Výběrové řízení na prodej "státních" stojatých vod do roku 2014

Víte o tom někdo něco?Jaký je váš názor?
Autor diskuse: kam!kaze - Profil , 23.10.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 13:43:09

LudaT >> A proto ti doporučuju si MRKnata vypnout. Mám svatý pokoj.

    LudaT - Profil | Pá 23.10.2009 13:37:09

    Mrknato >> Nentudum, něpanimaju... zkrátka ti nerozumím.

    Edit: pro kakra. Naprosto s tebou souhlasím... doufám že jsi to jako vtip vzal. Jen aby jsme si rozuměli

      kakr - Profil | Pá 23.10.2009 13:36:38

      LudaT >>
      No zrovna nechystám, ale jsem realista, ne fantasmagorista. Existuje jediná spravedlnost pro všechny lidi, narodili jsme se pro to, abychom zemřeli.
      To nemám ze své hlavy, ale z hodin náboženství od pana katechety pátera Marka.

        Mrknato - Profil | Pá 23.10.2009 13:35:19

        LudaT >> vono to v tom MORSU3 nemusí být vše tak výborné a čisté, jak tu propaganda hlásá. Je lepší se vytratit, vyvést Ferarri z garáže a po Krejčířovsku zmizet...

          drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 13:33:48

          dosec >> domnívám se, že se mýlíš

          Takových situací mnoho není. Ovšem lidí, s kterými je zametáno aniž by to zaznamenali, těch je kvanta.
          Zhusta proto že to zaznamenat nedokáží, ba ani nechtějí.

          Jsou to dva světy - můj a tvůj. Já budu žít v tom svém poněvadž vím proč a ty si vyber.

            dosec - Profil | Pá 23.10.2009 13:30:02

            drozďák 30,42 >> domnívám se ,že s tím vytřením prdele nemáš pravdu,jsou,nebo můžou nastat situace,že o tom nebudeš ani vědět

              LudaT - Profil | Pá 23.10.2009 13:29:59

              kakr >> Chystáš se do věčných lovišť? Není to předčasné? ;-)

                kakr - Profil | Pá 23.10.2009 13:24:15

                LudaT >>
                V roce 2014 se výběrové řízení na Svitavu 1 bude s pravděpodobností hraničící s jistotou odehrávat bez mé maličkosti, ani úplatek to nezachrání..........

                  LudaT - Profil | Pá 23.10.2009 13:18:00

                  kakr >> Já bych rád tu 2 možnost slyšel :-). Za úplatu ti slíbím že si povolenku na Svitavu po 2014 koupím, mám to blízko a je to docela pěkná voda (teda po Obřany).

                    kakr - Profil | Pá 23.10.2009 13:16:00

                    drozďák 30,42 >>
                    No právě, dr. House je také skvělý diagnostik a na léčení má lidi.

                      drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 13:13:51

                      kakr >> nemám ambice léčit lidi. Dělám jenom diagnózy. V některých případech to není ani žádnej velkej kumšt, a to mě pak moc nebaví.

                      Takže opouštím areál a počkám, až to bude zase o něčem.

                      Z instantního čaje se namíchá vždycky jenom slabej odvar...

                        no.matter.who - Profil | Pá 23.10.2009 13:13:09

                        syny >> Ne. Myslím, že hospodaření s půdou a vodním zdrojem je kapánek rozdíl...

                          kakr - Profil | Pá 23.10.2009 13:11:12

                          drozďák 30,42 >>
                          Že by nový doktor House?

                            drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 13:10:09

                            dosec >> s přehledem.

                            A všema výhodama, které na své straně mám.
                            Třeba nemusím čekat na to, zda-li si se mnou někdo náhodou nevytře prdel, aniž bych měl šanci s tím cokoliv dělat....

                              drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 13:08:26

                              hraji >> o intoxikaci....

                                dosec - Profil | Pá 23.10.2009 13:07:39

                                drozďák 30,42 >> ještě že nepatřím mezi těch zbývajících deset procent zdravích,to bych se sebou asi nevydržel.Ty to dokážeš :-))

                                  hraji - Profil | Pá 23.10.2009 13:07:24

                                  o čem že je tady teďka řeč?

                                    drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 13:05:12

                                    dosec >> typické příznaky stále stejné diagnózy.
                                    Zasažení: epidemické - 90% obyvatelstva, úmrtnost cca 80%
                                    Inkubační doba: do pěti příspěvků
                                    Medikamentace: bezmezná trpělivost, anebo zásah zhůry
                                    Šance na vyléčení 1:500
                                    Velmi vysoké riziko trvalých následků

                                    Máš zdraví dokurvené až běda...

                                      dosec - Profil | Pá 23.10.2009 12:59:38

                                      Pike-Pájka >> Maďaři se Slovákama se vybijou sami a bude volná cesta z dálného východu :-))

                                        dosec - Profil | Pá 23.10.2009 12:56:15

                                        drozďák 30,42 >> já su furt klidný :-)) proč si ku.... zdraví nad něčím co nemůžu ovlivnit

                                          Červené karty: Bosanac, kakr, drozďák 30,42, Kocháč