Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

Bláža - Profil | So 31.10.2009 20:34:57

WhatWouldGeezesCatch >> Taky nějakej Thailand , Japan ani náhodou , ale maká dobře , vůle téměř žádné . Brzda suprovní , jen jsem byl vyvalen z toho kónického návinu , ale lítá to parádně .

    WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:32:13

    Bláža >> :) sol je made in _____ ?

      Bláža - Profil | So 31.10.2009 20:30:40

      WhatWouldGeezesCatch >> Až na nějaký detaily to vypadá jako můj SOL , myslím , že cívka by se dala zaměnit . Pěkný motátko.
      ;o))))))

        WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:21:17

        finito :)

          WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:20:52

          12

            WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:20:40

            11

              WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:20:27

              10

                WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:20:16

                9

                  WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:20:07

                  8

                    WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:19:53

                    7

                      WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:19:43

                      6

                        WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:19:32

                        5

                          WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:19:19

                          4

                            WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:19:10

                            3

                              WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:19:03

                              2

                                WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:18:54

                                1

                                  Bláža - Profil | So 31.10.2009 20:14:36

                                  kebator >> No vidíš , už to má v ustalovači ;o))))

                                  Co máš teď za motátko ?

                                    WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:13:41

                                    kebator >> este sa mi to nestalo a uz objednaval seckoo moznee aj z ciny, statov.

                                      kebator - Profil | So 31.10.2009 20:12:42

                                      Bláža >> jj, ale ja pouzivam fotak, kde su neni baterky, proste a to posuva prstom :-)

                                        WhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 20:12:41

                                        kebator >> uz to bude vydrz