Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NBláža - Profil | Po 2.11.2009 17:58:51

WhatWouldGeezesCatch >> Co tím plastovým ložiskem myslíš , já tam žádný plast nevidím , vše kovové. ;o)))

    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 17:19:23

    Bláža >> ma aj sol to plastove lozisko pod cievkou?

      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 17:17:56

      anakonda >> pristahovalec, zena je z okolia Brna.

        Nkebator - Profil | Po 2.11.2009 16:57:41

        anakonda >> suhlasim s Tebou, ze mala by byt karticka aspon trosku vyplnena ... ja sa tu poznam osobne s dost ludmi, ale velmi malo krat sa pozriem, odkial je a veci podobne. dost mi vyhovuje aspon kontakt v karte, ci uz ICQ alebo Skype alebo mobil, pretoze nie vsetko sa chce a da napisat na MRK ...

        to je moj nazor

          Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 16:05:32

          WhatWouldGeezesCatch >> Skoro všechno je možné pouze ve snu.Skoro všechno je možné,když lidé z Brna venkov píší slovensky.Ty ses do Brna přstěhoval,nebo k Brnu venkov patří už kus Slovenska? Doufám,že mi neodepíšeš,že Bratislava je předměstím Brna,když na internetu je možné skoro všecko.

            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 15:34:57

            anakonda >> Podla mna to moc beries vsetko osobne. Sme na Internete a tu je mozne vsetko, skoro. Obrovske chat-ovacie siete ako IRC tiez nemaju ziadne karty a funguju uspesne roky.

              Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 15:20:57

              Rasto. >> Papír snese cokoliv,ale jen od anonyma.Jinak papír nesnese cokoliv.Co je psáno to je dáno a to je berná mince.O to se můžeš opřít. Ale diskutuji s Tebou také jen v obecné rovině a nepodezírám Tě z nějakých nepravostí.Fakt je ten, že na mne v diskusi působí lépe,když diskutuji s někým,kdo je sice ostrý jako pes,ale má férově vyplněnou kartu. Včera mi Azbest v zápalu boje napsal,že jsem Bezmozek. Vůbec se na něj nezlobím a nakonec jsme uzavřeli celodpolední diskusi přátelským smírem. Byly to emoce a nepodezírám ho ze záškodnictví,protože má pravdivě vyplněnou kartu a stojí si tedy za svým celou svou osobou.

                NRasto. - Profil | Po 2.11.2009 15:14:54

                anakonda >> ano to asi nevyriesime mame na to iny pohlad.Kym sa dalo prispieval som na mrk ako anonym a mnoho ludi aj MM ma nepozna osobne ale len na zklade mojej prezentacie sameho seba tu na Mrku.Obcas to par ludom vadilo ze som anonym a ty si mi len tak trochu slapol na otlak ktory som tu riesil par rokov dozadu.S tebou to nema nic spolocne len som sa chcel zastat tych co registrovany niesu.Pre mna registracia nema vypovedaciu hodnotu.Lebo ako sa vravi "papier znesie cokolvek"

                  Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 15:11:19

                  Rasto. >> Takže registrace je blbost a můžeš navrhnout Martinu Maťákovi ať ty karty zruší. Tak jsi to myslel? Víš, na internetu platí pravidla slušného chování jako kdekoliv jinde. A pravidla slušného chování, to není stará škola. To že si tykáme, to mi vůbec nevadí.Je to mezi rybáři obvyklé.A když je pro Tebe nepodstatné jak se jmenuji a s kým diskutuješ, tak se do karty nepodíváš a je to. Pro spoustu jiných to podstatné je a ti se zase do karty podívají.Žijeme v právním státě,jestliže něco někdo napíše,je za to také odpovědný. Jakým způsobem odpovídá anonym? Žádným.Proto se do anonymity ukrývá.Když odpovídají diskutující a nejsou v anonymitě,tak si dávají pozor na to,co napíší.Jsou za to zodpovědní.Anonymovi je to jedno.Ale již to tu neřeš.Otázka je k něčemu jinému.

                    Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 15:02:36

                    Rasto. >> Jo a stím ABS u Daiwy máš pravdu.Jde o Anti Backlash System.

                      NRasto. - Profil | Po 2.11.2009 14:57:12

                      anakonda >> mozno to pre teba bude prekvapenim ale my sme na internete.Za normalnych okolnosti by som ti ani netykal.Da sa to postavit aj do tejto roviny ale internetove prostredie je tak trochu ine.Na internet neplati stara skola.

                      Pre mna je nepodstatne ako sa volas kolko mas rokov aky mas telefon uz vobec nie.Nepoznam ta a cez net ta ani nespoznam.Ja sam davam svoje telefonne cislo len tomu komu doverujem aj vo osobnom kontakte nieto este na internete.

                      Pre mna je podstatne ci tvoje prispevky davaju hlavu a patu taktiez je pre mna podstatny sposob akym sa prezentujes.Podla toho si ja vytvaram tvoju kartu.Na mrk chodim uz daleko cez 10 rokov ale registrovany aj to len v najmensej moznej miere som len kratko.A aj to len z dovodou ktore mi ulahcuju pobyt na mrku.Keby to nebolo potrebne registrovany by som nebol vobec.

