Daiwa Morethan Branzino 3000

Nemáte někdo prosím nějaké zkušenosti s tímto nádherným navijákem? Stále tu narážím na srovnávání Shimano stella a Daiwa Steez a na tohoto krasavce jako by se zapomnělo. Přitom na Steez jsem koukal na ebay a byl tam nový od 8500 Kč, to Stellu 4000 jsem pod 13000 Kč nesehnal, tak bych ho rovnal spíš k Twin Poweru (alespoň podle ceny). Tak nevím, Stella nebo Branzino ...?
Autor diskuse: vagusoid - Profil , 23.10.2009 dravci - náčiní, doplňky

Kdyby jste neřešili peníze koupili by jste si?

A) a) Shimano Stellu 40%

B) b) Daiwu Morethan branzino53%

C) c) Jsou i lepší navijáky od jiných značek7%

Od 7.4.2010 hlasovalo 111 čtenářů.

NBláža - Profil | So 31.10.2009 20:10:38

kebator >> Víš , jak dlouho trvá , než vyvolá film do počítače?

;o)))))

Taky jsem zvědavej , pěknej navi .....

    Nkebator - Profil | So 31.10.2009 20:07:36

    WhatWouldGeezesCatch >> nenatahujes nas s tymi fotkami ??

      Nkebator - Profil | So 31.10.2009 20:07:25

      WhatWouldGeezesCatch >> co na Slovensku ne ? to je jedno proste. clo od 150 Euro a DPH Ti mozu vyrubit za hociaku sumu !

        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 19:58:46

        kebator >> ale na Slovensku ne?

          Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 19:56:04

          WhatWouldGeezesCatch >> Také netrpělivě čekám na ty fotky.Dělej už.

            Nkebator - Profil | So 31.10.2009 19:52:32

            WhatWouldGeezesCatch >> jedna sa o clo. DPH Ti mozu naparit aj pri 5 dolarovej zasielke. mne sa to zatial nikdy este nestalo, ale viem, ze kamos platil pri 38 dolarovej zasielky teraz DPH

              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 19:45:44

              kebator >> do 150 Eur neplatis ani clo ani dph. (v CZ)

                Nkebator - Profil | So 31.10.2009 19:44:56

                WhatWouldGeezesCatch >> to akosi malo trvalo ... clo + DPH nic ?

                  NMysho22 - Profil | So 31.10.2009 19:40:37

                  WhatWouldGeezesCatch >> kurna dobrá cena už aby si sem šupol tie fotky :-))))

                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 19:39:41

                    anakonda >> Dik, avsak uvidime po roku :-)

                      Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 19:39:10

                      WhatWouldGeezesCatch >> Gratulace.

                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 19:38:16

                        anakonda >> nova Caldia uvedena na trh 2009 / 09

                          Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 19:37:45

                          WhatWouldGeezesCatch >> Ta je krásná.Mám Caldii X.Co je toto za Caldii?

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 19:37:02

                            Mysho22 >> jasan paypal, 118 eur.

                              NMysho22 - Profil | So 31.10.2009 19:31:42

                              WhatWouldGeezesCatch >> takže brali aj Paypall platbu? Koľko si v konečnom zúčtovaní platil?

                                Nanakonda - Profil | So 31.10.2009 19:29:23

                                WhatWouldGeezesCatch >> Co Ti to přišlo?Nedával jsem pozor.

                                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | So 31.10.2009 19:13:12

                                  Hugo Fisher >> Tak dosiel dnes, v utorok ho zasielali. Tak to je rychlovka z JP. Zatial pocity dobry, je tam mierna vola v klucke ale to sa dalo cakat resp. som s tym pocital. Made in Thailand. Fotky budu neskor, nabijam baterky.

                                    Ndrobcek - Profil | Út 27.10.2009 7:58:06

                                    Už dávnejšie som našiel som super pomôcku na výpočet kapacity navijáku. Ak poznáme priemer a kapacitu v výrobcom určenom priemere vypočíta vám kapacitu vo vami zadanom priemere.....
                                    link: http://www.shop-rybky.sk/?p=p_163&sName=Vypocet-ka​pacity-navijaku

                                    Čo sa týka Daiwy podobné číslovanie veľkostí majú aj iný výrobcovia napr. Ryobi. 1000 Ryobi zodpovedá cca 2500 Shimanu.

                                      NPiscicapus - Profil | Po 26.10.2009 22:52:40

                                      sliver - samolibý vůl >> sliver >> až to bude aktuální, tak se na tebe ohledně ND na diskárnu s chutí obrátím! Zatím je ale vše v úrovni výběru co a jak.
                                      Ještě jednou ti děkuji!