Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

Nplacan - Profil | So 13.2.2010 19:42:04

A prej,že je cenzůra :-)))) Hovno,dyť to tam mám furt :-)))

    NKáceč - Profil | So 13.2.2010 19:35:02

    Knapík >> Zase si v nálevně? :-)))

      NKnapík - Profil | So 13.2.2010 19:27:19

      zdar hoši

        NAzbest - Profil | So 13.2.2010 19:17:30

        xmac >> pěkný-kde to je?
        Italsko?

          Nsadraj - Profil | So 13.2.2010 18:02:22

          CHlapci pobavte se
          toje zasejenou perlivá otázka ta je naprosto perfekne napsaná pro nabjehnutí si na vidle
          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626717

            Nxmac - Profil | So 13.2.2010 15:21:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            pavel68 >> jsem ti zapoměl poslat to foto z hor :)

              Nplacan - Profil | So 13.2.2010 13:58:36

              Jdu do terénu,na basket a potom piviště :-)))) Braňte se. http://www.youtube.com/watch?v=JgiGrXpOhYg

                Nplacan - Profil | So 13.2.2010 13:51:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kurwa to bylo dost dobrý.Já jsem fakt borec :-)))) Ženský, nemám zájem,mám mikáčkovou !!!! To mi stačí :-)))

                  Nplacan - Profil | So 13.2.2010 13:50:00

                  pavel68 >> já jsem vylezlej furt,jen ty máš jiný kamarády.Podle situace.Dnes sumcař,zejtra kaprař.Já jsem pořád Ozzzák :-)))) a jinej nebudu
                  Do prdele nelezu a plácat po zádech někoho už vůbec ne. Jak říkám: věřím tomu co vidím,zbytek jsou pindy.

                    NLouda - Profil | So 13.2.2010 13:36:08

                    pavel68 >> z tebe něco bude jestli tě něco nesežere -)))

                      Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 13:34:56

                      Jdu k Jaroušovi na krám a potom na tu trachtaci,tak tu nezlobte holoto o)))

                      Radku je to dost žes vylez vole o))))

                        Nplacan - Profil | So 13.2.2010 13:28:45

                        Jsem zapoměl: http://www.youtube.com/watch?v=NWJoj-sWYvU

                        Pro toho skoro sumcaře :-))))

                          Nplacan - Profil | So 13.2.2010 13:15:39

                          Louda >> to máš recht,ale navážu u vody. I když ve forpasovníku mám taky zásobu,pro jistotu :-)))) Už mi cuká rukama a začnu taky dělat pořádek ve vercajku.

                            NLouda - Profil | So 13.2.2010 13:13:22

                            placan >> netrhám jak je tupí háček jde dolů a štěstí přeje připraveným

                              Nplacan - Profil | So 13.2.2010 13:12:40

                              Není to nádhera ?????

                                Nplacan - Profil | So 13.2.2010 13:06:26

                                Louda >> nemáš trhat,nemusel bys vázat :-)))) Mě stačí na sezonu 5 - 10 forpasů. na fídr i na bojlísáky !!!

                                  NLouda - Profil | So 13.2.2010 13:06:09

                                  pavel68 >> dyt ti to jde nemáš být sprostý -)))

                                    Npavel68 - Profil | So 13.2.2010 13:03:06

                                    Křemen>> sakra kde máš tu Maidu - potřebuju si umejt řepu a sám to pokaždý udělám blbě..... o)))

                                      NLouda - Profil | So 13.2.2010 13:01:55

                                      placan >> to já vážu forpas za forpasem už jsem jich udělal 145 a budu ještě pokračovat měsíc to ještě nesleze

                                        Nplacan - Profil | So 13.2.2010 12:57:33

                                        Louda >> taky dobře,kdo to má číst,ty píčoviny. Ortodoxní "rybáři" se sejdou u dírek a masí "tescoryby". Je mi z toho na blití. Fídraři zblbnou do sumců a podobně.

                                        Dostanu redku a bude aspoň pokoj. Budu se věnovat kytaře a ne pindům :-))))