Výběrové řízení na prodej "státních" stojatých vod do roku 2014

Víte o tom někdo něco?Jaký je váš názor?
Autor diskuse: kam!kaze - Profil , 23.10.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Ndosec - Profil | Pá 23.10.2009 12:19:53

Ledňáček (Iceman) 31,05 >> doufám,že budeš mít pravdu,nějak si nedokážu představit,že když pudu na tři hodinky k vodě s brčkem tak za to vypláznu např. kilo v lepším případě.A pochybuju,že bych koupil povolení na kratší dobu než např. šest hodin,už půjde vyloženě o byznys a z toho mám obavy.

    NMilos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 12:16:35

    tady je to dneska jak na leteckém dni - samý SUchoj...

      Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 12:04:04

      dosec >> hele, co chceš od pingla, co běhal od šestnácti let s tácem po place za inteligenci...?

      Omezenost a inteligence nejsou jedno a totéž.

        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 23.10.2009 12:02:08

        dosec >> neměj obavy, svaz je dost silný na to, aby nepřišel o všechny vody. Můj názor je ten, že přežije, i když asi o část revírů příjde.

          Npepa-č - Profil | Pá 23.10.2009 11:56:49

          dosec >> drozďák kecá.
          Má 2metry, 90kilo svalů, neráčkuje, má 20:20 oči, ramena jak dvoudílnou skříň, je to blonďák, a uběhne 10km za 40minut. Navíc dědil a nikdy se o nic nemusel snažit. Takovým se to mluví.

            Ndosec - Profil | Pá 23.10.2009 11:53:37

            drozďák 30,42 >> jasně vyjádřil,jestli víc nebo míň je mě fuk,já vždy řekl a říkám rovnou co mám na jazyku.Holt su obyčejnej dělňas tudíž mě to myslí jinak než vám inteligentnějším.

              Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 11:41:12

              dosec >> OK - vyjádřils ovšem mnohem víc, než si myslíš...

              Co mi příroda nadělila? Platfus, křivý záda, ráčkování a pětky dioptrie.
              S tím co mi příroda nadělila jsem se dávno vyrovnal a k zbytku si snažím vypomoci sám, aniž by to bylo na úkor druhých...

              S vohnoutskou beletrií na mě nechoď...

                NMilos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 11:39:46

                ..holt Vochcáfky f turbodýmu f plnej palbě utřou hubu, no co no..

                  Ndosec - Profil | Pá 23.10.2009 11:37:07

                  drozďák 30,42 >> neřeš jestli jsem si zachytal,nebo ne,já reagoval na tvou otázku jestli jsem jel na ryby s hostovačkou,taky neřeším,že jsi nezachytal a je mě šumák jaký důvody uvedeš.Beru,že je ti hovno po druhých,buď rád,že ti příroda nadělila.Já mám jen obavy aby se z toho tvého privilegia nestala výsada jen pro bohaté,nebo vyšší střední vrstvu.Vyjádřil jsem jen svůj názor na položenou otázku od zadavatele.

                    NJarda Š. - Profil | Pá 23.10.2009 11:32:12

                    Pike-Pájka >> Rybníky jsou primárně určené pro intenzivní chov ryb, jestli rybníkář na rybníku organizuje sportovní rybolov, je především věcí jeho ekonomické úvahy.

                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 11:32:06

                      Milos_Dia >> čím víc to pozoruju, tím víc mám nutkání si Jardův článek přečíst...

                        NPike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 11:26:10

                        Jarda Š. >> A nebo si tu založí s.r.o.čko a vůbec, možností je mnoho. Důležité je, odkud povane kapitál.

                          Npepa-č - Profil | Pá 23.10.2009 11:24:24

                          Budu si moct koupit Orlík? Slibuju, že hostovačku jinam nebudu chtít. A taky slibuju, že si tam nezachytáte.

                            NJarda Š. - Profil | Pá 23.10.2009 11:23:12

                            Pike-Pájka >> Když si zahraniční společnost koupí vodní plochu, tak spíš předpokládám, že si jako uživatele revíru vybere některou českou rybářskou firmu, než že by se o revír starala sama.

                              NMilos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 11:16:00

                              Jarda Š. >> tak nic, zapomeň na to, to byl omyl..

                                NJarda Š. - Profil | Pá 23.10.2009 11:14:21

                                Milos_Dia >> Čeho? Zákona 99/2004 Sb.? Proč?

                                  Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 11:13:11

                                  dosec >> jako muškař platím za nečlenskou hostovačku pětikilo. Na soukromáku dtto.

                                  Můžu a budu to srovnávat v suchém triku.
                                  Za pětikilo mám roční rybářský lístek v Dánsku.

                                    Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 11:11:41

                                    dosec >> položil sis někdy otázku, proč je ten soukromák tak plný, že sis na něm bez rezervace půl roku dopředu nezachytal?

                                    A až přijde doba, kdy nebudu výdělečně činný, tak mám jako rybář dvě možnosti:

                                    jít na ryby
                                    lehnout si k rohlíku a braníku na kanape...

                                    Už pět let se starám a funguju tak, abych se byl schopen na důchod zabezpečit a postarat se sám o sebe z vlastních zdrojů.
                                    Je mi hovno do lidí, kteří se spoléhají že je někdo k stáru bude živit a už tuplem u prdele je mi obava z toho, že by snad probůh nemohli chodit na ryby.

                                    Chodit na ryby je privilegium, výsada. Nikoliv povinnost a právo.

                                    Výsadu si musím něčím zasloužit.
                                    Na prdeli ji nevysedím.

                                      Ndosec - Profil | Pá 23.10.2009 11:04:12

                                      drozďák 30,42 >> cena hostovačky je někde jinde,než na soukromácích,po finanční stránce toto nemůžeš srovnávat

                                        NMilos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 11:02:35

                                        drozďák 30,42 >> ty, kteří nebudou mít AK dlouhé ruce...

                                          Červené karty: Bosanac, kakr, drozďák 30,42, Kocháč