Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 22:56:22

anakonda >> teraz to porovnavam a povedal by som ze je to lepsie asi o polovicu v porovnani s sol od Bláže.

    NDickcz - Profil | So 31.10.2009 22:29:52

    pepa-č >> 2500 to nedělá, 3000 ano. Taky tomu moc nerozumím, srovnal jsem to. Rybám je to fuk.

      Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 22:29:41

      WhatWouldGeezesCatch >> Ta cívka u Caldie není konická.Nevím proč to tak je,ale nemá to na funkci žádný vliv.Je pravda,že to nemám u svých navijáků tolik znát jako Ty zde na fotce.Zkus dát podložku pod cívku,jak píše Pepa,co to udělá.

        Nbowmen - Profil | So 31.10.2009 22:18:19

        pepa-č >> Daiwy mám čtyři a dělá mi to jen Caldia.Podložil jsem cívku a je to lepší.Ty starší modely jako Capricorn,Advantage to nedělají vůbec

          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 22:07:00

          anakonda >> ved je ta cievka konicka tak to musi tak navijat .. ale zda sa ze je to feature a nie bug, inzinieri z daiwa si myslia ze to s tym lieta dalej, ci je to pravda tazko povedat..

            Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 21:54:18

            pepa-č >> Pepo,mně se také ten šikmý návin nelíbí,ale dělá mi to každá Daiwa,kterou mám a ani jedno Shimano.Mám 2 Caldie X a 2 Tournamenth basiar QD 45.Když jsem se ptal u prodejce,tak mi řekli,že to je tak normální

              Npepa-č - Profil | So 31.10.2009 21:45:16

              Bláža >> ten šikmý návin se mi nelíbí. Neříkám, že to je špatně. Ani, že je to dobře. Neprošlo mi rukama tolik smekáčů, abych to dokázal posoudiz, zda to může být užitečné. Nikdy jsem neměl nic, co by tohle dělalo. Ale nelíbí se mi to.

                Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 21:37:22

                WhatWouldGeezesCatch >> Ne,když se vlasec navíjí příliš k přední hraně cívky,tak se tam dá podložka nebo dvě.Když naopak se vlasec navíjí k zadaní hraně cívky,tak se podložky pod cívkou ubírají.Většinou je ale naviják vyladěn z fabriky tak si tím nelam hlavu.

                  NBláža - Profil | So 31.10.2009 21:08:44

                  WhatWouldGeezesCatch >> Mám podmotáno , a na vrch jen 150m , bohatě to stačí .

                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 21:06:59

                    Bláža >> mam taky 0.2 strofta gtm, 300m idem to tam namotat :)

                      NBláža - Profil | So 31.10.2009 21:05:08

                      WhatWouldGeezesCatch >> Je to 3000 a silon 0,20 Stroft GTM.

                      ;o)))

                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 21:03:11

                        Bláža >> jo btw, dik :-))

                          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 21:02:57

                          Bláža >> to je kolkatka sol 3000? aky tam mas hruby vlasec / snuru?

                            NBláža - Profil | So 31.10.2009 21:01:06

                            WhatWouldGeezesCatch >> Tak jsem ti to šel nafotit .

                              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:58:49

                              anakonda >> akoze by bol navin moc konicky, alebo zasa malo, alebo proste nerovnomerny v zavislosti na hrubke vlasca?

                                Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 20:53:30

                                WhatWouldGeezesCatch >> Plastové podložky jsou pod cívku k usměrňování návinu na cívce.

                                  Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 20:51:36

                                  WhatWouldGeezesCatch >> Je krásná a vůbec se netrap tím,že je z Thajska.Skoro všechny Daiwy a Shimana se vyrábějí mimo Japonsko.Jen ty úplně nejvyšší řady jsou z Japonska.Mám Caldii X,která je také z Thajska nebo odněkud mimo Japonsko.Caldie považuji za velmi povedené.Minimální vůle. Mám 2500 a 4000.

                                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:50:17

                                    Bláža >> to viem ze abs .. konicka cievka a teda aj navin.. mam k tomu aj nejake plastove podlozky

                                      NBláža - Profil | So 31.10.2009 20:46:17

                                      WhatWouldGeezesCatch >> Ne podložky k tomu nebyly , je to tak schválně ;o))

                                      Mám fotku , ale bez návinu

                                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:41:55

                                        Bláža >> byli k tomu aj podlozky? pouzil si?