Výběrové řízení na prodej "státních" stojatých vod do roku 2014

Víte o tom někdo něco?Jaký je váš názor?
Autor diskuse: kam!kaze - Profil , 23.10.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Npepa-č - Profil | Pá 23.10.2009 11:02:07

drozďák 30,42 >> 9:25:59 - ?

    Ndosec - Profil | Pá 23.10.2009 11:02:00

    drozďák 30,42 >> Já byl teď v říjnu na čtyři dny na soukromáku,kterej jsme s kolegy skrz obsazenost domlouvali půl roku dopředu a taky jsem nezachytal.Prostě to nešlo.Ale toto neřeším.Dostupnost pokud se týká financí asi momentálně neřešíš,já momentálně taky ne,ale nastane doba kdy se může vše obrátit.Vysvětli to důchodcům co celej život dřeli a nemohli by si dopřát svůj většinou celoživotní koníček a jsou rádi,že zaplatí inkaso.

      Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 11:01:03

      Milos_Dia >> omyl - viník je už dávno znám. Bankéři, manageři, velkokapitál (ne tedy, že by to nebyla tak úplně pravda).

      Lynčuje vždy dav -dav je snůška rudobolševických zmrdů. Koho pověsí až přijde bída?

        NMilos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 10:53:22

        drozďák 30,42 >> Já stále věřím ,že až bude krize tak akorát, je jí slejt, tak už budou všechna ta tvrdá a rudá ypsilon rozstřílená na hadry.

          Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 10:52:08

          Milos_Dia >> jsem skeptik. Krize bude dlouhá a lidi z ní vylezou oholení, budou slyšet na ty jyrky a jejich jystoty, Kováčikové a jiní zmrdové v parlamentu pré a bude zase kde lobovat...

            NMilos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 10:49:40

            tak mě tak napadlo, že zrovna v době, kdy Komunistický svaz rybářů bude doufám finišovat na krizovém řešení "2014 prachy vem kde vem", budu slavit padesátiny.
            Snad to klapne a oslava bude dvojnásobná.

              Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 10:45:35

              dosec >> a jel si někdy na svazovej revír s hostovačkou?

              já jo. Nezachytal jsem si vůbec. A to jsem plánoval 14 dní dopředu. Prostě to nešlo.
              Kdo potřebuje prachy, cestu si k nim najde. Kdo ne, tak cestu hledat nemusí, NE-MU-SÍ.

              A vo tom to je.
              Takže co se týče dostupnosti povolenek u soukromáků, su klidný. Si klidný? Já su klidný...

                NMilos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 10:44:55

                Jarda Š. >> Ten Tvůj článek jsem velmi důkladně přečetl. A když už jsi právník, co takhle vykašlat se na revíry a zaměřit pozornost a invenci na par. 34 ????

                  NPike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 10:40:39

                  Když se nad tím člověk zamyslí, pořád dopadnem ještě dobře. Tudle jsem šel hrát bowling a chtěli po mě hnusných 350 Kč za hodinu. V tenisové hale to bylo to samé. O golfu se ani nebavím. Těch 300 Kč za den na Chyť a pusť (na těch ne tak atraktivních) bude zlatých.

                    Ndosec - Profil | Pá 23.10.2009 10:40:03

                    drozďák 30,42 >>když jedu na soukromák tak je to vždy naplánovaná "akce" delší dobu dopředu a na více dní,tudíž i delší dobu objednaná na konkrétním místě.Ani na dnešních soukromácích nefunguje nonstop služba.

                      NPike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 10:36:37

                      Jarda Š. >> zapomínáš na zahraniční společnosti. Třeba takové krásné Lipno, Marina Lipno, krásné holandské apartmány, tisíce holandských turistů, mnoho z nich rybaří........
                      Mušov atd je zase blízko Rakouska, že.
                      Též jsem zaznamenal velký zájem rusky hovořících osob vlastnících reality a rekreační komplexy prostřednictvím svých firem o Hracholusky a několik revírů v blízkosti Karlových Varů. A stejně tak nemám strach o další revíry. Navíc se nebojím o rybníky, ty se pěkně a pomalu změní z vod určených pro rybolov na chovné rybníky. Máme tu rybu domácí, EU přihodí dotace, o ryby je zájem v zahraničí a u revírů dobře zarybněných.

