Tre Kronor - split of feeders

Anýbržto se ve fídru slezlo poslední dobou několik lidiček,co spolu evidentně mají o čem plkat a nechci tam číst hlášky "ublížených" pravověrných této technice jsem se rozhodl založit tohle vlákno.
Hlavně to tam nechci svinit bo fídr je fídr a plky jsou :o)))
Tak šup domů koloušci....
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 12.7.2009 všeobecné - ostatní

NKáceč - Profil | Ne 31.1.2010 1:20:04

pavel68 >> Myslím na něj furt.A ty už nepij :-)))Brou.

    Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 22:19:44

    Kotalík >> Genau o)))

    Jdete chrápat a tulit se jo,holt se to vožeru sám o))

      NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:16:22

      tak já se du tulit.Ahoj pánové

        Nkajda - Profil | So 30.1.2010 22:15:38

        Louda >> Tak na to ser to nevadi....rad te zase uvidim a pokecame a popijem:o)))


        ....preji vsem krasnou noc...

          NLouda - Profil | So 30.1.2010 22:13:02

          kajda >> dělám to nerad bo musím na poštu a ty kurvy mně ve čtvrtek zase nasrali chtěl jse jednomu poslat paví brka a ta kráva že je to neskladný a tudíž poštovný 180 kč tak jsem to vzal zase domů a úterý jdu znova

            NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:12:57

            pavel68 >> ach so ,na richttig

              Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 22:12:02

              Bláža >> Mno anžto teď budu muset jít čůrat přes kuchyň a uvidím ji,máš vlastně pravdu... o))))

                Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 22:10:30

                Kotalík >> ................

                22:09Tre Kronor - split of...30009

                  Nkajda - Profil | So 30.1.2010 22:10:20

                  Louda >> ...a to by slo?

                    NBláža - Profil | So 30.1.2010 22:10:06

                    pavel68 >> Tam nemusíš jezdit , tam jsi permanentně . ;o)))))

                      NLouda - Profil | So 30.1.2010 22:09:02

                      kajda >> von nemá ani eschop bych ti je musel poslat já poštou

                        NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:07:41

                        pavel68 >> nechápu 30 000

                          Nkajda - Profil | So 30.1.2010 22:07:36

                          Louda >> no tak nic ja to nejak kousnu....

                            Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 22:07:09

                            Bláža >> Mno do prdele přece o))))

                              NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:06:57

                              pavel68 >> Chodíte taky společně na ryby ,nebo tu jen kecáte? Já se na internet tolik nedostanu a ještě to navíc moc neumím ?

                                Npavel68 - Profil | So 30.1.2010 22:06:40

                                Kotalík >> GRATULACE kamaráde.....

                                Tvůj post měl číslo 30.000 takže jsi v tom obligátně za flašku

                                o)))))))))))))))))))

                                  NLouda - Profil | So 30.1.2010 22:05:58

                                  kajda >> můžu ale to je pro tebe stejně moc daleko

                                    NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:04:57

                                    Bandog >> Ok .

                                      NBláža - Profil | So 30.1.2010 22:04:37

                                      pavel68 >> Kam pojedeš?

                                        NKotalík - Profil | So 30.1.2010 22:04:28

                                        Asi jdu spát