Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | So 13.2.2010 20:46:07

Knapík >> Třeba vyhrajem soutěž družstev :-)))

    Knapík - Profil | So 13.2.2010 20:40:38

    Káceč >> škoda ...

      Káceč - Profil | So 13.2.2010 20:35:10

      Knapík >> On je vůbec úspěch,že prošli kvalifikací.

        Knapík - Profil | So 13.2.2010 20:32:44

        Káceč >> bohužel budou tak 13. a 15.tej :(( vypadalo to líp...

          Denny - Profil | So 13.2.2010 20:19:10

          Bláža >> snih nepada,ale je to takovy posmourny,proste zalezt na gauc,oblozit se jidlem a cucet na televizi,navic jsem zjistil,ze podle zprav ze zahranici neni snih pouze na Hawai a to mam z ruky :-)

            Bláža - Profil | So 13.2.2010 20:16:16

            Denny >> Jo taky zase tady celej den poletoval sníh. Kdo by ho v únoru taky čekal.... ;o)))))))))

              Denny - Profil | So 13.2.2010 20:15:03

              Cau doma,je u vas taky tak hnusne?

                Káceč - Profil | So 13.2.2010 20:14:45

                Bláža >> Sežrat se dá,ale to by musela být nějak blbá,třeba zlá nebo by neměla vemínko jak má být.Pak jde :-)))

                  Bláža - Profil | So 13.2.2010 20:11:46

                  Káceč >> To se jako mladá jalůvka nedá sežrat?

                  No zase příště bude třeba více býčků na maso.

                    Káceč - Profil | So 13.2.2010 20:10:24

                    Knapík >> Vždyť taky dávaj skoky :-)))

                      Káceč - Profil | So 13.2.2010 20:09:46

                      placan >> Mě už telecí leze krkem,bo jsou zase řízky :-)))A málem bych zapomněl,dnes ráno se otelila jedna kráva.Sice má holku,tak bude na chov...

                        Bláža - Profil | So 13.2.2010 20:07:54

                        placan >> Koho jinýho , už jsem myslel , že jsi nás navždy opustil.....

                        Jó žrádlo to bylo supr ;o))))))))))))))))

                          placan - Profil | So 13.2.2010 20:05:49

                          Bláža >> Tím navrátilcem myslíš mě????

                          Pěkně si žereš,ale mám objednaný hovězí z mladýho býčka,menší přepravku. Tak si taky dám. :-)))

                            placan - Profil | So 13.2.2010 20:04:10

                            Káceč >> nečumím,nebaví mě to. Chlastám :-))))

                              Bláža - Profil | So 13.2.2010 19:56:47

                              placan >> Slušná strava, dnes jsem vytáhl rodinu na oběd do lux. restaurace,děti to měli slíbeno za vízo (vybrali si to samy) tak jsem si dal hovězí steak diablo s mexickou zeleninou , emerický brambůrky a zeleninový salát k tomu. Slušně jsem se "napapal" maso mělo 300g. ;o))))

                                Bláža - Profil | So 13.2.2010 19:53:12

                                Zdarec lemtáci, a hlavně navrátilec od Olomóca. ;o))))

                                  Knapík - Profil | So 13.2.2010 19:51:40

                                  Káceč >> jenom na skok :)))

                                    Káceč - Profil | So 13.2.2010 19:50:52

                                    placan >> Co ZOH,čumíš?

                                      placan - Profil | So 13.2.2010 19:49:04

                                      Káceč >> Tak to su klidnej a můžu zase hnípat :-))))

                                        Káceč - Profil | So 13.2.2010 19:48:03

                                        placan >> Tady je to prej tolerováno.Jinak by tu nikdo nepsal :-)))