                        Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 10:35:26

                        dosec >> a když jedeš na soukromák, jak si zařizuješ povolenku?
                        Voláš někam den předem, anebo jí kupuješ na blind a na místě?

                          Nstrejka - Profil | Pá 23.10.2009 10:34:34

                          kolik tak tipujete, že bude uchazečů o revíry zevnitř svazu?
                          tzn. takže teď napíšu projekt za Svaz resp. MO, takovej malej pkěknej, aby se neřeklo, táák a teď pěkně vymazlit si ten svůj, soutěž jako břeh s nervydrásajícím vyvrcholením a překvapivým vítězem...

                            Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 10:32:00

                            Pike-Pájka >> hele, jako fakt po pravdě? Jako že v Kocourkově?
                            Hele Pájko, tak to si fakt v případě těch zajímavějších revírů vůbec, ale fakt vůbec nemyslím.

                            Jako teda že na žádnej boj vůbec nedojde. Za poslední je správně. No ale na každej pád i ti svazáci budou muset trochu víc máknout.

                              Ndosec - Profil | Pá 23.10.2009 10:31:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              jezdím jak po soukromých vodách tak i po státních,ale rozhodnout se jestli to bude dobrý,nebo ne nedokážu.Po soukromých vodách jezdím proto,že mě nabízí jiné(pro mě momentálně lepší) podmínky.Po státních,když se chci na pár hodin provětrat.Pravděpodobně bych,ale pro prodej nebyl a to z toho důvodu,že se bude chtít nový majitel nabalit,nevěřím totiž,že by chtěl někdo podnikat se ztrátou.Nedokážu si taky představit,systém prodeje povolení pro rybáře,to by byla u každýho rybníka budka s nonstop provozem?Kolikrát se totiž rozhodnu jet k vodě z hodiny na hodinu a už vidím jak někoho večer naháním aby mě prodal povolení na tři hodinky chytání.Jak jsem psal jezdím i po soukromých,protože mě nabízí lov na tři pruty a především nonstop lov a z toho důvodu je taky navštěvuji,jelikož to není zas tak često tak to finančně zvládám.Ale nastane doba,kdy se dožiju(možná) důchodového věku a toto si nebudu moci dovolit a budu rád,když si budu moct sednout na svůj oblíbenej rybníček a chytat čudly.Vypadá to,že většina co tady hlásá prodat je za "vodou".Takže u mne začíná převažovat ne neprodávat.

                                NRedfish_Brno - Profil | Pá 23.10.2009 10:31:03

                                Pike-Pájka >> Daří, ale je třeba vyhnat masaře a udělat pořádek v přístupech k vodě. Do té doby tam už nejdu.

                                  NLudaT - Profil | Pá 23.10.2009 10:30:08

                                  Pike-Pájka >> No ale pak přijde MO Brno a ke svému třeba i horšímu návrhu přihodí vyšší cenu za pronájem dekretů, díky finančním stokorunovým příspěvkům. :-)

                                    NJarda Š. - Profil | Pá 23.10.2009 10:30:03

                                    Pike-Pájka >> Ovšem je otázka, kdo do toho půjde? Revír a rybník, to je přece jen rozdíl (jak jsem o tom nedávno psal v článku na MRKu). Buď to budou větší rybářské firmy, které na to mají profesionální zázemí nebo spolky, které "se trhnou" od svazu. Netroufám si odhadovat, kolik takových se najde.

                                      NPike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 10:29:37

                                      Red carp >> Redfish_Brno >> to klidně ber, ale budeš muset zašustit bankovama. A neboj, o zajímavé revíry budu velký zájem. Zrovna Mušov bude jeden z Top revírů. Přeci jen, kaprům se tam daří.

                                        NRedfish_Brno - Profil | Pá 23.10.2009 10:27:21

                                        Pike-Pájka >> Já beru Mušov :-))))))

                                          Červené karty: Bosanac, kakr, drozďák 30,42, Kocháč