Je lepší Rio Ebro nebo Norsko?

Rozhoduji se kam ? Můžete poradit?
Autor diskuse: helmanss - Profil , 23.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

helmiska - Profil | Čt 3.12.2009 10:10:28

JE TO ASI TAKHLE REGISTROVAL JSEM se jako helmanss poprvy jenze pak jsem asi zapomnel heslo a zalozil si novje ucet.

    gama - Profil | Čt 3.12.2009 9:36:47

    helmiska >> nejses nahodou zaregistrovanej pod nickem helmiska i helmanss.Jestli jo muzes mi vysvetlit proc ?

      helmiska - Profil | Čt 3.12.2009 9:14:42

      a co ti bassove nevite neco,?

        ???? | Čt 3.12.2009 9:12:46

        Vitta >> [smazano na zadost autora]

          Vitta - Profil | Čt 3.12.2009 9:12:40

          Aktuální předpověď pro Ebro
          http://freemeteo.com/default.asp?pid=23&la=12&lcS=​1&gid=3122407
          kurňa hned bych jel.....

            ???? | Čt 3.12.2009 9:12:15

            Vitta >> [smazano na zadost autora]

              Vitta - Profil | Čt 3.12.2009 9:11:06

              Bárťas >> Minulý týden jsem na sumcařinu pověsil krátké video z konce října ...možná ti napoví. Pánové čau, jdu vydělávat na další Ebro.......

                Vitta - Profil | Čt 3.12.2009 9:08:39

                Bárťas >> My tam právě z důvodu veder jezdíme výhradně na jaře a na podzim, noční teploty kolem 15 a přes den 25. Jestli ti můžu poradit, tak zorganizuj pobyt tak, aby jsi byl non stop pár metrů od vody. Tady to myslím nejde ....

                  helmiska - Profil | Čt 3.12.2009 9:08:27

                  A co červenec,srpen?

                    ???? | Čt 3.12.2009 9:05:03

                    Red carp >> [smazano na zadost autora]

                      Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 9:02:58

                      Bárťas >> V květnu tam nejezdi. Budou se třít ryby a budeš v pr... Březen a nebo pak září, říjen

                        helmiska - Profil | Čt 3.12.2009 9:02:30

                        no v jedne diskuzi sem sysel o bassech na Ebru takze neni pochyb :D

                          ???? | Čt 3.12.2009 9:01:55

                          Vitta >> [smazano na zadost autora]

                            Vitta - Profil | Čt 3.12.2009 9:01:01

                            a teď jsem si vzpomněl na jeden výrok, který se mi docela líbil ....." MOŘE JE AŽ MOC VELKÝ RYBNÍK"

                              Vitta - Profil | Čt 3.12.2009 8:55:16

                              Bárťas >> Já vím, máš pochopitelně pravdu. Jak Ebro tak Norsko mají své kouzlo a romantiku. Já jenom reagoval na myšlenku, že ve Španělsku je tak maximálně opalovačka a jinak nuda na pláži.

                                Redfish_Brno - Profil | Čt 3.12.2009 8:54:26

                                Souhlasím s Vittou. Bárťas má taky pravdu - kvůli přírodě se to určitě vyplatí.

                                  ???? | Čt 3.12.2009 8:46:04

                                  Vitta >> [smazano na zadost autora]

                                    Vitta - Profil | Čt 3.12.2009 8:35:13

                                    Náhodou to je docela dobrá otázka ...... Když se nerybář nebo i rybář dozví , že jedu na ryby do ciziny, tak automaticky předpokládá, že do Norska. A já mu musím pracně vysvětlovat, že do Španělska a on nechápe. Vždyť přece všichni jezdí do Norska. A když na otázku kolik si přivezu metráků zmrazených ryb odpovímže nic, tak mu na očích vidím, že jsem spadnul do kategorie "blázen" ( jede 2000 km resp. 4000 , stojí ho to fůru peněz, nekoupe se v moři, chytá ty samé ryby, co jsou u nás v rybníce a ani si je nevezme domů k večeři - to přece není normální). Jinak bych hrubě nesouhlasi s Lauri. Sedět sám ve dvě v noci v půlce přehrady na vábničce je mnohem větší akce a adrenalin než tahání kusu nerezu nahoru dolů vodním sloupcem...aspoň pro mě.

                                      helmiska - Profil | Čt 3.12.2009 8:03:19

                                      EBRO!

                                        helmiska - Profil | Út 1.12.2009 20:48:02

                                        :D

                                          foxxx - Profil | Út 1.12.2009 17:48:14

                                          Martimo >> :-))

                                            Martimo - Profil | Út 1.12.2009 17:47:19

                                            tak zalezi co chces chytat jestli kapry a sumce tak urciti jed do norska... :-)

                                              helmiska - Profil | Út 1.12.2009 17:45:29

                                              asi jo :D

                                                Redfish_Brno - Profil | Po 9.11.2009 8:42:31

                                                helmiska >> Šance je prakticky nulová.

                                                  helmiska - Profil | Ne 8.11.2009 20:52:37

                                                  Ahoj je naka sance chytit na Meqiuneze(horni i dolni) chytit stiku?

                                                    helmiska - Profil | Ne 1.11.2009 8:44:57

                                                    to mas asi pravdu ale treba candat na vlacku je taky pekny ne?a teprve sumec na vlacku :D

                                                      Frake - Profil | St 28.10.2009 22:32:34

                                                      To je na tobě jak se rozhodnout.. Ale Norsko je něco jiného a lepšího. Myslím, že mořský rybolov je větší zážitek a zdolávat např. bojovného polaka 80 cm na vláčku, je krásný souboj.

                                                        Azbest - Profil | St 28.10.2009 22:15:24

                                                        helmiska >> tak jo.

                                                          helmiska - Profil | St 28.10.2009 21:00:59

                                                          Azbest >> ale j budu rozhodovat teda ja a kamos tje stejny

                                                            Pajas93 - Profil | St 28.10.2009 19:04:00

                                                            ajk77 >> neboj pojedu...

                                                              martinx 26,13 - Profil | St 28.10.2009 11:02:30

                                                              Azbest >> to sem si ani nevšiml...

                                                                Azbest - Profil | St 28.10.2009 10:01:20

                                                                xycht >> martinx 26,13 >> no ono....jak koukám na zadavatele a jeho věk,tak ten asi taky nebude z těch,kdo bude rozhodovat o tom,kam se pojede:-))

                                                                  martinx 26,13 - Profil | St 28.10.2009 9:59:33

                                                                  Azbest >> Já asi taky, ale tahle otázka si o to říkala :-)