGeezesCatch >> Tak to jsem rád.

                                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 18:18:41

                                      anakonda >> mne sa tu paci, ku svratke mam cca 50m :) ludia sa mi zdaju ze su taky prijemnejsi, dalej je tu palava,musov, vinecko a tak :) nemam sa na co stazovat.

                                        Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 18:13:29

                                        WhatWouldGeezesCatch >> Ako sa Ti tuna pačí.