Výběrové řízení na prodej "státních" stojatých vod do roku 2014

Víte o tom někdo něco?Jaký je váš názor?
Autor diskuse: kam!kaze - Profil , 23.10.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 12:56:10

kakr >> za pět let bude mít žlutá muž volně směnitelný jüan a vrátí se zpátky na rýžové pole nebo do manufaktury...

    Redfish_Brno - Profil | Pá 23.10.2009 12:55:53

    Pike-Pájka >> Hrozná představa :-))

      Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 12:54:22

      kakr >> Nekecej, obsadí nás Maďaři ruku v ruce se Slováky?

        kakr - Profil | Pá 23.10.2009 12:53:34

        Za 5 let tady budou Číňani a skoupí vše. Z Novomlýnských nádrží udělají pěkná rýžová políčka, Vltavu naučí téct do kopce a Labe bude zaústěno do řeky Jang Tse Tiang. Jen si to tu malujte.
        Ještě je druhá možnost, ale o té se raději nebudu rozepisovat.

          drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 12:50:45

          dosec >> to já bezesporu také. Nicméně stále platí a bude platit, že dřiv nebo později nám bude vystaven účet.
          Vždycky, všude.

          A v takovém okamžiku se teprve ukáže, jak má kdo narvanou portmonku.
          A nemusí být řeč jen o penězích.

          Při tomto zamyšlení jsem stále ještě docela klidný. A co ty, si klidný? Já su klidný...

            dosec - Profil | Pá 23.10.2009 12:48:20

            Mrknato >> já mám práh bolestivosti celkem hodně daleko :-))

              Mrknato - Profil | Pá 23.10.2009 12:46:58

              Pokki >> pohovoř o tom víc, mě by to také zajímalo... Ta zajímavá nabídka, kterou by svaz měl odmítnout.

                Mrknato - Profil | Pá 23.10.2009 12:44:40

                dosec >> a to jsou lovci, co prosazujou BL háčky.... bolelo to míň?

                  Pokki - Profil | Pá 23.10.2009 12:44:01

                  Ledňáček (Iceman) 31,05 >> To se uvidí v praxi. Ale nevylučoval bych to. Uvidíme...

                    dosec - Profil | Pá 23.10.2009 12:41:29

                    Milos_Dia >> a nemusel jsi dlouho čekat co :-))

                      Milos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 12:40:14

                      dosec >> To jsem nikde nevyčetl, to jsem si vymyslel a pak čekal, kterej pitomec na to skočí....

                        dosec - Profil | Pá 23.10.2009 12:39:56

                        drozďák 30,42 >> jsem rád,že nejsme všchni stejní :-))

                          Ledňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 23.10.2009 12:39:38

                          Pokki >> svazu bude někdo dávat nabídky?

                            Pokki - Profil | Pá 23.10.2009 12:38:16

                            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Svaz ovšem podle mně není dost silný na to, aby odmítl zajímavou nabídku. A vše má svou cenu..

                              dosec - Profil | Pá 23.10.2009 12:37:53

                              Milos_Dia >> kde jsi vyčetl tu hodˇku,dvě

                                Milos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 12:33:20

                                Jít k vodě s brčke na hoďku dvě - chá chá...dnes je teda den

                                  drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 12:32:01

                                  dosec >> jsou věci neměnné, dané.

                                  Nelze proti nim nachcat jen proto, že si je chceš přetvořit k obrazu svému.
                                  Vlastně lze. Za cenu že budeš mokrý od hlavy až k patě...

                                    Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 12:30:35

                                    dosec >> Je to jednoduché, na 3 hodiny z brčkem nepůjdeš a půjdeš k vodě tehdy, kdy ti to bude stát zato. Třeba na víkend či na celý den. Budeš holt víc plánovat.

                                      dosec - Profil | Pá 23.10.2009 12:25:51

                                      drozďák 30,42 >> člověk si to vždy přerovná k obrazu svému,že :-))

                                        Mrknato - Profil | Pá 23.10.2009 12:21:44

                                        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Myslím, že máš pravdu a úbytek "některých stojatých" revírů je naopak žádoucí. Kdo si chce kapra odnést každý den, nebo povodit velkého, ať si zaplatí. To skutečně svaz nemůže cálovat. Nicméně řeky, potoky, přehrady by svazu mohly zůstat, za předpokladu toho, že se o revíry bude skutečně starat uživatel a ne pseudouživatelé, kteří proti tomuto uživateli lobují a "okopávají kotníky"....

                                          Červené karty: Bosanac, kakr, drozďák 30,42, Kocháč