Výběrové řízení na prodej "státních" stojatých vod do roku 2014

Víte o tom někdo něco?Jaký je váš názor?
Autor diskuse: kam!kaze - Profil , 23.10.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 10:27:19

drozďák 30,42 >> Hele, myslíš, že se dočkáme soubojů tělo na tělo o dekret například mezi MO Horní Dolní a ÚS Plzeň, spolu třeba s nějakým OS, dále třeba panem továrníkem či nově vzniklou firmou zkušených bývalých funkcionářů US, kteří mají to nou hau?

    Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 10:24:07

    Red carp >> Redfish_Brno >> Už se těším, jak v roce 2014 uplyne těch 10 let a rybářský orgán vyhlásí vyběrové řízení třeba na Prýgl. Samozřejmě se o to bude ucházet MO Brno, pod kterou to spadá teď. Ale může přijít občanské sdružení Zachraňte Prýgl a předložit návrh jak břeh. A Krajský orgán rozhodne, že jejich projekt je lepší a bum, 10 let je Prýgl "jejich".
    Teď jen doufejme, že se neprosadí změna zákona.

      drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 10:24:00

      Red carp >> Redfish_Brno >> to je dlouhá doba. Pět let kapří, boilí, za pár set vočí kde se dá.
      Já bych dojil dokud to jde.

        drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 10:22:58

        LudaT >> v případě vrácení dekretů, tím pádem v podstatě rozbití Svazu vypořádá všechen majetek, tedy i všechen bakšiš, tedy i rozvojové fondy správce. A toho správce určí sám Svaz.

        Můžeš klidně spát, o tvoje kilo bude dobře postaráno....

          Redfish_Brno - Profil | Pá 23.10.2009 10:22:21

          Pike-Pájka >> Takže to výběrové řízení proběhne k roku 2014? To je ještě 5 let :-(

            Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 10:19:40

            Red carp >> Redfish_Brno >> V zákoně 99/2004 se píše, že rybářský orgán povoluje výkon rybářského práva osobě na 10 let a ta osoba musí splnit jakési podmínky. A 2004 + 10 let je kdy?

              Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 10:14:34

              LudaT >> Osobně tipuju, že se ta tvá 100kč tak nějak jakože ztratí. A nebo se za ní nějaký ten rybník koupí, ale taky pro někoho jiného.

                Redfish_Brno - Profil | Pá 23.10.2009 10:14:24

                A je ta informace vůbec pravdivá? Bude nějaké výběrové řízení?

                  LudaT - Profil | Pá 23.10.2009 10:11:42

                  Mě by spíš zajímalo co bude až teda dojde na lámání chleba s tou mojí 100 korunou za rok co už teď MRS vybírá na ten přípanej odkup? Dostanu akcii, podíl nebo kuloví? A teď už hodně spekuluju ale co kdyby ve "výběrovým" řízení MRS potom neuspěl a nedostal ani hektar, to bude těch 100,-kč per rok vracet či co? :-)

                    Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 10:05:41

                    Jinak dělal jsem si menší průzkum na současných soukromáčích. Nejsou to úplně krásné vody, většinou díra v zemi, menší rybník. Přesto rybáři vydají 250 Kč za Chyť a pusť povolenku na revírech s duháci, 500 Kč za tu samou na revírech na kapři. Povolenky s rybama jsou dražší samozřejmě. A když vidím ty krásné vody, které má nyní pod sebou svaz, myslím, že na některých vodách se dočkáme Chyť a pusť povolenky za 1000 Kč na den jako nic. Standartní cenu denní povolenky odhaduju díky přílivu zajímavých atraktivní vod na 300 - 500 Kč za den. S možností odnést si rybu samozřejmě víc. Jsem za to rád. Revíry, kam budou rybáři chodit, tak budou plné ryb, kde ryby nebudou, rybáři tam chodit taky nebudou. Konečně skončí to současné zaplať pár korun a odnes si ryb kolik nachytáš a kolik smíš a často i kolik nesmíš.

                      drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 10:01:16

                      Milos_Dia >> takhle to dopadá, když se to v jednom regionu přehání s reprodukcí...

                        grizzly72 - Profil | Pá 23.10.2009 9:59:29

                        tak tady to bude dneska asi na dlouho :-)))

                          Milos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 9:58:57

                          drozďák 30,42 >> takhle to dopadá, když se to přehání s hantecem...

                            Pike-Pájka - Profil | Pá 23.10.2009 9:57:39

                            Já jsem jednoznačně pro. Vandráci budou místo kolem řeky a rybníku běhat po parku a krmit ptáčci, bo se jim na ryby už chodit nevyplatí. Přeci jen, jestli si koupit kapra v obchodě za 70 Kč / za kilo a nebo za 100 Kč / za Kg v povolence a k tomu připočíst benzín, kolínka, šrot a tackles.................

                            A hlavně, rybář již nebude nic sypat pěkně do společné kasičky, ale pojede a utratí své peníze tam, kde bude chtít. Snad to dopadne.

                              Petr Havlíček - Profil | Pá 23.10.2009 9:57:30

                              ... on nesmí ani naznačovat ...

                                drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 9:55:57

                                Vypadá to, že se dneska zase urodí...

                                  Fullnek - Profil | Pá 23.10.2009 9:54:08

                                  kam!kaze >> to jako myslíš že ju bude pronajímat místní organizace?nebo jako že je budou prodávat?na čem by potom hospodařily a z čeho by ti na výboře žily,kdyby je nemělo co živit,ale zase na druhou stranu by měly víc peněz a mohly by víc zarybnovat vody co by jím zůstaly,ne?

                                    Milos_Dia - Profil | Pá 23.10.2009 9:53:49

                                    drozďák 30,42 >> vole, to je pokračování k té troubě...

                                      drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 9:53:25

                                      Dickcz >> pane Dick, a co byste chtěl víc slyšet?

                                        drozďák 30,42 - Profil | Pá 23.10.2009 9:49:34

                                        Milos_Dia >> a pak že nás ta rybařina nevyjde levnějc!!!

                                          Červené karty: Bosanac, kakr, drozďák 30,42, Kocháč