                        Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 14:47:32

                        Rasto. >> To nemáš pravdu s tou registrací.Já nikoho neškatulkuji. Ale když bude odpovídat v diskusi anonym tak si dovolí vše a to i nepovolené.Koretní rozhovor dvou lidí spočívá v tom,že se představí a pak se teprve baví.Je to slušnost. Vizitka není stupidní.Stupidní jsou pouze některé výsledky lidského myšlení.Máš snad pocit, že by bylo lepší,kdyby jsme se zde bavili pouze anonymně? Sledoval jsi někdy diskusi na internetu? Když se baví anonymní masa,která není organizovaná přes karty? Víš jak je ta diskuse sprostá a odporná? To i ty nejostřejší diskuse na MRKu tomu nesahají ani po kotníky. To bys přeci nechtěl.Vyplněná karta Ti nemůže uškodit.Podívej se schválně,kolik lidí má v kartě základní údaje.Nemyslím zrovna to jaké mají vybavení,to je nepodstatné.

                          NRasto. - Profil | Po 2.11.2009 14:17:14

                          Ta nova caldia vyzera ako ZX ko od Cabelasu...lenze to je za 50dolcov ze ? :-)

                          anakonda:registracia a vyplnena karta nepomoze skor uskodi.Cloveka si zaskatulkujes podla jedneducheho vypoctu.Ma tolko a tolko rokov robi udrzbara ma vybavu silstar chyta na zivou tak sa s nim nebudem bavit lebo mi nesiaha po clenky.Chyba?Aura? Vies ako sa ziskava? Napis denne 100 prispevkov a viac.Uvidis ako porastie.

                          Ked budes ludi zatriedovat podla ich prezentacie v prispevkoch a nie podla nejakej stupdnej vizitky bude aj z tvojho pohladu to co ma kto v karte nedolezite.

                          Konicky navin je zalezitost Daiwy ako takej.ABS to tusim volaju a tak ako uz bolo spomenute malo by to sluzit k dlhsim nahodom.Co sa tyka podloziek tie sluzia len na doladenie navinu v pripade ze sa vlasec na hornom alebo spodnom okraji cievky nedovija (rozumej rolnicka nedociahne az tam kam ma)

                          Jo DAM by som momentalne nebral akykolvek.Uz dlho som od tejto znacky nedrzal poriadny verkel.

                          Ad ABU.Centr(al) drag a ich verkle som skusal a par mojich znamych ich malo.Vsetkum sa kazil.Ci to bol Suveren alebo nie posudit neviem.Vyzeral ale dost podobne.Takovy sedivy center drag bol sedivy kruzok

                          ad....uz neviem

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 12:00:07

                            Kaso >> no to uvidime :) Blaza> ma to aj Sol ?

                              NKaso - Profil | Po 2.11.2009 11:10:13

                              WhatWouldGeezesCatch >> To plastové lozisko pod cievkou neni problém? To na oske. Mám advantage a tiez to tak má. Ci nebude krátká životnosť toho loziska.

                                NDickcz - Profil | Po 2.11.2009 10:58:15

                                Že by nějaká variace žlutých chlapců od bobří řeky na téma Daiwa?

                                  Nkebator - Profil | Ne 1.11.2009 10:50:11

                                  Bláža >> stale tu Awashimu a na UL mam Mivardy

                                    NBláža - Profil | So 31.10.2009 23:34:00

                                    pepa-č >> Taky se my to nelíbilo , i jsem to vyrovnal , ale kvalita návinu byla mizerná , tak jsem usoudil , že to tak má být . Dobře to lítá , nepadá to z cívky a nezařezává se , takže OK. Mám ještě Capricorna , a tam je návin perfektně rovnej , takže Daiwa asi ví jak to dělá.

                                      NJapčák - Profil | So 31.10.2009 23:32:37

                                      postřeh, poznatek, zjištění, ...poznání, možná i letité....
                                      Berem základ twin ...stela a proč stela ? Trošku myslící ví, kdo neví co s penězi a ví,. koupí stelu

                                      Zkoušelo jsem kde co.... vždy vyšlo nejlépe na návin a tím bez problémů Twin a jeho odnože...
                                      POZOR to není jen můj názor, pokud 4000 nepřetěžujete, vydrží dlouho, samo že voby 13 musíte většinou tahat kolkem a né.....sakra asi to umíte ale pak to dodržujte...
                                      Finta v twinu a jeho řadě je právě v navíjení vlasce a hlavně šnůry..což jinak perfektní smekáče nezvládnou.
                                      Keců k tomu již tady bylo hromadu, nejvíc haní kteří k danému problému ani nepřičichli a vůbec tento navi kdy drželi v paprčích.

                                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 23:02:09

                                        anakonda >> skoda ze nemam šubleru ;-) ci ta cievka je alebo nie je konicka