- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa Morethan Branzino 3000
Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?
A) a) Shimano Stellu 40%
B) b) Daiwu Morethan branzino53%
C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%
Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NBláža - Profil | Po 2.11.2009 17:58:51
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 17:19:23
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 17:17:56
Nkebator - Profil | Po 2.11.2009 16:57:41
to je moj nazor
Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 16:05:32
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 15:34:57
Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 15:20:57
NRasto. - Profil | Po 2.11.2009 15:14:54
Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 15:11:19
Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 15:02:36
NRasto. - Profil | Po 2.11.2009 14:57:12
Pre mna je nepodstatne ako sa volas kolko mas rokov aky mas telefon uz vobec nie.Nepoznam ta a cez net ta ani nespoznam.Ja sam davam svoje telefonne cislo len tomu komu doverujem aj vo osobnom kontakte nieto este na internete.
Pre mna je podstatne ci tvoje prispevky davaju hlavu a patu taktiez je pre mna podstatny sposob akym sa prezentujes.Podla toho si ja vytvaram tvoju kartu.Na mrk chodim uz daleko cez 10 rokov ale registrovany aj to len v najmensej moznej miere som len kratko.A aj to len z dovodou ktore mi ulahcuju pobyt na mrku.Keby to nebolo potrebne registrovany by som nebol vobec.
Nanakonda - Profil | Po 2.11.2009 14:47:32
NRasto. - Profil | Po 2.11.2009 14:17:14
anakonda:registracia a vyplnena karta nepomoze skor uskodi.Cloveka si zaskatulkujes podla jedneducheho vypoctu.Ma tolko a tolko rokov robi udrzbara ma vybavu silstar chyta na zivou tak sa s nim nebudem bavit lebo mi nesiaha po clenky.Chyba?Aura? Vies ako sa ziskava? Napis denne 100 prispevkov a viac.Uvidis ako porastie.
Ked budes ludi zatriedovat podla ich prezentacie v prispevkoch a nie podla nejakej stupdnej vizitky bude aj z tvojho pohladu to co ma kto v karte nedolezite.
Konicky navin je zalezitost Daiwy ako takej.ABS to tusim volaju a tak ako uz bolo spomenute malo by to sluzit k dlhsim nahodom.Co sa tyka podloziek tie sluzia len na doladenie navinu v pripade ze sa vlasec na hornom alebo spodnom okraji cievky nedovija (rozumej rolnicka nedociahne az tam kam ma)
Jo DAM by som momentalne nebral akykolvek.Uz dlho som od tejto znacky nedrzal poriadny verkel.
Ad ABU.Centr(al) drag a ich verkle som skusal a par mojich znamych ich malo.Vsetkum sa kazil.Ci to bol Suveren alebo nie posudit neviem.Vyzeral ale dost podobne.Takovy sedivy center drag bol sedivy kruzok
ad....uz neviem
NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 2.11.2009 12:00:07
NKaso - Profil | Po 2.11.2009 11:10:13
NBláža - Profil | So 31.10.2009 23:34:00
NJapčák - Profil | So 31.10.2009 23:32:37
Berem základ twin ...stela a proč stela ? Trošku myslící ví, kdo neví co s penězi a ví,. koupí stelu
Zkoušelo jsem kde co.... vždy vyšlo nejlépe na návin a tím bez problémů Twin a jeho odnože...
POZOR to není jen můj názor, pokud 4000 nepřetěžujete, vydrží dlouho, samo že voby 13 musíte většinou tahat kolkem a né.....sakra asi to umíte ale pak to dodržujte...
Finta v twinu a jeho řadě je právě v navíjení vlasce a hlavně šnůry..což jinak perfektní smekáče nezvládnou.
Keců k tomu již tady bylo hromadu, nejvíc haní kteří k danému problému ani nepřičichli a vůbec tento navi kdy drželi v paprčích.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NPrivlac s multiplikatorom31598
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NRare woblery - Rapala14053
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NLodě a jejich úprava1035
NVláčenie z člnu27208
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NStraty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















